Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jaka niespodzianka! Gwiazda ekranu powitała na świecie bliźniaki. Kompletnie się tego nie spodziewała
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.04.2024 16:23

Jaka niespodzianka! Gwiazda ekranu powitała na świecie bliźniaki. Kompletnie się tego nie spodziewała

Tom Payne
Fot. Instagram

Takie prezenty od losu nie zdarzają się często. Narodziny bliźniąt wywołały euforię w filmowym świecie. Gratulacje składają m.in. Izabella Scorupco i Con O'Neill. Gwiazdor filmowy i serialowy oraz jego piękna żona właśnie pokazali zdjęcia dwójki nowo narodzonych dzieci.

Gwiazdor "Żywych trupów" i "Kumpli" został ojcem bliźniąt

Tom Payne zaczynał karierę aktorską w 2006 roku, ale szybko nabrała ona tempa. Już rok później zagrał Spencera w „Kumplach” (Skins), a tuż po tym Bretta w „Waterloo Road” BBC. Szybko upomniało się o niego Hollywood. W „Luck” HBO zagrał u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman i Nick Nolte. Z kolei w „Medicus” spotkał na planie Stellana Skarsgårda i Bena Kingsleya.

Cały świat usłyszał o nim w 2016, kiedy wystąpił w serialu „Żywe Trupy” (The Walking Dead) jako Paul „Jesus” Rovia. Później pojawił się też w spin offie „Fear the Walking Dead”. Poza tym mogliśmy oglądać go w „Synu marnotrawnym” u boku Michaela Sheena. Teraz jednak czeka go podwójna dawka życia rodzinnego! Właśnie powitał na świecie nie jedno, ale dwoje uroczych dzieci. Jak wyglądają?

Dwuletni synek Kasi Sokołowskiej na nowych zdjęciach: "Och, już uczy się liczyć!". Nic słodszego nie zobaczycie Tamara Arciuch pokazała najstarszego syna. Ma 25 lat i jest piekielnie przystojny. "Ale ciacho"

Tom Payne i jego piękna żona brali ślub dwa razy

Tom Payne i jego żona Jennifer Åkerman są jednym z najpiękniejszych związków w filmowej branży. Poznali się w 2013 roku, a pięć lat później zaręczyli. Pierwszy ślub wzięli w 2020 roku, jednak ze względu na pandemię COVID-19 nie mogli świętować tak, jak by chcieli. W 2022 roku para po raz drugi zorganizowała ceremonię i wystawne wesele w Nowym Jorku

Technicznie rzecz biorąc, to drugi raz, kiedy Jennifer i ja się pobraliśmy. Pierwszym była bardzo mała uroczystość w naszym domu w 2020 roku. Ale byliśmy zdeterminowani, aby zaplanowana przez nas ceremonia odbyła się przed naszymi przyjaciółmi i rodziną – mówił wtedy aktor.

W tym samym roku urodziło się też im pierwsze dziecko, syn Harrison. A teraz chłopiec ma rodzeństwo! I to jakie – zdjęcia i szczegóły poniżej.

Tom Payne pokazał zdjęcia bliźniąt

Tom Payne został tatą bliźniąt 1 kwietnia 2024 roku, ale szczęśliwi rodzice, w trosce o prywatność swojej rodziny, ujawnili szczegóły dopiero teraz. W mediach społecznościowych zamieścili przeuroczy filmik, na którym pokazali dwójkę pociech.

Z radością dzielimy się wiadomością, że 1 kwietnia 2024 roku powitaliśmy w naszej rodzinie bliźnięta! To całkowicie nieoczekiwana i wspaniała niespodzianka. Harrison jest wniebowzięty, że ma nie jedno, ale dwoje nowego rodzeństwa – mówią uradowani Tom i jego żona w rozmowie z „People”.

Chwilę temu na Instagramie aktora pojawiła się też urocza anegdotka. Widać, że nawet przy dużym zmęczeniu humor mu dopisuje.

Spałem zeszłej nocy 3 godziny. Właśnie umyłem zęby kremem do rąk. Zorientowałem się, że to nie pasta do zębów tylko dlatego, że nie miał smaku – napisał Tom ze śmiechem.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z dumnymi rodzicami, prezentującymi bliźniaki. W komentarzach pod wpisami nie brakuje gratulacji od innych gwiazd, jak Izabella Scorupco czy angielski gwiazdor Con O'Neill.

Tom Payne, rodzina, narodziny bliźniąt, dzieci
Tom Payne z żoną i pierwszym synem Harrisonem, fot. instagram.com/thetompayne
Tom Payne, rodzina, narodziny bliźniąt, dzieci
Tom Payne z żoną, fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News