Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.04.2024 15:30

Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Malwina Dubowska
fot. KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej stanowią najgorętszą parę polskiego show-biznesu. Wiele mówi się o przeszłości producenta pod kątem poprzedniego związku. Z relacji z aktorką doczekał się syna. Malwina Dubowska opowiedziała o realiach samotnego macierzyństwa. Afera o alimenty zatacza coraz szersze kręgi!

Ukochany Roksany Węgiel doczekał się syna z poprzedniego związku

Związek pomiędzy piosenkarką a producentem muzycznym został ujawniony niedługo po 18. urodzonych zwyciężczyni 1. edycji "The Voice Kids". Gdy okazało się, że partnerem Roksany Węgiel jest o 8 lat starszy Kevin Mglej w mediach społecznościowych zawrzało. Tym bardziej że mężczyzna ma za sobą poważny związek.

Jeszcze kilka lat temu spotykał się z aktorką, Malwiną Dubowską. Duet doczekał się syna, Williama. Chłopiec sporadycznie pojawia się w mediach społecznościowych rodziców, ale jego wychowaniem zajęła się matka. Samotna opieka nie jest dla niej łatwym zadaniem.

Niedawno otwarcie zaczęła mówić o trudach, jakie spotykają ją na co dzień. Mocno oberwało się przy tym ojcu chłopca. 

Tak naprawdę, żeby było nam dobrze chwytam się różnych prac, nawet pakując kosmetyki, zamówienia. Robię te wszystkie rzeczy, staram się łączyć te obowiązki, żeby było stabilnie. Realnie są dni, kiedy mam dychę na koncie, dwie dychy i muszę poprosić moich rodziców, co jest mega niekomfortowe, kiedy jestem mamą i dorosłą kobietą i chcę być samodzielna - opowiadała aktorka w rozmowie z Shownews.pl.

Do tej pory wydawało się, że Kevin Mglej bierze odpowiedzialność za alimenty na syna. Malwina Dubowska wyznała jednak prawdę o byłym partnerze. W aferę zaangażowała się nawet Roksana Węgiel i internauci.

Była ukochanego Roxie z impetem wkroczyła w życie pary! Kim jest Malwina Dubowska? Wielu bardzo dobrze ją kojarzy Ukochany Roxie przerywa milczenie po burzy o alimenty. Ostro odpowiada byłej partnerce: "Mój syn "ma opływać w luksusy", nie jego matka"

Była partnerka Kevina Mglej przerywa ciszę. Jakim ojcem jest ukochany Roksany Węgiel?

Producent chętnie opowiadał dziennikarzom o czasie spędzonym z synem, a Roksana Węgiel podkreślała, że dla chłopca chciałaby być "ciocią". Rola macochy nie jest dla piosenkarki komfortowa.

Nie jest to najłatwiejsza rola, aczkolwiek ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby być wsparciem dla syna Kevina, być dobrą ciocią i dać mu dużo ciepła. […]. Kevin spędza bardzo dużo czasu z Williamem. Jak tylko ma go pod opieką, to poświęcamy my bardzo dużo czasu. Kevin jest bardzo dobrym ojcem - podkreślała Plejadzie.

Wizję "wzorowego ojca" psuje jednak wypowiedź Malwiny Dubowskiej, która nie ukrywa kłopotów z samotnym macierzyństwem. Jak wygląda kwestia płacenia alimentów przez ukochanego piosenkarki?

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki - tłumaczyła.

Sprawa szybko zyskała na zainteresowaniu, a niektórzy zaczęli stawać po stronie samotnej matki. Nawet gwiazda stająca w obronie partnera nie była w stanie ich przekonać. Roxie Węgiel i Kevin Mglej znaleźli się na celowniku. Co o nich myślą internauci?

Roxie Węgiel i Kevin Mglej na celowniku internautów. Malwina Dubowska ma sojuszników

W sprawie alimentów na syna Kevina Mgleja wypowiedziała się Roksana Węgiel. Stając w obronie ukochanego, stwierdziła, że nie dość, że płaci on byłej partnerce, to dodatkowo nie są to małe kwoty. Na jej słowa zareagowała sama Malwina Dubowska.

Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - mówiła aktorka.

Po wypowiedzi w mediach społecznościowych pojawiły się głosy internautów, którzy stają murem za samotną matką. Nie brak krytyki wobec zachowania Roxie Węgiel i Kevin Mglej.

  • Życzę Ci powodzenia i przesyłam dużo siły w wychowywaniu synka. Pewna osoba nie ma prawa wypowiadać się o waszych sprawach nie mając o tym pojęcia…
  • To jest straszne, że jakaś małolata wypowiada się w tak ważnych kwestiach, o których w ogóle nie ma pojęcia, jak samotne wychowywanie dziecka. Ona jest totalnie odklejona. Współczuję Ci, że musisz się mierzyć z taką sytuacją. Ex faceta też współczuję. No ale jego nowa pewnie za jakiś czas też przejrzy na oczy… - komentują internautki.

Wygląda na to, że przeszłość Kevina Mgleja nie przyćmi nawet doniesienie o jego cichym ślubie z Roksaną Węgiel. Duet musi stawić czoła poprzednim wyborom producenta.

Malwina Dubowska
Internauci odwracają się od Roksany Węgiel i Kevina Mgleja po aferze z Malwiną Dubowską, fot. Instagram
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Internauci odwracają się od Roksany Węgiel i Kevina Mgleja po aferze z Malwiną Dubowską, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl, Plejada