Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ile lat ma mama Maćka Musiała? Usiądziecie z wrażenia. Kto by się spodziewał
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.04.2024 14:49

Ile lat ma mama Maćka Musiała? Usiądziecie z wrażenia. Kto by się spodziewał

Maciej Musiał
fot.: KAPiF

Maciej Musiał w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” zaprezentował się na parkiecie u boku mamy. Oczy fanów wyszły z orbit, gdy zobaczyli, w jakiej formie jest kobieta. To aż niewiarygodne, ile lat ma mama Macieja Musiała.

Maciej Musiał z mamą w "Tańcu z gwiazdami"

Niedzielny odcinek “Tańca z gwiazdami” był naprawdę wyjątkowy. Uczestnicy pojawili się bowiem na parkiecie w towarzystwie bliskich sobie osób. Każdy z nich mógł dobrać partnera wedle własnego uznania.

Roksana Węgiel zdecydowała się naturalnie na swojego ukochanego, Julia Kuczyńska zaprosiła do zabawy swoją przyjaciółkę, natomiast Maciej Musiał zabłysnął na scenie u boku swojej mamy.

Umiejętności i forma kobiety zrobiły ogromne wrażenie na jurorach, którzy nie kryli zachwytu. Z opadniętymi szczękami taniec obserwowali również widzowie, którzy wciąż nie są w stanie uwierzyć nie tylko w to, że urocza blondynka jest starsza od Macieja Musiała, ale że jest również jego matką!

Maciej Musiał rozgadał się o dziecku! To wyznanie zaskoczy jego fanów Maciej Musiał zapozował ze sławną koleżanką. Teraz nie ucichną plotki. Fanka: "To nie przypadek"

Rodzina Macieja Musiała

Wybór drogi zawodowej Macieja Musiała nie był przypadkiem. Wywodzi się bowiem z aktorskiej rodziny. Jego ojciec, 69-letni Andrzej Musiał zadebiutował na dużym ekranie w 1985 r.

W swoim dorobku ma występy w takich przebojach jak “Psy” i “Jack Strong” Władysława Pasikowskiego, czy “Jak pokochałam gangstera” Macieja Kawulskiego. Aktorką jest również mama gwiazdy “Rodzinki.pl”.

Anna Markiewicz-Musiał dzięki aktywności w branży od zawsze czuwała nad karierą swojego syna. Kobiet jest dyrektorem artystycznym Teatru Kuffer, pełniła również funkcję menadżera Macieja Musiała.

Ile lat ma matka Macieja Musiała?

Maciej Musiał wraz ze swoją mamą i partnerującą mu w “Tańcu z gwiazdami” Darią Sytą wykonali jive'a do klasycznego utworu Raya Charlesa, “Hit the road Jack”. Rodzicielka aktora zrobiła ogromne wrażenie na Iwonie Pavlović.

Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale, Aniu, to, jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - zachwycała się jurorka.

Aż ciężko uwierzyć, że Anna Markiewicz-Musiał ma już 53 lata. Jej młodzieńczy wygląd sprawia, że wielu internautów było przekonanych, że Maciej Musiał wyszedł na parkiet programu z młodszą siostrą.

taniec z gwiazdami
Maciej Musiał z mamą w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Maciej Musiał z mamą i Darią Sytą w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF