Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.04.2024 09:22

Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

Conan i Dagmara Kaźmierska
Conan i Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska jest bardzo blisko ze swoim jedynym synem Conanem. Jak się okazuje, kupiła mu ostatnio bardzo drogi prezent! Conan był w ogromnym szoku, bo jego matka na prawdę się wykosztowała. 

Czym zajmuje się Conan Kaźmierski?

Syn Dagmary, Conan, ma nietypowe imię, które wybrał dla niego ojciec. Chociaż w dzieciństwie nie przepadał za nim, to jako dorosły mężczyzna zaakceptował je. Aktualnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, szczególnie interesując się chirurgią plastyczną. Podczas praktyk z nią związanych, według relacji, radził sobie świetnie. 

Poza studiami Conan aktywnie trenuje i spędza dużo czasu na siłowni, co aktywnie relacjonuje na Instagramie. Zauważalnie zyskał na masie mięśniowej. Choć dostaje wiele propozycji ze świata show-biznesu, skupia się na nauce, uznając studia za swoją priorytetową sferę życia. W 2022 roku otworzył również lodziarnię we Wrocławiu.

Teraz jego matka jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek w nowej edycji “TzG”. Syn cały czas ją dopinguje.

TYLKO U NAS: Dagmara zobaczyła, że Conan z dziewczyną udzielają wywiadu. Nagle przerwała rozmowę. Co za sceny! Conan wpadł na trening Kaźmierskiej i Hakiela. Co on wyprawia? Odebrał matce całe show

Conan wspiera matkę w "Tańcu z Gwiazdami"

Conan bardzo wspiera matkę podczas jej udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. W jednym z odcinków show, Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu "Królowe życia", wystąpiła w ognistym tangu z Marcinem Hakielem. Pomimo doskonałego występu według fanów "Tańca z Gwiazdami", którzy nie są specjalistami w tańcu, jurorzy byli niezwykle surowi w swoich ocenach

Dagmara ostatecznie otrzymała zaledwie 21 punktów, co ponownie umieściło ją na końcu rankingu. Po ogłoszeniu wyników Conan w rozmowie z "Party" wyraził swoje rozczarowanie ocenami jury, odpowiadając na pytanie o punktację zaledwie dwoma zdaniami, w których nie krył swojego żalu.

Nie oceniam ich dobrze. Znowu najgorsze noty w całym programie - podkreślił Kaźmierski.

Teraz matka podarowała synowi bajecznie drogi prezent.

Dagmara kupiła Conanowi bardzo drogi prezent

Dagmara Kaźmierska postanowiła uczynić swojego ukochanego syna, Conana Kaźmierskiego, szczęśliwym, przygotowując dla niego wyjątkową niespodziankę. Wraz z zakończeniem transmisji ostatniego odcinka “TzG”, Conan został obdarowany luksusowym prezentem — eleganckim czarnym Meredesem. 

Zaskoczony syn przyznał, że gest jego matki był dla niego miłym szokiem, gdyż zupełnie nie spodziewał się otrzymać tak kosztownego upominku. Jego radość była ogromna, a wdzięczność względem matki niezmiernie głęboka.

Mega mi się podoba, ale... nie znam jeszcze 90 proc. funkcji. Mama śmiała się, że mi się nie podoba, ale to dlatego, że sam byłem w szoku i dalej jestem oszołomiony tym prezentem. Nie wiem, co powiedzieć – powiedział Conan.

W wywiadzie z "Faktem" Dagmara Kaźmierska przyznała, że nie czeka na żadną specjalną okazję, aby obdarować swojego syna kosztownym prezentem. Dla niej gesty miłości i hojności są naturalnym sposobem wyrażania uczuć wobec bliskich.

Nie trzeba okazji, żeby dać komuś prezent. On już chyba jeździ tym mercedesem, bo on dostał go maturę, więc ja nie wiem, ile lat już. No to do końca życia miał nim jeździć? Kupiłam mu inne, bo kocham go bardzo. Jest dobrym dzieckiem, przyjeżdża, wspiera mnie tutaj. Tak naprawdę to jest ogromna siła dla mnie, bo ja tylko patrzę, gdzie on jest i ja wiem, że jak on jest, to ja zatańczę — mówi.

Co myślicie o tak drogim prezencie?

Conan i Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Conan i Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Conan dostał od matki prezent warty fortunę, fot. KAPiF
Conan dostał od matki prezent warty fortunę, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska z synem, fot. KAPiF