Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dwuletni synek Kasi Sokołowskiej na nowych zdjęciach: "Och, już uczy się liczyć!". Nic słodszego nie zobaczycie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.04.2024 22:40

Dwuletni synek Kasi Sokołowskiej na nowych zdjęciach: "Och, już uczy się liczyć!". Nic słodszego nie zobaczycie

Katarzyna Sokołowska
fot. KAPiF

Niedługo miną dwa lata, odkąd Katarzyna Sokołowska i jej partner zostali rodzicami, Jurorka “Top Model” podzieliła się nowymi zdjęciami chłopca i zwróciła uwagę, jak szybko płynie czas. Szczegóły. 

Katarzyna Sokołowska w show-biznesie

Katarzyna Sokołowska to znana reżyserka pokazów mody. Przez lata pracy w zawodzie miała okazję współpracować z wieloma projektantami mody nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Telewidzom dała się poznać, jako jurorka w popularnym show stacji telewizyjnej TVN “Top Model”, gdzie w trzeciej edycji zajęła miejsce Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Katarzyna Sokołowska w programie  nie tylko ocenia, ale  dzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem i uczy ich chodzić po wybiegu. 

Obecnie trwają castingi do 13. odsłony “Top Model”. 

Synek Sokołowskiej na nowych zdjęciach! Ivo Lew zachwyca fryzurą. Ale słodka burza loków! Kasia Sokołowska nie wiedziała, czy to przetrwa. "Przez parę lat kłułam się w brzuch. Chodziłam zasiniaczona"

Życie prywatne Sokołowskiej

Od 2017 roku Sokołowska pozostaje w związku z przedsiębiorcą, Arturem Kozieją. Reżyserka pokazów mody marzyła, by zostać mamą. Naturalne metody nie przyniosły skutku, dlatego jurorka “Top Model” i jej partner zdecydowali się na zabieg in vitro. 

Ta droga była bardzo długa. W momencie, gdy zdecydowałam się na macierzyństwo, okazało się, że nie jest to proces, który tak szybko można przejść. Stanęliśmy przed wyzwaniem, jakie dotyczy wielu par. Przeszliśmy wiele badań i zaczęliśmy starać się o dziecko. Odbyliśmy wiele wizyt u wspaniałych lekarzy, konsultacji itp. Wszelkie próby spełzały na niczym, aż do chwili, gdy naturalnie zaszłam w ciążę. Niestety nie udało się jej utrzymać - opowiadała w jednym z wywiadów. 

Tuż przed 50. urodzinami Kasia Sokołowska urodziła zdrowego chłopca. Świeżo upieczeni rodzice nadali mu imiona: Ivo Lew. 

Sokołowska pokazała synka

Kasia Sokołowska kilka dni temu dodała nowy post w mediach społecznościowych. Zdjęcia przestawiają jej synka podczas nauki liczenia.

Ivo Lew 21 miesięcy. Nie mogę uwierzyć, że czas płynie tak szybko - napisała reżyserka pokazów mody. 

Trzeba przyznać, że chłopiec jest niezwykle uroczy. Pod postem jest wiele komentarzy, w których internautki zachwycają się synkiem Kasi Sokołowskiej:

  • Oh super, niespełna 2 lata i już liczyć się uczy.
  • Słodziaczek.
  • Cudowny chłopczyk.  Życzę szczęścia rodzinko.
  • Sama słodycz.

Co myślicie o zdjęciach małego Ivo Lwa?

Syn Katarzyny Sokołowskiej, fot. Instagram
Syn Katarzyny Sokołowskiej, fot. Instagram
Katarzyna Sokołowska, fot. KAPiF
Katarzyna Sokołowska, fot. KAPiF