Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

__Katarzyna Sokołowska__ – polska reżyserka pokazów mody i osobowość telewizyjna. Urodziła się 1973 roku w Lubartowie. Obecnie znana jest przede wszystkim z programu "Top Model" stacji TVN. Od 2017 jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją. W 2022 urodziła pierwsze dziecko. Data urodzenia: 23 lutego 1973. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: szare. Wzrost: 173 cm.

Katarzyna Sokołowska
17.04.2024 22:40 Dwuletni synek Kasi Sokołowskiej na nowych zdjęciach: "Och, już uczy się liczyć!". Nic słodszego nie zobaczycie

Niedługo miną dwa lata, odkąd Katarzyna Sokołowska i jej partner zostali rodzicami, Jurorka “Top Model” podzieliła się nowymi zdjęciami chłopca i zwróciła uwagę, jak szybko płynie czas. Szczegóły. 

Katarzyna Sokołowska
15.03.2024 22:57 Synek Sokołowskiej na nowych zdjęciach! Ivo Lew zachwyca fryzurą. Ale słodka burza loków!

Katarzyna Sokołowska prawie dwa lata temu została mamą. Jurorka “Top Model” nie ukrywa radości z macierzyństwa. Właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami synka. 

Kasia Sokołowska
08.03.2024 09:53 Kasia Sokołowska nie wiedziała, czy to przetrwa. "Przez parę lat kłułam się w brzuch. Chodziłam zasiniaczona"

Katarzyna Sokołowska w nowym wywiadzie ujawniła, przez co przechodziła przez wiele lat. O tym, co musiała wytrzymać, nie wiedział zupełnie nikt. Co wyznała jurorka „Top Model”?

Katarzyna Sokołowska, fot. KAPiF
25.02.2024 16:19 Kasia Sokołowska ma 51 lat i niespełna dwuletniego synka. Tak wpływa na nią późne macierzyństwo

Katarzyna Sokołowska świętowała 51. urodziny w towarzystwie swojego partnera Artura Koziei i synka Iwa Lwa. Maluch ma już prawie dwa lata. Jak na gwiazdę TVN wpływa późne macierzyństwo?

Kasia Sokołowska
12.02.2024 19:00 Kasia Sokołowska urodziła syna niemal dwa lata temu. Zadziwiające jak obecnie wygląda 51-letnia gwiazda Top Model

Jak wygląda Kasia Sokołowska? Gwiazda Top Model od ponad roku cieszy się macierzyństwem. Urodziła tuż przed 50. urodzinami. Jak to wpłynęło na jej urodę? 

Katarzyna Sokołowska co musiała przejść, aby spełnić marzenie o macierzyństwie
10.01.2024 09:20 Katarzyna Sokołowska wyjawiła smutną prawdę. Taki dramat rozegrał się przed narodzinami jej dziecka

Katarzyna Sokołowska należy do gwiazd, które z sukcesem rozwijają swoją karierę, a także zdecydowały się na macierzyństwo. W przypadku znanej i cenionej w branży reżyserki pokazów mody wiązało to się z niełatwą drogą i wieloma staraniami. W najnowszym wywiadzie jurorka “Top Model” opowiedziała o kulisach ciąży oraz narodzinach syna na chwilę przed swoimi 50. urodzinami.

Gwiazdy na "Vogue - Xmas cocktail", fot. KAPiF
12.12.2023 22:01 Gwiazdy na "Vogue - Xmas cocktail": Lara Gessler, Maja Ostaszewska, Kasia Sokołowska

Świąteczna impreza Vogue'a przyciągnęła największe polskie gwiazdy. W związku z modowym charakterem pisma, uczestnicy zadbali o wyjątkowo gustowne kreacje. Ciężko było oderwać wzrok!

Katarzyna Sokołowska
25.11.2023 21:25 Nie można oderwać wzroku od Kasi Sokołowskiej na finale "Top Model". Nowa fryzura i niesamowita stylizacja 50-latki

Katarzyna Sokołowska w tym roku obchodziła 50. urodziny. Reżyserka pokazów mody w finale „Top Model” pojawiła się kreacji, która ma hipnotyzujące działanie. Stylizacja jurorki programu przyciągnęła uwagę wszystkich. Czas się jej zupełnie nie ima.

Kasia Sokołowska na okładce magazynu
03.10.2023 19:11 Co się stało z Kasią Sokołowską? To już nie ta sama osoba! 50-latka przeszła OGROMNĄ metamorfozę

Kasia Sokołowska, jurorka i już niewątpliwie gwiazda “Top Model”, zachwyca sesją na okładkę magazynu “ELLE”. 50-latka jest nie do poznania. Jak wygląda?

Kasia Sokołowska
15.07.2023 19:12 Kasia Sokołowska świętuje roczek syna, po raz pierwszy pokazała twarz Ivo Lwa. Podobny do mamy?

