Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 11:11

Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy

Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović
Conan Kaźmierski skomentował ostrą wypowiedź w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Po niedzielnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zamiast o Dagmarze Kaźmierskiej wszyscy mówią o jej synu. Conan bez cienia zawahania się uderzył w Iwonę Pavlović po kolejnej krytyce mamy. Jego komentarz wywołał sprzeczne reakcje. Jak podsumował zachowanie? W rozmowie ze Światem Gwiazd odniósł się do kontrowersji.

Conan Kaźmierski wspiera mamę w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska wzięła udział we wiosennej edycji tanecznego show pomimo problemów z nogami. Po wypadku samochodowym "królowa życia" zmaga się z ogromnym bólem. Mimo to co tydzień staje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" by wraz z Marcinem Hakielem dać z siebie wszystko.

Może liczyć na ogromne wsparcie. Choć jurorzy od samego początku plasują duet na ostatnim miejscu klasyfikacji, celebrytka awansowała już do 7. odcinka dzięki głosowaniu widzów i internautów. Podczas nagrań może liczyć także na obecność bliskich, w tym ukochanego syna.

Conan już wielokrotnie pojawił się na treningu mamy, a także podczas nagrań do "Tańca z Gwiazdami". To od syna Dagmara Kaźmierska otrzymuje pierwsze bukiety kwiatów po występie. Podczas ostatniego odcinka został na parkiecie, by powiedzieć co nieco Iwonie Pavlović. To przewodnicząca jury najsurowiej ocenia występy jego mamy.

Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył Tylko Dagmara mogła zrobić coś TAKIEGO! Aż wstyd się przyznać. To przejdzie do historii "TzG"

Conan Kaźmierski dogryzł Iwonie Pavlović w "Tańcu z Gwiazdami"

Ostatnie pasodoble w wykonaniu Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela spotkało się z surową oceną jury. Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak podarowali w sumie duetowi 19 punktów. Biorąc pod uwagę dwie "40", które padły podczas 6. odcinka, można było spodziewać się chwil stresu dla "królowej życia".

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - oceniła jej występ Iwona Pavlović.

Na te słowa musiał zareagować Conan Kaźmierski, który pojawił się na parkiecie z bukietem czerwonych róż dla mamy. Padły mocne słowa w stronę gwiazdy "Tańca z Gwiazdami".

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła… - skwitował przy wszystkich.

Komentarz nie umknął uwadze widzów i szybko zyskał rozgłos w mediach społecznościowych. Po nagraniach mieliśmy okazję porozmawiać z Conanem o jego zachowaniu. Poniosły go emocje?

Taniec z Gwiazdami
Conan Kaźmierski skomentował ostrą wypowiedź w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Conan Kaźmierski o pyskowaniu Iwonie Pavlović. Żałuje swoich słów?

Wypowiedź syna Dagmary Kaźmierskiej zrobiła sporo hałasu i wywołuje sprzeczne emocje. Niektórzy uważają, że przekroczył granice dobrego wychowania, a inni są pod wrażeniem jego opiekuńczej postawy wobec matki. Nawet Iwona Pavlović puściła jego uwagę mimo uszu, choć nie obyło się bez kąśliwego komentarza o celebrytce.

Po nagraniach porozmawialiśmy z Conanem o jego zachowaniu przed kamerami. Syn "królowej życia" wcale nie żałuje głośnego komentarza. Iwona może nie być zadowolona. 

Nie myślałem jeszcze o tym, aczkolwiek śmiało tą sentencję bym powiedział do 99% ludzi na świecie, ponieważ mało kto by wytrzymał tyle bólu, tyle cierpienia gdyby był w butach mojej mamy - powiedział nam Conan.

Syn Dagmary Kaźmierskiej wyznał, że za każdym razem, gdy jego mama jest zagrożona w "Tańcu z Gwiazdami" przeżywa jeszcze większy stres niż ona. Mimo to celebrytka za każdym razem wychodzi na parkiet z uśmiechem na ustach.

Cała mama… - podsumował.

Całą rozmowę z Conanem Kaźmierskim zobaczysz poniżej:

Taniec z Gwiazdami
Conan Kaźmierski skomentował ostrą wypowiedź w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Conan Kaźmierski skomentował ostrą wypowiedź w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Conan Kaźmierski skomentował ostrą wypowiedź w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF