Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Dagmary oniemiał na widok Roksany Węgiel. My też! Przecież takie widoki powinna zarezerwować tylko dla ukochanego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.04.2024 19:42

Syn Dagmary oniemiał na widok Roksany Węgiel. My też! Przecież takie widoki powinna zarezerwować tylko dla ukochanego

Roksana Węgiel; Conan Kaźmierski, fot. Instagram, KAPiF
KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel opublikowała nowe zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją w samej bieliźnie. Tym razem nie dostała “lajka” od prezydenta, uwagę na piosenkarkę zwróciła jednak inna szacowna postać, czyli syn Dagmary Kaźmierskiej.

Roksana Węgiel już po ślubie?

Gdy Roksana Węgiel tuż po swoich 18. urodzinach wyjawiła, że od jakiegoś czasu spotyka się ze starszym o osiem lat mężczyzną, media oszalały. Jeszcze głośniej zrobiło się, gdy okazało się, że ukochany gwiazdy ma już dziecko z poprzedniego związku.

Relacja rozwijała się błyskawicznie i nie trzeba było długo czekać, gdy pojawiły się wieści, że para planuje ślub. Miał się on odbyć już w tym roku i… wiele wskazuje na to, że już się odbył.

Jeden z portali poinformował o zmianie danych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Piosenkarka ma w niej figurować już pod podwójnym nazwiskiem: “Węgiel-Mglej”.

Poprzedniczka Roxie Węgiel uderza w Kevina Mgleja. Ujawnia, jakim jest ojcem dla ich wspólnego dziecka Conan wygrał w zdrapce! Syn Dagmary w euforii: "A śmiali się ze mnie!". Nawet kwotę ujawnił fanom

Roksana Węgiel zainteresowała syna gwiazdy?

Obowiązki małżeńskie, które - podkreślamy - być może ma już na głowie Roksana Węgiel to jednak nie jedyne jej zajęcie. Piosenkarka bierze bowiem udział w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”.

Wokalistka wiruje na parkiecie, zbierając wysokie noty od jurorów i otrzymując liczne głosy od niemałego przecież grona fanów. W boju o Kryształową Kulę wojuje m.in. z Dagmarą Kaźmierską.

Gdy w studiu Polsatu kciuki za swoją - podkreślamy - być może żonę, trzyma jej ukochany, gwiazda “Królowych życia” może liczyć na wsparcie swojego syna, Conana. Ten nieoczekiwanie zainteresował się jednak konkurentką swojej rodzicielki.

Conan Kaźmierski ma na oku Roksanę Węgiel

Zainteresowanie Conana Kaźmierskiego wzbudziły zdjęcia, na których zobaczyć możemy Roksanę Węgiel w samej bieliźnie. Piosenkarka zamieściła je na Instagramie w ramach współpracy z marką Tezenis.

W sekcji komentarzy zaroiło się od komplementów i wyrazów serdeczności przekazywanych przez fanów. Jeden z nich wyszedł “spod pióra” syna Dagmary Kaźmierskiej.

Super! - napisał zachwycony Conan.

22-latek jest obecnie w związku, nie wydaje się zatem, by jego komentarz był czymś więcej niż dowodem sympatii do piosenkarki. Niewykluczone jednak, że podniósł ciśnienie ukochanemu Roksany Węgiel.

A co na to mąż? - dopytuje jedna z internautek.

Jak na razie nie doczekała się odpowiedzi.

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel z narzeczonym (obecnie niewykluczone, że już mężem), fot. KAPiF