Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie Węgiel zrobiła sobie wymowny tatuaż. To kolejny znak oddania wobec ukochanego Kevina?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.04.2024 08:28

Roxie Węgiel zrobiła sobie wymowny tatuaż. To kolejny znak oddania wobec ukochanego Kevina?

Tatuaż Roksany Węgiel
fot. KAPiF

Ostatnio w sieci huczy o cichym ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Teraz wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym widać bardzo znaczący tatuaż. Czy Roksana jest już tak pewna miłości do Kevina?

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel i Kevin Mglej spotkali się po raz pierwszy podczas wspólnej pracy nad albumem "13+5". Na początku ich relacja była wyłącznie zawodowa, ponieważ Roksana była piosenkarką, a Kevin producentem muzycznym. Jednak z biegiem czasu ta relacja ewoluowała w coś więcej, przeradzając się w romantyczny związek. Oficjalnie ogłosili swój związek krótko po 18. urodzinach Roksany.  

Obecnie wydaje się, że są nierozłączni. Wspólnie mieszkają, a Kevin często towarzyszy Roksanie na planie programu "Tańca z Gwiazdami", gdzie występuje jako jej narzeczony. Roksana ma duże szanse na sukces w programie. 

W maju ubiegłego roku Roksana Węgiel i Kevin Mglej ogłosili swoje zaręczyny, co wzbudziło spekulacje na temat nadchodzącego ślubu. Niedługo po tym para zaczęła rozmawiać publicznie o swoich planach dotyczących ceremonii. Roksana Węgiel podzieliła się szczegółami dotyczącymi planowanej uroczystości w wywiadzie udzielonym dla Świata Gwiazd.

Bardzo dobrze, postępują i tutaj chyba postawię kropkę, bo chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała nam piosenkarka. 

Od kilku dni natomiast dużo mówi się o tym, że ślub już się odbył.

Syn Dagmary oniemiał na widok Roksany Węgiel. My też! Przecież takie widoki powinna zarezerwować tylko dla ukochanego Poprzedniczka Roxie Węgiel uderza w Kevina Mgleja. Ujawnia, jakim jest ojcem dla ich wspólnego dziecka

Doniesienia o ślubie Roksany Węgiel

Mimo że Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia w polskim show-biznesie, stara się zachować swoją prywatność w tajemnicy. Nawet szczegóły dotyczące jej ślubu są trzymane w poufności. Według informatora z portalu Party.pl ceremonia według informatora z portalu Party.pl ceremonia ma się odbyć pod koniec tegorocznych wakacji, aby uniknąć kolidowania z występami Roxie w programie "Tańca z Gwiazdami".

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy. Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku - dodał informator.
 

Jednakże ostatnie informacje sugerują, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na małżeństwo. W rejestrze CEIDG, gdzie zarejestrowana jest firma Roxie, pojawiła się zmiana nazwiska tuż przed świętami Wielkanocy. Teraz figuruje tam nazwisko Roksany jako Roksana Węgiel-Mglej, co może wskazywać na to, że para jest już po ślubie. Wypowiedział się o tym nawet ojciec Roxie. Dodatkowo, w mediach społecznościowych udostępnili posty, które można odczytać jako potwierdzenie tych doniesień.

Tatuaż Roksany Węgiel

W jednym z ostatnich wpisów Roksana Węgiel opublikowała romantyczne zdjęcia, na których towarzyszył jej Kevin, którego określiła jako "swoją miłość". Chociaż twarz mężczyzny nie jest widoczna, można zauważyć jego dłoń spoczywającą na ramieniu Roksany. Szczególną uwagę przyciąga drobny detal — na palcu producenta widoczna jest prosta obrączka. Natomiast Roksana Węgiel nosi praktycznie nieodłącznie pierścionek zaręczynowy z dużym kamieniem. 

Teraz natomiast Roksana Węgiel podzieliła się zdjęciem w bieliźnie w ramach współpracy reklamowej. To nie to jednak zwróciło największą uwagę fanów. Na nadgarstku Roksany obok zegarka widać tatuaż z małą literką “K”. Od razu pojawiły się spekulacje dotyczące tego, czy jest to skrót od imienia Kevin.

Czy może to być sposób zakochanych na zakończenie wszelkich spekulacji dotyczących ich związku? Teraz są jeszcze bardziej zalewani gratulacjami.

Tatuaż Roksany Węgiel, fot. Instagram
Tatuaż Roksany Węgiel, fot. Instagram
Tatuaż Roksany Węgiel, fot. Instagram
Tatuaż Roksany Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg,gov.pl
Roksana Węgiel zmieniła nazwisko, fot. ceidg,gov.pl
Obrączka na palcu Kevina Mgleja, fot. Instagram
Obrączka na palcu Kevina Mgleja, fot. Instagram
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF