Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Słodkie wideo z synem i córką Małgosi Tomaszewskiej. Fani u dziewczynki zauważyli jedno. Natychmiast zaczęli pisać w komentarzach
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.03.2024 13:24

Słodkie wideo z synem i córką Małgosi Tomaszewskiej. Fani u dziewczynki zauważyli jedno. Natychmiast zaczęli pisać w komentarzach

, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram

Małgosia Tomaszewska niedawno urodziła córeczkę Laurę. Widać, że świeżo upieczona mama świetnie radzi w tej roli. Opublikowała rozczulające nagranie, na którym widać jej synka i córeczkę. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę

Małgorzata Tomaszewska skontaktowała się ze swoimi fanami dopiero kilka dni po urodzeniu dziecka. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który aktualnie ma ponad 140 tysięcy obserwujących, ogłosiła, że jej ukochana córeczka przyszła na świat. Zdradziła też, jak będzie miała na imię.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - oznajmiła za pośrednictwem Instagrama.

W dalszej części wpisu Tomaszewska wyraziła wdzięczność personelowi szpitala, w którym urodziła swoje drugie dziecko. Dodatkowo opublikowała pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Zazwyczaj ostrożna gwiazda tym razem podzieliła się odważnym kadrem, na którym wyraźnie widać, jak karmi swoje dziecko piersią.

Małgosia Tomaszewska może liczyć na wsparcie swojego aktualnego partnera, który przyjechał po nią i Laurę, gdy te wychodziły ze szpitala. 

Jest pierwsze zdjęcie córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej! Odważny kadr zapewni jej rozgłos na długo Zamieszanie z imieniem córki Małgorzaty Tomaszewskiej. Przekazano błędną informację. Nazwała ją zupełnie inaczej

Partner Tomaszewskiej odebrał ją i córkę ze szpitala

Przed samymi narodzinami Małgorzata Tomaszewska udała się do szpitala, ale wszystko zakończyło się szczęśliwie. Jej długo wyczekiwana córeczka przyszła na świat 20 lutego. W piątek, 23 lutego Małgorzata Tomaszewska i jej córeczka mogły opuścić Szpital Świętej Rodziny w Warszawie. 

Partner gwiazdy czekał na nie przed wejściem i natychmiastowo wręczył świeżo upieczonej mamie bukiet białych kwiatów. Potem wziął od niej nosidełko, w którym znajdowała się córeczka, i delikatnie umieścił je w samochodzie.

 Odebrał je szczęśliwy tata z wielkim bukietem pięknych róż - pisze Fakt. 

Tomaszewska podzieliła się teraz przeuroczym nagraniem, na którym widać jej dzieci. Enzo to wzorowy starszy brat.

Małgorzata Tomaszewska pokazała dzieci w słodkim kadrze

Prezenterka opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać, jak jej synek Enzo nachyla się nad nowo narodzoną Laurą i głaszcze ją po główce. Macha też do niej rączką, a potem odwraca się do mamy i wykonuje ten sam gest do kamery.

Enzo i Laura #purelove #olderbrother – napisała Małgorzata Tomaszewska.

Internauci zauważyli jeden szczegół u Laury, który bardzo rzuca się w oczy. Otóż dziewczynka ma bardzo dużo, ciemnych włosach. Fani rozczulają się nad nagraniem, które opublikowała Małgosia Tomaszewska. 

  • Małgoniu jaka śliczna czarnulka. Jejku radość jest w moim sercu.Gratuluję z serca.
  • Ale Niunia ma włosy, gratulacje.
  • Moja córka też miała takie czarne włoski. Pozdrawiam rodzinkę.
  • Dużo bujnych czarnych włosków ma ale chyba nie po mamie.
  • Jakie Laura ma śliczne ciemne i długie włoski. Gratulacje i dużo zdrówka – piszą fani.
Małgorzata Tomaszewska pokazała syna i córkę, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska pokazała syna i córkę, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF