Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jest pierwsze zdjęcie córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej! Odważny kadr zapewni jej rozgłos na długo
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 23.02.2024 18:56

Jest pierwsze zdjęcie córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej! Odważny kadr zapewni jej rozgłos na długo

Małgorzata Tomaszewska
Tomaszewska pokazała pierwsze zdjęcie z córką, fot. KAPiF, Instagram

Małgorzata Tomaszewska niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Kilka dni po szczęśliwym rozwiązaniu była prowadząca “Pytanie na śniadanie” pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem nowo narodzonej pociechy. Tak odważnego kadru nikt się po niej nie spodziewał.

Małgorzata Tomaszewska ponownie została mamą

Małgorzata Tomaszewska już dawno nie była tak szczęśliwa. Znana i lubiana prezenterka telewizyjna, którą w ostatnich latach można było oglądać na ekranach przede wszystkim w roli gospodyni porannego magazynu “Pytanie na śniadanie”, jakiś czas temu udała się na urlop, aby w spokoju spędzić ostatni etap ciąży.

Była gwiazda Telewizji Polskiej na bieżąco informowała swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o przygotowaniach do wyczekiwanego porodu. Dzięki temu nie było żadną tajemnicą, że druga pociecha dziennikarki przyjdzie na świat pod koniec lutego.

Dziś rozpoczynamy 38. tydzień ciąży! Nasza radość jest tym większa, że nie było pewne, czy do niego dotrwamy - oznajmiła w walentynki.

Zamieszanie z imieniem córki Małgorzaty Tomaszewskiej. Przekazano błędną informację. Nazwała ją zupełnie inaczej Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka?

Zamieszanie wokół imienia córki Tomaszewskiej

Tomaszewska wyjawiła, że jej poród ma nastąpić 28 lutego. Finalnie jednak córka 35-latki i jej partnera urodziła się kilka dni przed planowanym terminem. Informacja o narodzinach dziewczynki obiegła bowiem media już w minioną środę. 

Radosną nowinę przekazał opinii publicznej dumny dziadek, czyli sławny piłkarz Jan Tomaszewski.

Jestem dumny i szczęśliwy! - oznajmił w rozmowie z "Super Expressem.

Co ciekawe, w przypływie emocji ojcu Małgosi Tomaszewskiej pomyliły się imiona i nieopatrznie nazwał swoją wnuczkę Luizą. Wpadka szybko została jednak wyjaśniona. Zgodnie z tym, co wcześniej zapowiadała celebrytka, jej córka otrzymała imię Laura.

Małgorzata Tomaszewska pokazała, jak karmi córkę

Sama Tomaszewska odezwała się do swoich fanów dopiero w piątek wieczorem. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment już ponad 140 tysięcy użytkowników serwisu, potwierdziła, że jej wymarzona córeczka jest już na świecie.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - oznajmiła za pośrednictwem Instagrama.

W dalszej części wpisu Tomaszewska podziękowała personelowi szpitala, w którym urodziła się jej druga pociecha. Post opatrzyła pierwszym zdjęciem z noworodkiem. I tu mamy spore zaskoczenie. Zachowawcza bowiem zazwyczaj gwiazda podzieliła się odważnym kadrem, na którym wyraźnie widać, jak karmi dziecko piersią.

Ponownie składamy serdeczne gratulacje!
 

KAPIF_1000pix_K1088926F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1086671F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1086638F.jpg
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF