Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ważą się losy Małgosi Tomaszewskiej. O wszystkim przesądzi to, co wydarzy się tuż po świętach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2024 18:24

Ważą się losy Małgosi Tomaszewskiej. O wszystkim przesądzi to, co wydarzy się tuż po świętach

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wróci przed kamery?, fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska jeszcze niedawno występowała na antenie TVP jako jedna z gospodyń "Pytania na śniadanie". Po zwolnieniu rezygnowała z publicznych oświadczeń i skupiła się na narodzinach drugiego dziecka. Jaki teraz ma plan na karierę? Poświąteczny okres będzie dla niej kluczowy.

Małgorzata Tomaszewska była gwiazdą TVP

Prezenterka zadebiutowała przed ekranami w 2012 roku, a już po dwóch latach wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Jako wschodząca gwiazda telewizji zajęła 9. miejsce w konkursie u boku Roberta Kochanka. Później dziennikarką zainteresowała się Telewizja Polska.

Przez sześć lat współpracowała z "Pytaniem na śniadanie", początkowo jako ekspertka od show-biznesu, a później jedna z gospodyń śniadaniówki. W duecie z Olkiem Sikorą zyskała rzeszę fanów, którzy byli wściekli po zwolnieniu gwiazd.

Małgorzata Tomaszewska wraz z pozostałymi prezenterami zakończyła współpracę z TVP. Jej przypadek był o tyle kontrowersyjny, że dziennikarka spodziewała się wtedy drugiego dziecka. O jej ciąży powiedziano nawet po raz pierwszy na antenie śniadaniówki. Mimo skandalu gwiazda nie komentowała sytuacji. W mediach społecznościowych skupia się na przygotowaniach do powitania córki.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - pisała po narodzinach dziewczynki.

Jak wygląda Małgorzata Tomaszewska trzy tygodnie po porodzie? Nie wszyscy są gotowi na takie zdjęcia byłej gwiazdy TVP Małgosia Tomaszewska po porodzie odcięła się od wszystkich. Miała ważny powód. Jest też apel synka

Małgorzata Tomaszewska po zwolnieniu skupiła się na rodzinie

Po zwolnieniu czołowych gwiazd TVP, media społecznościowe zalała fala oświadczeń. Niektórzy prowadzący jawnie opowiadali o nowych planach po zakończeniu współpracy z telewizją publiczną. Izabella Krzan, która w "Pytaniu na śniadanie" występowała z Tomaszem Kammelem przeszła do śniadaniówki Kanału Zero. Dużo mówiono także o transferze Anny Popek do konkurencyjnej TV Republika.

W tym czasie Małgorzata Tomaszewska milczała na temat kariery. W mediach społecznościowych dzieliła się z obserwatorami kolejnymi uroczymi postami na temat malutkiej Laury. Zdradzała też kulisy macierzyństwa.

Teraz wraz z bliskimi przygotowuje się do Wielkanocy w powiększonym składzie. Jak zamierza świętować?

Wyjątkowo nie będę organizowała świąt w domu, ponieważ jako podwójna mama jeszcze nie do końca się zorganizowałam. Całe szczęście mamy cudowną rodzinę, która nas ugości. Obok są tereny leśne, więc będziemy odpoczywać, spacerować i korzystać z pogody, a zapowiada się piękna. Na świąteczny stół postaram się przygotować sernik i szarlotkę - mówiła w rozmowie z Plejadą.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła plany odnośnie do dalszej kariery. Czym zajmie się w najbliższym czasie?

Małgorzata Tomaszewska zdradziła poświąteczne plany. Wraca przed kamery?

Jedna z najbliższych osób prezenterki, jej mama, na co dzień mieszka w Dubaju i nie miała okazji spotkać jeszcze wnuczki. Małgorzata Tomaszewska planuje niedługo wybrać się z rodziną w ciepłe rejony.

Jak tylko mała będzie miała pierwsze szczepienia, planujemy wylecieć do mojej mamy do Dubaju. Z Enzo byłam u niej, jak skończył trzy miesiące i podobnie będzie z Laurką - przyznała.

Gwiazda ma świadomość, że po narodzinach dziecka będzie musiała podjąć decyzję w sprawie dalszej kariery. Widzowie TVP z pewnością chętnie ponownie zobaczyliby ją przed kamerami. Na razie prezenterka skupia się na rodzinnych świętach.

Mam już jakieś plany, ale i sporo przemyśleń. Wszystkie decyzje odkładam na czas poświąteczny - zdradziła.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wróci przed kamery?, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wróci przed kamery?, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wróci przed kamery?, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska wróci przed kamery?, fot. KAPiF

Źródło: Plejada