Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierska pokazała, jak potraktowała ją rodzina po wielkim skandalu
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.05.2024 14:58

Kaźmierska pokazała, jak potraktowała ją rodzina po wielkim skandalu

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska przekazała w mediach społecznościowych, jak potraktowała ją rodzina po ujawnieniu szczegółów jej przeszłości kryminalnej. Szczegóły. 

Przeszłość Kaźmierskiej wyszła na jaw

Powszechnie wiadome było, że Dagmara Kaźmierska, która zasłynęła dzięki programowi “Królowe życia”, przed laty została skazana i spędziła 14 miesięcy w więzieniu. Szczegóły jej przeszłości kryminalnej zostały jednak ujawnione kilka tygodni temu, gdy redakcja portalu Goniec.pl opublikowała pierwszy artykuł, przedstawiający wyniki śledztwa dziennikarskiego w tej sprawie. 

Kaźmierska w przeszłości była właścicielką agencji towarzyskiej “Heidi” w jej rodzinnym mieście, Kłodzku. Dziennikarze Gońca dotarli do ofiar Dagmary, które opowiedziały, co jej spotkały ze strony “Królowej życia”. Okazuje się, że zleciła ona pobicie i gwa*t Marii K. Z kolei ciężarną Magdę K. osobiście brutalnie pobiła. A jej występków jest znacznie więcej. Na porządku dziennym groziła i wyzywała swoje podwładne, które były zastraszane przez jej alfonsów. 

Roksana Węgiel staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili

Reakcja mediów na szczegóły sprawy Kaźmierskiej

Tuż po opublikowaniu akt Dagmary Kaźmierskiej stacje telewizyjne przeszły do działania. Polsat zdecydował się usuną powtórki programu “Dagmara szuka męża” z ramówki. Odcinki formatu zniknęły również z platformy streamingowej Polsat Box. 

Tę samą decyzję podjęły władze TVN-u i “Królowe życia” zostały usunięte z oferty TVN Player. Dagmara nie wzięła również udziału w finałowym odcinku “Tańca z gwiazdami” wraz z pozostałymi uczestnikami. Osoby, które miały związek z produkcją, bardzo pobieżnie odpowiadały na pytania o Kaźmierską. Edward Miszczak nie zdradził zbyt dużo.

Dagmara występowała na całym rynku, udzielała wielu wywiadów. Dagmara była jakimś elementem przestrzeni publicznej. (...) Nie będziemy tak rozmawiać, bo trzeba mieć "stop" - powiedział w rozmowie z “Plejadą”.

Tak rodzina potraktowała Kaźmierską

W wielu wywiadach Dagmara Kaźmierska podkreślała, że ma “cudowną rodzinę”, na którą zawsze może liczyć. W mediach nie ukrywa, że łączy ją bliska relacja z synem, Conanem, który dba o mamę i wpiera ją na każdym kroku. 

Po wybuchu afery wokół “Królowej życia” matka i syn wylecieli razem na majówkę do Egiptu. Kaźmierska powróciła już do Polski i pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak potraktowała ją rodzina. Dodała zdjęcia ze spotkania z bliskimi i napisała:

Każdemu życzę takiej rodziny jaką mam ja. Silniejsza od skały. 

Wygląda na to, że wszyscy bardzo ją wspierają i stoją murem za Dagmarą. Co Wy na to?

Dagmara Kaźmierska z rodziną, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska z rodziną, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska z rodziną, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska z rodziną, fot. Instagram