Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska pokazała wspólne zdjęcia ze spaceru z córką. Na to czekali fani
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.04.2024 11:22

Małgorzata Tomaszewska pokazała wspólne zdjęcia ze spaceru z córką. Na to czekali fani

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram

Małgorzata Tomaszewska od prawie dwóch miesięcy zajmuje się nowo narodzoną córeczką. Po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie relacjonuje codzienność. Internauci zobaczyli pierwsze zdjęcie ze spaceru z maluszkiem. Gwiazda nie była sama.

Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie drugie dziecko

Prezenterka po raz pierwszy została mamą w 2017 roku. Wtedy na świecie pojawił się jej syn, Enzo. Choć chłopiec często pojawia się w mediach społecznościowych mamy, niewiele wiadomo o jego ojcu. Małgorzata Tomaszewska rozwiodła się z mężem, a w sierpniu 2023 roku powiadomiła o kolejnej ciąży. Ojcem dziewczynki jest jej nowy partner.

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – mówi informatorka Świata gwiazd.

Oczekiwanie na narodziny dziecka zbiegły się w czasie ze stresującym czasem w karierze byłej gwiazdy TVP. Wraz z pozostałymi gospodarzami programu "Pytanie na śniadanie" musiała pożegnać się z posadą.

Od tego czasu Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w mediach społecznościowych, by powiadomić internautów o przygotowaniach do porodu. 23 lutego udostępniła pierwsze zdjęcie z córką.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - dodała.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży miała poważny problem. Przyznała się do tego dopiero teraz Ważą się losy Małgosi Tomaszewskiej. O wszystkim przesądzi to, co wydarzy się tuż po świętach

Jak Małgorzata Tomaszewska radzi sobie z macierzyństwem?

Od momentu narodzi córki, prezenterka sporadycznie odzywa się do internautów, by spędzić jak najwięcej czasu z noworodkiem. Niedawno odpowiedziała nawet na kilka z ich pytań dotyczących ciąży. Okazuje się, że ten czas przyniósł młodej mamie kłopoty.

Aktualnie Małgorzata Tomaszewska ani myśli zajmować się szczegółami związanymi z karierą. Jej całym światem została malutka Laura. W mediach społecznościowych obserwatorzy widzieli już, jak dziewczynka śpi, bierze kąpiel, a nawet bawi się w towarzystwie pluszaków.

Teraz nastał moment na pokazanie internautom wiosennego spaceru. Małgorzata Tomaszewska udostępniła relację z wózeczkiem. Do prezenterki dołączył także niespodziewany gość. Internauci długo czekali na to zdjęcie.

Małgorzata Tomaszewska na spacerze z córką

Choć temperatura nie rozpieszcza, wiosenne słońce zachęca do spacerów na świeżym powietrzu. Na taką aktywność zdecydowała się Małgorzata Tomaszewska z córeczką. W mediach społecznościowych zamieściła krótkie wideo, na którym widzimy dziewczynkę leżącą w wózeczku.

Nad nią natomiast od ucha do ucha uśmiecha się Olek Sikora. Duet wspólnie prowadził wydania "Pytania na śniadanie", a prywatnie przyjaźni się od lat. Nic dziwnego, że prezenter został jednym z pierwszych znajomych Laury.

Urocze zdjęcie z wiosennego spaceru pojawiło się także na profilu Olka Sikory. Widzowie śniadaniówki TVP z pewnością są zadowoleni, że pomimo głośnego zwolnienia duet nadal utrzymuje ze sobą kontakt. Chociaż w ten sposób fani mogą zobaczyć swoją ulubioną parę prowadzących.

Olek Sikora
Małgorzata Tomaszewska pokazała wiosenny spacer z córką, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Małgorzata Tomaszewska pokazała wiosenny spacer z córką, fot. Instagram