Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko Dagmara mogła zrobić coś TAKIEGO! Aż wstyd się przyznać. To przejdzie do historii "TzG"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.04.2024 16:35

Tylko Dagmara mogła zrobić coś TAKIEGO! Aż wstyd się przyznać. To przejdzie do historii "TzG"

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska znana jest z tego, że lubi zaskakiwać fanów i media. Tego wyznania jednak nikt się nie spodziewał. Słowa “Królowej życia” z pewnością zapiszą się na kartach historii “Tańca z gwiazdami”. Szczegóły. 

Dagmara Kaźmierska w przestrzeni medialnej

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w mediach kilka lat temu, gdy wystąpiła w programie stacji telewizyjnej TTV “Królowe życia”. Kobieta stała się zdecydowanie najpopularniejszą postacią show. 

W krótkim czasie zyskała sympatię telewidzów ze względu na zabawne powiedzonka, poczucie humoru i duży dystans do siebie. W zeszłym roku “Królowa życia” dostała autorski program “Dagmara szuka męża” w Polsacie, gdzie wraz z synem Conanem i przyjacielem Jackiem poszukuje partnera. Tej wiosny Dagmara jest uczestniczką uwielbianego formatu “Taniec z gwiazdami”. Partnerem Kaźmierskiej został Marcin Hakiel.

Dagmara odpowiada Dodzie. Jeszcze tylko komentarz Pavlovic i będzie afera Hakiel stanął na zakazie pod presją Dagmary. Gdy wysiadła, zrobiła scenę, a wszystko przez… Tyle ryzykować dla takiej rzeczy?!

Jak radzi sobie Kaźmierska w "Tańcu z gwizdami"?

Od pierwszego odcinka najnowszej odsłony “Tzg” obecne były spore obawy co do tego, jak Kaźmierska poradzi sobie w programie, ze względu na problemy zdrowotne, które są konsekwencją wypadku samochodowego sprzed lat. Dagmara jednak stara się jak może.

Ona i Marcin Hakiel to jedna z najpopularniejszych par show. Mimo przychylności telewidzów, jurorzy nie zawsze skomentują ich taniec pozytywnymi słowami. W ostatnim odcinku “Czarna mamba” gorzko podsumowała ich walca angielskiego. 

Tomek mówi, że coraz lepiej tańczysz. A ja uważam Dagmarko, że jako jedyna nie robisz w tym programie postępu. Tańczysz tak samo jak w pierwszym odcinku (...) teraz wymyśliłam, że jest tzw. "balans Kaźmierskiej", czyli statyczny, na leniwca - powiedziała Iwona.

W 5. epizodzie “Tańca z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska ponownie była zagrożona. Jednak decyzją widzów z programem pożegnał się dziennikarz Kamil Baleja i Magdalena Perlińska. 

Zaskakujące wieści od Dagmary Kaźmierskiej

Jak wiadomo, ruch to zdrowie. W programie “Taniec z gwiazdami” dość powszechną sytuacją było, że uczestnicy po wdrożeniu regularnych treningów tracili na wadze i w obwodach. Efektem była nowa, odchudzona sylwetka. Dlatego ostanie wyznanie “Królowej życia” zszokowało. Jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska przytyła! Kobieta aktualnie waży o 2 kilogramy więcej niż przed ćwiczeniami na sali treningowej. 

Przytyłam. Zważyłam się w domu, mówię: "Przytyłam". Myślałam, że stanie na wadze albo chociaż pójdzie kilogram w dół. No, nie poszło - powiedziała w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Zapytana, czy nie są to wyrobione mięśnie, Kaźmierska odparła bez wahania:

Nie! Ja... zaczęłam znowu ciasteczka jeść. Wróciła miłość do ciasteczek. Był już czas, że nie jadłam, teraz znowu. Lubię zjeść, co mam powiedzieć? 

Ciekawe, co powie na to Iwona Pavlović.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF