Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Kasia Sokołowska dosadnie reaguje na okropne komentarze o późnym macierzyństwie. "Słowa ranią"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.06.2023 07:42

Kasia Sokołowska dosadnie reaguje na okropne komentarze o późnym macierzyństwie. "Słowa ranią"

Kasia Sokołowska
swiatgwiazd.pl

Kasia Sokołowska została mamą rok temu, mając 49 lat. Wielu internautów pokusiło się o jej krytykę dotyczącą macierzyństwa w tak zaawansowanym wieku. W rozmowie ze Światem Gwiazd jurorka „Top Model” opowiedziała o tym, co sądzi o komentarzach na jej temat.

Kasia Sokołowska została mamą

”Szczęście”. Tak krótko, ale treściwie podpisała pierwsze zdjęcie swojego dziecka opublikowane w swoich mediach społecznościowych Kasia Sokołowska. Na fotografii mogliśmy zobaczyć stópki jej maleństwa.

W 2022 na świat przyszła pierwsza pociecha jurorki „Top Model”. Wielka radość dzielona była przez fanów, którzy gratulowali jej zdrowego i przepięknego potomka. Znaleźli się jednak również i tacy, którzy nie zawahali się skrytykować gwiazdy.

"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska ujawnia, jak traktują ją na planie: "Staram się nie przeszkadzać"

Krytyka Kasi Sokołowskiej

W sieci nie brakowało komentarzy pełnych krytyki macierzyństwa w wieku 49 lat. W rozmowie ze Światem Gwiazd Kasia Sokołowska wyznała, że tego rodzaju uwagi zadawały jej cierpienie.

- Czasami się dziwię, że kobieta kobiecie, matka matce, czy człowiek człowiekowi w ogóle może takie rzeczy mówić. To jest nie mój język, nie mój świat. Ja nie komentuję cudzych żyć, więc staram się mieć do tego dystans. Oczywiście słowa ranią, nadużywamy tych słów - szkoda, że nie tych dobrych. Mówmy sobie dobre rzeczy, drodzy państwo - orzekła.

Macierzyństwo ponad wszystko

Kasia Sokołowska jest bardzo dumna z bycia mamą, a przede wszystkim szczęśliwa. Gwiazda podkreślała w jednym z wywiadów, że jest przekonana, że dziś będzie w stanie poświęcić dziecku więcej uwagi, niż w czasie intensywnej kariery. Komentarze internautów nie zmienią jej zdania.

- Trudno mi z tym polemizować, czy dyskutować. Ile ludzi, tyle opinii. To jest moje życie, to jest moje dziecko, to są moje wybory, to jest moja odpowiedzialność. Jestem świadomą, dojrzałą kobietą i wiem, co robię - podsumowała gwiazda podczas rozmowy z naszą dziennikarką.

Zobacz zdjęcia: