Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska
02.06.2024 11:41 Dagmara i Conan pozbywają się luksusowego auta. Cena zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska niedawno zabrała głos w głośnej sprawie afery wokół jej kryminalnej przeszłości. “Królowa życia” teraz znów zaskoczyła fanów. Skompromitowana celebrytka i jej syn sprzedają kolejny luksusowy samochód.

Dagmara Kaźmierska
27.05.2024 09:23 Kaźmierska przemówiła. Odsłoniła kulisy funkcjonowania swojej agencji

Dagmara Kaźmierka stara się na powrót zaistnieć w mediach. Skompromitowana celebrytka opublikowała nowy film na platformie TikTok, gdzie zabrała głos na temat swojej kryminalnej przeszłości. Tak próbuje się tłumaczyć. 

Dagmara Kaźmierska
21.05.2024 20:40 Dagmara wraca i publikuje groźby

Dagmara Kaźmierska popadła w poważną niełaskę opinii publicznej. Wciąż nie odpowiedziała na zarzuty stawiane w słynnym reportażu, za to w nowym oświadczeniu wspomniała o prawnikach. Co planuje?

Dagmara Kaźmierska
19.05.2024 14:58 Kaźmierska pokazała, jak potraktowała ją rodzina po wielkim skandalu

Dagmara Kaźmierska przekazała w mediach społecznościowych, jak potraktowała ją rodzina po ujawnieniu szczegółów jej przeszłości kryminalnej. Szczegóły. 

Dagmara Kaźmierska
16.05.2024 13:18 Dagmara Kaźmierska bez grosza za wielki projekt

Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska miała szansę na duży projekt, który przyniósłby jej ogromne zyski. Jednak przesz aferę wokół jej nazwiska plan legł w gruzach i “Królowa życia” została na lodzie. 

Dagmara Kaźmierska
13.05.2024 12:49 Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami

Dagmara Kaźmierska nadal nie zabrała głosu w sprawie krążącej wokół niej afery. “Królowa życia” za to wdała się w kolejną przepychankę słowną w komentarzach pod swoim wpisem na Instagramie. 

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 08:37 Polska w szoku po aferze z Kaźmierską, a ona świętuje sukces

Wiele osób czeka na oficjalne oświadczenie ze strony Dagmary Kaźmierskiej. “Królowa życia” zajmuje się jednak innymi sprawami. Właśnie pochwaliła się nowym sukcesem. Szczegóły.

Dagmara Kaźmierska
08.05.2024 19:40 Dagmara poucza z tropików. Padła znacząca obietnica

Dagmara Kaźmierska opublikowała krótkie oświadczenie. Co obiecała swoim fanom wprost z gorącego Egiptu? Znowu rozbudziła ciekawość. Co zamierza?

Dagmara Kaźmierska
05.05.2024 08:20 Dagmara Kaźmierska miała wszystko wyjaśnić po aferze, a zrobiła to

W mediach trwa burza wokół kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Internauci czekają, aż kobieta wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Tymczasem “Królowa życia” co innego prezentuje odbiorcom w mediach społecznościowych. Szczegóły. 

Dagmara Kaźmierska
03.05.2024 14:19 W takich warunkach przebywa Kaźmierska. Gwiazda czmychnęła za granicę

Dagmara Kaźmierska tuż wybuchu afery związanej z ujawnieniem jej mrocznej przeszłości wyleciała za granicę. Właśnie pokazała, w jakich warunkach przeczekuje medialną burzę. Na miejscu wspiera ją ukochany syn, Conan.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 18:20 Conan pokazał wideo. Całkiem pogrążył Dagmarę

Dagmara Kaźmierska po wybuchu afery wyjechała za granicę. Wiadomo już, gdzie teraz przebywa wraz z synem. Nowe nagranie pokazuje ich stosunek do sytuacji, zamiast poprawić wizerunek, całkiem ich pogrąża.

Dagmara Kaźmierska / Conan Kaźmierski
28.04.2024 22:33 Dagmara i Conan wrzucili do sieci jasny przekaz. Oto reakcja na aferę

Dagmara Kaźmierska i Conan długo milczeli po wybuchu afery. Teraz wrócili do sieci. Osoby, które liczyły na skruchę lub przeprosiny, mogą się srogo zawieść. Z każdym kolejnym wpisem jest “ciekawiej”.

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 16:02 Kaźmierska odezwała się po aferze. Wspomniała o zmarłym Komendzie

Dagmara Kaźmierska została zdyskredytowana w oczach opinii publicznej. Śledczy reportaż Gońca ujawnił treść akt sądowych, na których oparty był wyrok. Niedawna gwiazda długo milczała, ale kiedy już zaczęła mówić… nie wierzymy, że użyła tego porównania.

Dagmara Kaźmierska
27.04.2024 10:43 Dagmara i Conan nagrali wspólne wideo. To zrobili po aferze

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan opublikowali w sieci materiał wideo. Czy to długo wyczekiwana odpowiedź na aferę wokół “Królowej życia"?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 11:41 Dagmara publikuje w social mediach. Takie zdjęcie po medialnej aferze

Dagmara Kaźmierska opublikowała pierwszy post od wybuchu afery, w której gra pierwsze skrzypce. Portal Goniec.pl dotarł do zeznań ofiary celebrytki. Co napisała?

Conan Kaźmierski
25.04.2024 22:37 Conan przerwał milczenie po skandalu z Dagmarą. Oto co wrzucił do sieci

Conan Kaźmierski przerwał milczenie i zareagował na aferę, jaka rozkręciła się wokół jego mamy po reportażu Goniec.pl. Co opublikował? 

Dagmara Kaźmierska
25.04.2024 21:13 Dagmara zareagowała na aferę. Odpowiedziała jednym zdaniem

Dagmara Kaźmierska zareagowała na aferę, jaka rozkręciła się wokół niej po artykule na portalu Goniec.pl. Co powiedziała?

Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał,
22.04.2024 19:56 Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał

Conan Kaźmierski wytworzył wokół siebie wiele kontrowersji, zwłaszcza podczas udziału swojej mamy w “Tańcu z Gwiazdami”. Teraz na Instagramie podzielił się zaskakującą relacją. Sam zdziwił się tym, kto go przeprosił.

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 18:21 Tylko u nas: Nie tak chciała to ogłosić! Kulisy rezygnacji Dagmary z "TzG"

Dagmara Kaźmierska zdecydowała o rezygnacji z „Tańca z gwiazdami”. Jakie był dokładne przyczyny jej odejścia? I kiedy podjęła tę decyzję? Udało się nam dowiedzieć o wszystkim ze szczegółami.

Conan Kaźmierski
16.04.2024 22:46 Tylko u nas: Conan w "TzG". Dagmara już wie, jak tańczy jej syn. Ale będzie mu przykro!

Conan Kaźmierski w następnym odcinku „Tańca z gwiazdami” pojawi się na parkiecie. Ale jak tańczy? Dagmara Kaźmierska nieźle go obgadała przed naszymi kamerami. Będzie powód do wstydu?

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 09:16 Conan Kaźmierski zrobił scenę w środku nocy. Pokazał, na co go stać. Kolejny odcinek "TzG" będzie gorący

Conan Kaźmierski mimowolnie stał się jedną z gwiazd programu "Taniec z Gwiazdami". Jego ostatnie wybryki mocno odbiły się na Dagmarze Kaźmierskiej, która otrzymała najgorsze nowy w historii show. Teraz jej syn pokazał, na co go stać. W środku nocy zaczął tańczyć i śpiewać. Odziedziczył talent po mamie?

Sara Janicka i Krzysztof Szczepanik, Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 19:23 Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Zagłosują na Dagmarę? Padła jasna deklaracja, a po niej wyjaśnienie

Sara Janicka i Krzysztof Szczepanik skomentowali odpadnięcie z “Tańca z gwiazdami”. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradzili, czy będą kibicować Dagmarze Kaźmierskiej, która według jurorów jest najsłabiej tańczącą uczestniczką. Odpowiedź Sary może zaskoczyć.

Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
12.04.2024 20:40 Tak ma na drugie imię syn Kaźmierskiej. To jeszcze oryginalniej niż Conan. Mąż królowej miał fantazję

Conan to imię o jakim marzyło niejedno dziecko dorastające w pierwszej połowie lat 90. Synowi Dagmary Kaźmierskiej poszczęściło się na tyle, by je nosić. Co ciekawe, 22-latek ma jeszcze drugie!

Roksana Węgiel; Conan Kaźmierski, fot. Instagram, KAPiF
12.04.2024 19:42 Syn Dagmary oniemiał na widok Roksany Węgiel. My też! Przecież takie widoki powinna zarezerwować tylko dla ukochanego

Roksana Węgiel opublikowała nowe zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją w samej bieliźnie. Tym razem nie dostała “lajka” od prezydenta, uwagę na piosenkarkę zwróciła jednak inna szacowna postać, czyli syn Dagmary Kaźmierskiej.

Które urodziny obchodzi Dagmara Kaźmierska?
12.04.2024 15:10 Kaźmierska świętuje urodziny. Które? Wpis Conana tylko wzmógł spekulacje na temat wieku gwiazdy

Dagmara Kaźmierska w piątek 12 kwietnia świętuje urodziny. Ile ma już wiosen za sobą? Na ten temat krążą w sieci różne teorie. Conan Kaźmierski złożył życzenia mamie w social mediach i dodał do pieca.

Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
12.04.2024 14:56 Gdy Dagmara trafiła do więzienia, Conan miał zaledwie 8 lat. Jak radził sobie bez mamy?

Dagmara Kaźmierska dziś jest pierwszoligową gwiazdą telewizji. Jej przeszłość jednak nie była kolorowa. Odbyła karę w więzieniu i mocno przeżyła rozstanie z 8-letnim wówczas synem. Oto, co “Królowa życia” opowiedziała o tym trudnym dl nich obojga czasie.

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
10.04.2024 12:21 Kulisy interwencji ws. Conana. Pracownik Polsatu ujawnił nam, co Dagmara usłyszała od produkcji "TzG"

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał sporo emocji z uwagi na zachowanie syna Dagmary Kaźmierskiej. Conan po raz kolejny pojawił się na parkiecie, jednak tym razem nie zakończyło się na wręczeniu kwiatów. Mężczyzna odgryzł się Iwonie Pavlović za krytykę jego matki. Polsat zareagował!

Conan i Dagmara Kaźmierska
07.04.2024 09:22 Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

Dagmara Kaźmierska jest bardzo blisko ze swoim jedynym synem Conanem. Jak się okazuje, kupiła mu ostatnio bardzo drogi prezent! Conan był w ogromnym szoku, bo jego matka na prawdę się wykosztowała.