Kasia Sokołowska chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by dzielić się z internautami szczegółami życia zawodowego, ale i prywatnego. Święto synka skłoniło ją do szczególnego postu. Przedstawiła chłopca w całej okazałości.

Kasia Sokołowska
21.06.2023 07:42 Kasia Sokołowska dosadnie reaguje na okropne komentarze o późnym macierzyństwie. "Słowa ranią"

Kasia Sokołowska została mamą rok temu, mając 49 lat. Wielu internautów pokusiło się o jej krytykę dotyczącą macierzyństwa w tak zaawansowanym wieku. W rozmowie ze Światem Gwiazd jurorka „Top Model” opowiedziała o tym, co sądzi o komentarzach na jej temat.

Kasia Sokołowska
28.12.2022 10:11 Kasia Sokołowska mogła nigdy nie zostać mamą. Na wizji opowiedziała swoją historię

Kasia Sokołowska w tym roku po raz pierwszy została mamą, na co czekała latami. W osobistym wywiadzie z Małgorzatą Rozenek wyznała obawy, które towarzyszyły jej podczas prób zajścia w ciążę. Zdarzały się jej momenty odzierające z nadziei.Gwiazda TVN po raz pierwszy poczuła smak macierzyństwa w wieku 49 lat i nie ukrywa, że w spełnieniu marzenia pomogła jej metoda in vitro. Ze zwolenniczką tego sposobu leczenia bezpłodności porozmawiała w "Dzień Dobry TVN Extra" na temat przebytej drogi.

Kasia Sokołowska
08.12.2022 15:33 Kasia Sokołowska pokazała twarz synka. Internauci już wiedzą, do kogo jest podobny

Kasia Sokołowska, gwiazda programu "Top Model", w lipcu 2022 roku została mamą. Reżyserka pokazów mody co jakiś czas pokazuje swojego synka, jednak zazwyczaj zakrywa jego twarz. Z okazji Mikołajek zrobiła wyjątek i pokazała urocze zdjęcie chłopca z tatą.Katarzyna od 2017 roku jest w związku z biznesmenem Arturem Kozieją. W tym roku, dzięki zastosowaniu metody in vitro, której są gorącymi zwolennikami, zostali rodzicami. W połowie lipca na świat przyszedł ich syn Iwo Lew.

Kasia Sokołowska
15.11.2022 12:08 Kasia Sokołowska pokazała swojego synka. Jurorka "Top Model" zabrała głos ws. in vitro

Kasia Sokołowska długo czekała na macierzyństwo, jednak gdy na świat przyszedł jej syn, odnalazła źródło radości. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem maluszka z wyjątkowej okazji.Media głośno komentowały ciążę dyrektorki pokazów, przede wszystkim ze względu na jej wiek. Kobietom powyżej 40. roku życia trudno jest starać się o dziecko, ona dokonała tego przed 50. urodzinami. Teraz zdradza kulisy macierzyństwa.

Kasia Sokołowska EA
14.08.2022 13:37 Wiemy, jak wyglądają pierwsze tygodnie macierzyństwa Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska w kwietniu bieżącego roku poinformowała, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Gwiazda 18 lipca urodziła synka, a od tego czasu media z zapartych tchem śledzą losy świeżo upieczonych rodziców. Gwiazda w najnowszym poście uchyliła rąbka tajemnicy, związanego z macierzyństwem. Słynna reżyserka pokazów mody oraz jurorka programu "Top model" po wielu staraniach została mamą. Obecnie napawa się macierzyństwem, którym zdawkowo dzieli się ze swoimi fanami.

Katarzyna Sokołowska
09.08.2022 22:48 49-letnia Katarzyna Sokołowska pochwaliła się eleganckim wózkiem dla synka

Katarzyna Sokołowska od kilku tygodni cieszy się upragnionym macierzyństwem. W mediach społecznościowych zdradza jakie przedmioty pomagają jej w codziennych obowiązkach rodzica. Wózek, którym wozi synka, warty jest cztery tysiące złotych.Reżyserka pokazów mody rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie TVN o tematyce modowej, "Top Model". Wraz z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim poszukuje w kandydatach następnych gwiazd wybiegu oraz sesji zdjęciowych. Katarzyna Sokołowska kilka tygodni temu powitała na świecie synka, a tym samym zaczęła obowiązki w roli świeżo upieczonej mamy.

Kasia Sokołowska EA
03.08.2022 14:23 Po narodzinach dziecka Kasi Sokołowskiej spłynęła krytyka. Smutne, co jej zarzucono

Kasia Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ona oraz jej partner Artur Kozieja nie kryją radości z narodzin synka. Niestety, w mediach społecznościowych niemal od razu pojawiły się pierwsze głosy krytyki internautów. Zarzuty wobec świeżo upieczonej mamy są naprawdę absurdalne.Gwiazda programu "Top Model" i jej ukochany poinformowali o narodzinach potomka 23 lipca. Opublikowali też pierwsze zdjęcia maleństwa. Teraz reżyserka pokazów mody pochwaliła się, jak dbają o nią jej bliscy. Niestety, pewien szczegół nie spodobał się jednej z internautek.

Katarzyna Sokołowska
01.08.2022 18:08 Katarzyna Sokołowska urodziła dwa tygodnie temu. Pojawiły się zdjęcia, wygląda olśniewająco

Katarzyna Sokołowska, znana reżyserka pokazów mody, dwa tygodnie temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jurorka z "Top Model" nie omieszkała pojawić się na spotkaniu prasowym, promującym nową edycję programu modelingowego. Świeżo upieczona mama zachwyciła swoją stylizacją.Ciąża Katarzyny Sokołowskiej była głośnym, medialnym wydarzeniem. Liczne grono fanów z zapartym tchem śledziło jej przebieg oraz wyczekiwało szczęśliwego rozwiązania. Kasia 23 lipca poinformowała o narodzinach synach i zaledwie kilkanaście dni po porodzie wróciła do pracy.

Katarzyna Sokołowska EA
30.07.2022 14:26 Partner Katarzyny Sokołowskiej pokazał, w jakich warunkach będą wychowywać syna

Katarzyna Sokołowska i jej ukochany Artur Kozieja wreszcie zostali rodzicami. Niedawno pochwalili się pierwszym zdjęciem synka. Teraz jurorka programu "Top Model" opowiedziała, jak się czuje, a jej partner pokazał, kto oprócz nich będzie opiekował się noworodkiem.Reżyserka pokazów mody jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją od 2017 roku. W kwietniu 2022 oboje poinformowali, że spodziewają się dziecka. 49-letnia gwiazda przyznała, że skorzystała z metody in vitro. W jakich warunkach będzie mieszkał chłopiec?

Katarzyna Sokołowska
23.07.2022 18:13 Katarzyna Sokołowska została mamą. Mamy pierwsze zdjęcie synka reżyserki pokazów mody

Pierwsze doniesienia, że Katarzyna Sokołowska urodziła, pojawiły się już kilka dni temu. Jednak dopiero dzisiaj 49-latka potwierdziła, że jej pierwsze dziecko jest już na świecie. Opublikowała też w mediach społecznościowych zdjęcie maleństwa. Gratulacje składają jej wielkie gwiazdy polskiego show-biznesu.Reżyserka pokazów mody i jurorka w show TVN "Top Model" urodziła syna. Po raz pierwszy poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka w kwietniu tego roku. Ojcem chłopca jest Artur Kozieja, z którym związana jest od 2017 roku.

Katarzyna Sokołowska EA
18.07.2022 19:07 Katarzyna Sokołowska urodziła? Na dziecko zdecydowała się chwilę przed pięćdziesiątką

Do mediów trafiły najnowsze wieści dotyczące porodu Katarzyny Sokołowskiej. Zgodnie z doniesieniami gwiazda powitała już na świecie swoje pierwsze dziecko. Sama zainteresowana jeszcze nie potwierdziła tych informacji.Sokołowska od lat jest cenioną reżyserką pokazów mody i osobowością telewizyjną znaną przede wszystkim z programu "Top Model". Gdy gwiazda poinformowała w kwietniu 2022 roku o swojej ciąży, w sieci zawrzało. Wciąż jednak nie wiadomo, jakiej płci jest maluch.

Katarzyna Sokołowska
08.05.2022 18:22 Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie. "Zdecydowałam się na procedurę in vitro"

Katarzyna Sokołowska niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Jurorka programu "Top Model" udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała, z jak przykrymi komentarzami musiała zmierzyć się ostatnio. Wyjaśniła też, czemu zdecydowała się na metodę in vitro.Sokołowska od 2017 roku związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją. W połowie kwietnia zdecydowali się ujawnić, że spodziewają się dziecka. Okazuje się, że nie wszyscy cieszą się szczęściem 49-letniej kobiety.

Katarzyna Sokołowska EA
24.04.2022 20:10 Katarzyna Sokołowska zadała szyku w "Dzień dobry TVN". Opowiedziała między innymi o ciąży

Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" gościła dziś w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała nie tylko castingach do modowego show, ale też o tym, jak czuje się w ciąży. 49-letnia gwiazda ogłosiła bowiem w Wielkanoc, że spodziewa się dziecka.Sokołowska od 2017 roku związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją. Tydzień temu gwiazda ujawniła, że jest w ciąży. Będzie to jej pierwsze dziecko. Czy stresuje się na myśl o zostaniu matką? O wszystkim opowiedziała w dzisiejszej śniadaniówce TVN.