Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda obejrzała "TzG". Tak podsumowała Dagmarę Kaźmierską. Nie miała złudzeń
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.04.2024 10:27

Doda obejrzała "TzG". Tak podsumowała Dagmarę Kaźmierską. Nie miała złudzeń

Doda
Doda, Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Doda po raz kolejny zaskoczyła obserwujących na Instagramie. Jak się okazało, wokalistka oglądała ostatni odcinek “Tańca z gwiazdami”. Jesteście ciekawi, co powiedziała o Dagmarze Kaźmierskiej?

Co słychać u Dody?

Doda to królowa polskiej sceny muzycznej. W ciągu ostatnich kilku lat odniosła pasmo sukcesów. Na antenie stacji telewizyjnej Polsat ukazały się jej dwa programy, “Doda. 12 kroków do miłości” oraz “Doda. Dream Show”. Gwiazda wydała nową płytę “Aquaria”, która w krótkim czasie zdobyła status podwójnej platyny. 

Dlatego też Dorota Rabczewska zdecydowała się na reedycję albumu i dodała do niego pięć kolejnych utworów. Wokalistka wyruszyła także w trasę koncertową “Aquaria tour”. Po której zapowiedziała, ku rozpaczy fanów, że kończy z koncertowaniem. 

W mediach od jakiegoś czasu krąży informacja o wznowieniu polsatowskiego formatu “Must Be The Music”. Pojawiły się spekulacje, że za stołem jurorskim zasiądzie, m.in. Doda. Jednak, jak się okazuje, wokalistka odmówiła, gdyż, jak mówiła kilka lat temu jej marzeniem jest zostać trenerem w “The Voice od Poland”, emitowanym przez Telewizję Polską.

Doda wiele razy mówiła, że widzi się w roli jurorki - a właściwie trenerki - tylko w jednym talent show, "The Voice of Poland". Kiedy pojawiła się propozycja z "Must Be The Music" grzecznie podziękowała, tłumacząc, że jest wierna formatowi TVP i cierpliwie czeka na zaproszenie na fotel trenerski - donosi informator. 

Dariusz Pachut znowu to zrobił! Doda na pewno wie, co on wymyślił? Doda odmówiła, a co z Nosowską i Sanah? Ujawniamy kulisy naboru jurorów do nowej edycji "Must Be the Music" [TYLKO U NAS]

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda w przeszłości spotykała się z kilkoma mężczyznami. Była także dwukrotnie mężatką. Aktualnie jej partnerem jest Dariusz Pachut. Fani są zachwyceni, gdyż zdaje się, że wokalistka znalazła w tej relacji szczęście i stabilność. Rabczewska nie wypowiada się na temat związku, ani też nie dzieli się zbytnio wspólnymi zdjęciami w social mediach, jak sama mówiła w swoim programie “DODAPHONE” na antenie Radia RMF tak jest lepiej dla niej i partnera.

Dariusz Pachut wspiera Dodę podczas jej występów na scenie. Niedawno para pojawiła się razem na gali wręczenia Fryderyków, gdzie piosenkarka zaśpiewała wraz ze Smolastym. Ich zdjęcia wywołały zachwyt wielbicieli artystki. 

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda, i Dariusz Pachut.  fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda, i Dariusz Pachut.  fot. KAPiF

Doda komentuje występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami'

Doda jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Tym razem gwiazda pokazała, że ona również w niedzielny wieczór oglądała “Taniec z gwiazdami”. Piosenkarka wyraziła, co myśli o “Królowej życia” na parkiecie!

Co Wy tak gadacie na tą Dagmarę. No ładnie dziewczyna tańczy. O, jak zawija - powiedziała. 

Spodziewaliście się takich słów ze strony Dody? Na odpowiedź Dagmary nie musiała długo czekać. Królowa postanowiła podziękować jej w social mediach. 

Dziękuję Królowo i całuję mocno @dodaqueen - napisała Dagmara.

Wygląda na to, że szykuje się nowa przyjaźń w show-biznesie.

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska, i Marcin Hakiel, “Taniec z gwiazdami” fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Tagi: Doda