Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła. "Nie chciałam ostentacyjnie". To jeszcze bardziej scali ją z Kevinem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 14:59

Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła. "Nie chciałam ostentacyjnie". To jeszcze bardziej scali ją z Kevinem

Roksana Węgiel
fot. KAPiF/Instagram

Wokół życia osobistego Roksany Węgiel w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo doniesień. Piosenkarka postanowiła w końcu zakończyć domysły i potwierdziła jedną rzecz. Wraz z Kevinem Mglejem zdecydowała na odważny krok w związku.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

O relacji duetu zrobiło się głośno już w ubiegłym roku, gdy para ujawniła swój związek niedługo po 18. urodzinach wokalistki. Ich znajomość ewoluowała w ekspresowym tempie. Zakochani wspólnie podróżowali, koncertowali, a teraz przygotowują się do nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Roksana Węgiel po miesiącach od zaręczyn dopiero pokazała internautom pierścionek, który obecnie nie schodzi z jej palca. Nic więc dziwnego, że wiadomość o ślubie duetu również wzięła fanów z zaskoczenia, tym bardziej że piosenkarka podkreślała, że ten dzień chciałaby spędzić tylko z najbliższymi.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zmiana nazwiska w rejestrze CEIDG i głośne zdjęcie z "obrączką" Kevina tylko rozpaliło internautów. Teraz Roksana Węgiel komentuje jedną z głośnych spraw na temat swojego związku. Przed wszystkimi od zeszłego roku trzymała tę wiadomość w tajemnicy. Szczegóły poniżej.

Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa Roxie Węgiel zrobiła sobie wymowny tatuaż. To kolejny znak oddania wobec ukochanego Kevina?

Roksana Węgiel pokazała kolejny dowód miłości

Jakiś czas temu na profilu piosenkarki pojawiły się efekty odważnej sesji zdjęciowej. Choć wystąpiła w skąpej bieliźnie, internauci zwrócili uwagę na coś innego. Na nadgarstku Roksany Węgiel dało się zauważyć niewielki tatuaż z literą "K", który na pierwszą myśl przywołuje jej ukochanego. Co więcej, na przedramieniu artystki pojawiła się także niewielka nutka.

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy taka decyzja jest już ostatecznym potwierdzeniem trwałości relacji piosenkarki i producenta muzycznego. Po spekulacjach głos postanowiła zabrać sama zainteresowana.

Roksana Węgiel odpowiedziała na plotki o swoim związku. Miesiącami skrywała przed wszystkimi osobistą tajemnicę. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Roksana Węgiel tłumaczy dojrzałą decyzję. Kevin wspierał ją do końca

Okazuje się, że tatuaż na ciele piosenkarki nie jest wcale nową decyzją. Roksana Węgiel zdecydowała się na takie okazanie miłości ukochanemu już w ubiegłym roku. Co więcej, Kevin Mglej także wytatuował sobie literę imienia partnerki.

Wiesz co, to było jakoś w grudniu? Nie chciałam ostentacyjnie pokazywać ludziom: o, robię dziarę. Nie chciałam z tego robić jakiejś wielkiej rzeczy, bo to jest tylko ciało. Mamy matchy dziarki z Kevinem. A tutaj jeszcze taki motyw: nutka, bo - wiadomo - kocham muzykę, więc tak postanowiłam, tak zrobiłam - wyznała w rozmowie z Radiem Eska.

Zażartowała nawet, że w jej kolekcji może się znaleźć także bucik do tańca, jednak tylko po zwycięstwie 27. edycji "Tańca z Gwiazdami". W duecie z Michałem Kassin artystka zgarnęła już niejedną "40" więc szanse na kolejny tatuaż są spore.

Biorąc pod uwagę, jak świetnie Roksana Węgiel radzi sobie z ukrywaniem przed internautami i dziennikarzami takich szczegółów o swoim życiu, wizja potajemnego ślubu wcale nie jest abstrakcyjna. Na wyjaśnienie tej zagadki fani będą jednak musieli jeszcze długo poczekać.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia dotyczące związku, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia dotyczące związku, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia dotyczące związku, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia dotyczące związku, fot. KAPiF

Źródło: Radio Eska