Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cudowne wieści od Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tego ta piękna fotografia!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2024 11:03

Cudowne wieści od Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tego ta piękna fotografia!

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. KAPiF/instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Małgorzata Tomaszewska od czasu odejścia z programu "Pytanie na śniadanie" przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie regularnie informuje swoich obserwatorów o ciążowych sprawach. Takich wiadomości jednak nikt nie spodziewał się tak szybko. Gwiazda pokazała uroczy widok z domu. Serce rośnie!

Małgorzata Tomaszewska straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie"

Prezenterka związana była z Telewizją Polską od 2018 roku już w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Początkowo odpowiadała za segment związany z życiem show-biznesowych gwiazd, a po kilku latach zasiadła jako gospodyni śniadaniówki w duecie z Olkiem Sikorą.

Z czasem została jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji telewizyjnej zaraz przy m.in.: Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim. Popularność oraz sympatia widzów nie uchroniły jej jednak przed zmianami w publicznej telewizji.

Po nowym roku rozpoczęto prawdziwą rewolucję w TVP, co wiązało się z całkowitą wymianą prowadzących "Pytania na śniadanie". Afera była tym głośniejsza, że Małgorzata Tomaszewska spodziewa się dziecka. O stanie prezenterki widzieli wszyscy.

Małgorzata Tomaszewska informuje o zagrożonej ciąży. Lawina wsparcia w komentarzach. "Przytulam" Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię córki. Przy okazji pochwaliła się piękną sesją zdjęciową

Małgorzata Tomaszewska wraz z internautami oczekuje porodu

Gwiazda chętnie eksponowała zaokrąglony brzuszek podczas medialnych eventów, a także wejść na żywo w telewizji śniadaniowej. Po zakończeniu współpracy z "Pytaniem na śniadanie" przeszła do mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z fanami.

Internauci coraz częściej odwiedzają jej profil, by dowiedzieć się, czy doszło już do rozwiązania. Dla Małgorzaty Tomaszewskiej będzie to drugie dziecko, jednak pierwszy raz powita na świecie dziewczynkę.

Ostatnia aktywność prezenterki zdradzała, że czas porodu jest już bardzo blisko. Teraz gwiazda zaskoczyła wszystkich jednym ze zdjęć. Nikt nie spodziewał się takiego widoku w jej domu.

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się uroczym zdjęciem. Aż się robi ciepło na sercu!

Gwiazda w ostatnim czasie chętnie zaprasza internautów do swojej prywatności. Brak obowiązków związanych z przygotowaniami do występów w "Pytaniu na śniadanie" pozwolił jej w pełni skupić się na zbliżającym się porodzie.

Przed radosnym rozwiązaniem Małgorzata Tomaszewska postanowiła zafundować sobie nieco wiosennego klimatu. W mediach społecznościowych pochwaliła się talerzem wypełnionym smakowitymi owocami, w tym nawet truskawkami. Taki posiłek przyszła mama mogła zjeść w cudnym otoczeniu i z bukietem z różowych tulipanów na stole.

Przy promieniach słonecznych nic dziwnego, że prezenterka poczuła powiew prawdziwej wiosny, a jak wiadomo, to właśnie wtedy wszystko budzi się do życia. Wygląda na to, że gwiazda już nie może się doczekać przyjścia na świat córki.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska/
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się uroczym zdjęciem, fot. KAPiF