Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.02.2024 19:20

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF, Instagram

W sieci właśnie pojawiła się szczęśliwa wiadomość. Jan Tomaszewski poinformował, że jego córka Małgorzata Tomaszewska urodziła! Szczegóły.

Życie prywatne Małgosi Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska to córka byłego piłkarza Jana Tomaszewskiego. Prezenterka dwukrotnie była w związku małżeńskim. W 2017 roku po raz pierwszy została mamą, z poprzednim partnerem doczekali się synka Enzo.

Na temat jej obecnego wybranka niewiele wiadomo, poza tym, że mężczyzna ma na imię Robert i jest przedsiębiorcą.

Latem zeszłego roku Małgosia Tomaszewska poinformowała, iż spodziewa się dziecka. Potem dumnie prezentowała powiększający się brzuszek podczas na antenie TVP emisji programu “Pytanie na śniadanie” czy w mediach społecznościowych.

Sikora w końcu to powiedział głośno. Już nikt nie będzie miał wątpliwości, co łączy go z Tomaszewską Cudowne wieści od Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tego ta piękna fotografia!

Kłopoty zdrowotne

Małgosia nie ukrywała, iż ogromnie się cieszy, iż ponownie zostanie mamą. Na jej Instagramie jest wiele zdjęć, gdzie prezentuje ciążowe krągłości, prezenterka i je partner Robert zdecydowali się także na pamiątkową sesje zdjęciową. 

Niedawno Tomaszewska zdobyła się na osobiste wyznanie. Przy okazji walentynek zdradziła, iż jej radość z oczekiwania na pociechę jest tym większa, gdyż nie było wiadome, czy wszystko będzie dobrze.

Serca moje! To dla mnie wyjątkowe walentynki  Dziś rozpoczynamy 38. tydzień ciąży! Nasza radość jest tym większa, że nie było pewne, czy do niego dotrwamy. Ale nie o tym- dziś chciałabym wysłać Wam moc walentynkowych życzeń! Przede wszystkim prawdziwej i szczerej miłości - wyznała.

Na szczęcie Małgosia cieszy się dobrym zdrowiem.

Małgosia Tomaszewska urodziła!

Jan Tomaszewski, ojciec prezenterki we wtorek 20 lutego przekazał w mediach, iż Małgosia Tomaszewska urodziła. Gwiazda informowała wcześniej fanów na Instagramie, że termin porodu wyznaczony jest na 28 lutego. 

Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek - wyjawił w rozmowie z "Super Expressem Tomaszewski.

Ojciec Małgorzaty zdradził także, iż jego wnuczka otrzymała imię Luiza.

Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy

Gratulacje od redakcji!

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF