Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Partner Tomaszewskiej pierwszy raz pokazał się publicznie. Odebrał ją i córkę ze szpitala. Wzruszające sceny
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 08:23

Partner Tomaszewskiej pierwszy raz pokazał się publicznie. Odebrał ją i córkę ze szpitala. Wzruszające sceny

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Wyciekły zdjęcia, na których ona i jej córeczka wychodzą ze szpitala. Czekał na nie ukochany gwiazdy. Pierwszy raz pokazał się publicznie. Pod szpitalem doszło do wzruszających scen.

Zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej z TVP

Ostatnie tygodnie przed narodzinami córeczki nie były łaskawe dla Małgorzaty Tomaszewskiej. Pracowała w TVP niemal do ostatnich dni ciąży. Jednak na początku stycznia 2024 roku okazało się, że przyszła mama, będąca już w ósmym miesiącu, została niespodziewanie zwolniona z programu "Pytanie na śniadanie".

Mimo ogromnego poparcia ze strony widzów Małgorzata Tomaszewska musiała się pożegnać ze stacją, co wstrząsnęło nie tylko nią, ale także wieloma jej kolegami z branży, włączając w to tych z konkurencyjnych stacji.

Zwalniają dziewczynę w ciąży, dlatego, że premierem był Mateusz Morawiecki w tym czasie, kiedy ona wykonywała pracę sumiennie i należycie. Halo nie na to głosowaliśmy. To jest skandal. To jest tak wspaniała dziewczyna. Ja jak ją widziałem w "Pytaniu na śniadanie" to się rozpływałem jak kulka lodu waniliowego na szarlotce. Miód i maliny – mówił w rozmowie z "Faktem" wzburzony Filip Chajzer.

Małgorzata Tomaszewska skupiła się jednak na życiu rodzinnym i rozwoju osobistym. Postanowiła unikać stresu, ze względu na córeczkę. Jak ma na imię maleństwo?

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka? Cudowne wieści od Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tego ta piękna fotografia!

Jak ma na imię córka Małgorzaty Tomaszewskiej?

W lecie 2023 roku Małgorzata Tomaszewska podzieliła się wesołą nowiną o swojej ciąży. Była przeszczęśliwa, że spodziewa się drugiego dziecka i wierzyła, że uda jej się pogodzić życie rodzinne z karierą zawodową. Po narodzinach okazało się, że przywitała na świecie córkę. Jej sześcioletni syn, Enzo, wybrał dla swojej siostrzyczki imię. Dziewczynka będzie miała na imię Laura.

 „Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę" – napisała na Instagramie.

Teraz Małgorzata Tomaszewska opuściła już szpital razem ze swoją córką. Czekał na nie ukochany dziennikarki.

Małgorzata Tomaszewska z córeczką opuściły szpital

Przed samymi narodzinami Małgorzatę Tomaszewską udała się do szpitala. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. Jej długo oczekiwana córeczka przyszła na świat 20 lutego

W piątek, 23 lutego Małgorzata Tomaszewska i jej córeczka mogły opuścić Szpital Świętej Rodziny w Warszawie. Partner gwiazdy czekał na nie przed wejściem i od razu wręczył świeżo upieczonej mamie bukiet białych kwiatów. Natychmiast też wziął od niej od nosidełko, w którym znajdowała się córeczka i ostrożnie włożył je do samochodu. 

 Odebrał je szczęśliwy tata z wielkim bukietem pięknych róż - pisze Fakt. 

Opisane zdjęcia Tomaszewskiej znajdziecie na stronie Faktu. 

Mężczyzna bardzo pilnował, żeby nikt nie dostrzegł jego twarzy. Miał na sobie czapkę z daszkiem, który skrzętnie go zasłaniał. Dodatkowo był ubrany praktycznie w całości na czarno. Wysoki brunet dał ukochanej buziaka i razem poszli w stronę samochodu zaparkowanego tuż przed wejściem. 

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF