Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Olek Sikora

Olek Sikora

Olek Sikora jest polskim dziennikarzem oraz prezenterem telewizyjnym. Największą popularność przyniosło mu współprowadzenie porannego programu "Pytanie na śniadanie". Początek kariery w mediach rozpoczął jednak od debiutu w stacji muzycznej Viva Polska.

Olek Sikora
11.05.2024 21:18 Olek Sikora tak zaszalał z fryzurą po zwolnieniu z TVP. Inny człowiek

Olek Sikora wyraźnie dobrze sobie radzi po tym, jak stracił pracę w Telewizji Polskiej. Dziennikarz właśnie pokazał nowe zdjęcie, fani są zachwyceni odmienionym wyglądem.

Olek Sikora, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
23.04.2024 08:18 Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom

Olek Sikora jeszcze niedawno królował w "Pytaniu na śniadanie" wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Choć duet zakończył współpracę ze śniadaniówką, nadal chętnie spędza wspólnie czas. Internauci mieli rację co do ich relacji? Prezenter komentuje plotki o romansie. Wspomniał o sytuacji Kurzopków.

Olek Sikora
22.04.2024 12:44 Olek Sikora zarabiał krocie w TVP? W końcu przerwał milczenie. Tak mówi o wynagrodzeniu

Aleksander Sikora był jednym z najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej działających w ostatnich latach. Teraz gwiazdor zabrał głos w sprawie zarobków u publicznego nadawcy.

Małgorzata Tomaszewska
19.04.2024 11:22 Małgorzata Tomaszewska pokazała wspólne zdjęcia ze spaceru z córką. Na to czekali fani

Małgorzata Tomaszewska od prawie dwóch miesięcy zajmuje się nowo narodzoną córeczką. Po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie relacjonuje codzienność. Internauci zobaczyli pierwsze zdjęcie ze spaceru z maluszkiem. Gwiazda nie była sama.

Olek Sikora
15.03.2024 15:52 Ciężko jest lekko żyć? Co się stało z Olkiem Sikorą? Tak zmarnowanego go jeszcze nie widzieliśmy

Olek Sikora odezwał się do internautów po długiej nieobecności w mediach społecznościowych. Były prezenter "Pytania na śniadanie" pokazał, jak wygląda jego codzienność. Tak zmęczonego już dawno go nie widzieliśmy. Jak potoczyły się jego losy po zwolnieniu z Telewizji Polskiej?

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
17.02.2024 15:00 Sikora w końcu to powiedział głośno. Już nikt nie będzie miał wątpliwości, co łączy go z Tomaszewską

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska przez pięć lat prowadzili wspólnie poranne "Pytanie na śniadanie". Duet wzbudził ogromne zainteresowanie widzów, a także doczekał się wielu domysłów o ich współpracę. Teraz prezenter zdradza całą prawdę. Wspomniał o romansie i dziecku.

Olek Sikora
31.01.2024 23:10 W takich warunkach mieszka Olek Sikora. Bez ogródek przyznał, że przydałoby się posprzątać

Olek Sikora jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno przeprowadził na swoim instagramowym profilu Q&A dla obserwujących. Prezenter pokazał przy tym jak wygląda jego mieszkanie. Jest się czym chwalić?

Co łączy Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską? Fot. KAPiF
31.01.2024 09:05 Olek Sikora zapytany o Małgosię Tomaszewską. Rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora uchodzili za jeden z najbardziej zgranych i cenionych przez widzów duetów w “Pytaniu na śniadanie”. Przez lata roiło się od plotek, że gwiazdy łączy coś więcej niż praca. Jak jest naprawdę? Głos zabrał sam prezenter.

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
21.09.2023 13:55 Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej. Fani w euforii pod nowym zdjęciem

W czwartkowy poranek widzów "Pytania na śniadanie" powitała Małgorzata Tomaszewska w duecie z Olkiem Sikorą. Prezenterka po raz kolejny wyeksponowała swój ciążowy brzuszek. Jej programowy kolega widocznie jej pozazdrościł. Jest czego gratulować?

Aleksander Sikora
21.09.2022 17:18 Aleksander Sikora zapytany o sprawę Jakimowicza i Deląga. Ostrożna odpowiedź

Mieliśmy okazję zapytać Aleksandra Sikorę o ostatnie afery wokół jednego z prezenterów TVP. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" szczerze wypowiedział się na temat Jarosława Jakimowicza. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń, jakie stanowisko przyjmuje w trakcie tego konfliktu.Jarosław Jakimowicz od kilku lat jest głośną postacią polskiego show-biznesu ze względu na swoje kontrowersyjne wypowiedzi. Niedawno media wzięły go pod lupę z powodu nieprzychylnego postu skierowanego w stronę aktora, Pawła Deląga. Aleksander Sikora, który również współpracuje z TVP, zdradził nam, co uważa na temat tej afery.