Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była Kevina odpowiada na komentarz Roxie o alimentach. Złożyła jej propozycję
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2024 09:24

Była Kevina odpowiada na komentarz Roxie o alimentach. Złożyła jej propozycję

Malwina Dubowska, Roksana Węgiel
fot.: KAPiF/Instagram

Internauci zarzucili ukochanemu Roksany Węgiel niewywiązywanie się z obowiązków alimentacyjnych. Piosenkarka szybko stanęła w obronie partnera. Teraz na jej słowa odpowiedziała główna zainteresowana. Posypały się iskry!

Kim jest była partnerka Kevina Mgleja?

Tuż po ukończeniu 18. roku życia Roksana Węgiel ujawniła, że od jakiegoś czasu spotyka się ze starszym o osiem lat mężczyzną. Media odkryły wkrótce, że chodzi o byłego partnera aktorki Malwiny Dubowskiej, z którym zaledwie cztery lata temu doczekała się dziecka.

Artystka jakiś czas temu opowiadała o swojej trudnej sytuacji finansowej, z którą musi się mierzyć podczas samotnego macierzyństwa. Wkrótce później odniosła się również do wizerunku kreowanego w mediach społecznościowych przez swojego byłego ukochanego, który raz na jakiś czas zamieszczał w sieci zdjęcia syna, co mogło wskazywać, że ma z nim bardzo dobry kontakt.

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki - wyznała w rozmowie z Shownews.pl Malwina Dubowska.

Kevin na każdym kroku podkreśla, jak bardzo związany jest z synkiem, a internauci nie raz mogli zobaczyć, jak spędza czas z chłopcem. Jego była partnerka cały czas jednak nie odpuszcza. 

Zarzucają Kevinowi, że nie płaci alimentów. Roksanie puściły nerwy. Zdradziła, ile jej ukochany łoży na dziecko Ukochany Roksany Węgiel prosi o pomoc. "To jest trudne". Jego słowa nie przejdą bez echa

Roksana Węgiel broni ukochanego

Malwina Dubowska nie kryła, że często musi się poświęcać, by móc godnie utrzymać siebie i swojego syna. Na swoim Instagramie ze łzami w oczach tłumaczyła, że bywa jej bardzo ciężko.

Tak naprawdę, żeby było nam dobrze chwytam się różnych prac, nawet pakując kosmetyki, zamówienia. Robię te wszystkie rzeczy, staram się łączyć te obowiązki, żeby było stabilnie. Realnie są dni, kiedy mam dychę na koncie, dwie dychy i muszę poprosić moich rodziców, co jest mega niekomfortowe, kiedy jestem mamą i dorosłą kobietą i chcę być samodzielna - opowiadała artystka.

Internauci szybko zaczęli podejrzewać, że obecny ukochany Roksany Węgiel, mimo posiadania kilku firm, o czym chętnie opowiada sama piosenkarka, nie wywiązuje się z obowiązków ojca tak, jak powinien. W komentarzach na Instagramie wokalistki pojawiły się nawet zarzuty, że nie płaci alimentów. Na oskarżenia szybko odpowiedziała sama Roxie.

Płaci i to sporo - orzekła.

Teraz do jej słów odniosła się Malwina Dubowska. W swojej ostrej jak brzytwa ripoście złożyła piosenkarce pewną propozycję.

Malwina Dubowska odpowiada Roksanie Węgiel

Malwina Dubowska nie zamierzała milczeć. W swoich mediach społecznościowych opublikowała nagranie, na którym odpowiedziała na słowa Roksany Węgiel.

Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - mówiła aktorka.

Czy piosenkarka zechce odnieść się do oświadczenia byłej partnerki swojego ukochanego? A może skorzysta z zaproszenia i spotka się z nią w cztery oczy? Zdaje się, że ich relacje nie są najlepsze.

Malwina Dubowska
Malwina Dubowska, fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
ukochany Roksany Węgiel
Ukochany Roksany Węgiel, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, shownews.pl