Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Tamara Arciuch pokazała najstarszego syna. Ma 25 lat i jest piekielnie przystojny. "Ale ciacho"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.04.2024 09:57

Tamara Arciuch pokazała najstarszego syna. Ma 25 lat i jest piekielnie przystojny. "Ale ciacho"

Tamara Arciuch z synem
fot.: KAPiF/Instagram

Tamara Arciuch pochwaliła się zdjęciami syna. Krzysztof skończył 25 lat. Fani są zachwyceni jego9 urodą. 

Kariera Tamary Arciuch

Tamara Arciuch to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów zaskarbiła sobie zwłaszcza dzięki serialom. Spora popularność przyniósł jej udział w “M jak Miłość”, ale przede wszystkim sitcom “Niania”, gdzie brawurowo wcieliła się w postać Karoliny. 

Wielką miłością aktorki jest jednak teatr i to właśnie tam możemy zobaczyć ją najczęściej. Gwiazda brała też udział w wielu programach rozrywkowych dla gwiazd. Na szczególną uwagę zasługuje jej występ w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Może się ona bowiem pochwalić fantastycznym głosem. Fani show byli zachwyceni jej występami. 

Poza wspaniale rozwijającą się karierą ma też udane życie prywatne. Jest w szczęśliwym związku i ma gromadkę dzieci. Właśnie świętuje urodziny najstarszego syna. 

TYLKO U NAS: Bartek Kasprzykowski szczerze o początkach znajomości z Tamarą Arciuch: "Oboje byliśmy w małżeństwach" Rozwód Tamary Arciuch. Wszystkie media o tym pisały. To była nieprzyjemna sprawa

Związek Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego

Tamara Arciuch ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Szczęście znalazła dopiero u boku Barta Kasprzykowskiego. Aktorzy poznali się na planie serialu “Halo Hans!”. 

Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie “Halo Hans!” byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy, to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy - mówiła aktorka w rozmowie z Plejadą. 

Para doczekała się dwojga dzieci: 14-letniego Michała i 6-letniej Nadii. O początkach znajomości z ukochaną Bartek Kasprzykowski opowiedział również w rozmowie ze Światem Gwiazd. W programie “Gwiazdy Sołtysika” przyznał, że początkowo jego i aktorkę łączyła tylko przyjaźń, ponieważ w tamtym okresie oboje byli zajęci. 

Oboje byliśmy w małżeństwach, ale to nie było na początku żadnym tematem, bo myśmy się przyjaźnili - ujawnił.

Aktor wyznał jednak, iż ta znajomość sprawiła, że inaczej spojrzał na swoje ówczesne małżeństwo.

I w którymś momencie ta nasza przyjaźń uświadomiła mi kondycję związku, w którym jestem i że to chyba jest koniec. Przy czym ja wtedy nie odchodziłem do Tamary. Wiedziałem po prostu, że muszę zakończyć to, w czym jestem teraz - powiedział. 

Bartek ujawnił, że dopiero jakiś czas później związał się z Tamarą Arciuch:

I chwilę później zeszliśmy się, jednak ta przyjaźń zamieniła się w coś więcej i stała się miłością życia.
 

Aktorka ma też syna z poprzedniego małżeństwa. Jego zdjęciami pochwaliła się w social mediach. 

Tamara Arciuch pokazała syna. Jak wygląda Krzysztof?

Pierwszym mężem Tamary Arciuch był aktor Bernard Szyc. To właśnie z nim doczekała się syna, Krzysztofa. Dumna mama rzadko chwali się zdjęciami swoich pociech w social mediach, ale tym razem zrobiła wyjątek. Wspólnie z fanami postanowiła świętować 25. urodziny najstarszej pociechy. 

25 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały, mądry człowiek. Życzę Ci mój Synku, by Świat Cię nie zawiódł i by każdy Twój wybór był najlepszym, byś zawsze był otoczony najlepszymi ludźmi i Miłością. Jestem Dumna , że jestem Twoją Mamą.

Pod wpisem nie zabrakło życzeń i komplementów dla 25-latka. Fani są zachwyceni aparycją młodego mężczyzny. 

  • Ale ma Pani przystojniaka. 
  • Wow. Ale przystojniak. Gratulacje mamo. 
  • Przystojny syn, bo piękna mama. 
  • Wow! Co za wspaniały chłopak. 
  • Cudowny. Przystojny.
  • Ale ciacho. Wszystkiego najlepszego.

Zdjęcia przystojnego Krzysztofa zobaczycie poniżej. 

Krzysztof Szyc, syn Tamary Arciuch, fot. Instagram
Krzysztof Szyc, syn Tamary Arciuch, fot. Instagram
Krzysztof Szyc, syn Tamary Arciuch, fot. Instagram
Krzysztof Szyc, syn Tamary Arciuch, fot. Instagram
Syn Tamary Arciuch skończył 12 lat. Do sieci trafiło urocze zdjęcie
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - ea
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch ma wielkie powody do szczęścia. W czwartek, 3 czerwca jej i Bartka Kasprzykowskiego syn, Michał obchodził 12. urodziny. Na Instagramie aktorki pojawiło się piękne zdjęcie, upamiętniające moment narodzin jej pociechy. Kilka dni wcześniej z okazji Dnia Dziecka pokazała również swojego najstarszego syna.Syn Tamary Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego obchodził 12. urodzinyAktorka opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcieZ okazji dnia dziecka pokazała fotografię najstarszego synaUrodziny dziecka to dzień wyjątkowy dla każdej matki. Tamara Arciuch nie ukrywa swojej wielkiej dumy i szczęścia, że jej syn osiągnął już 12 rok życia.
Czytaj dalej
Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są ze sobą od lat. Poznali się na planie popularnego serialu
Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski, fot. KAPiF
Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski od lat stanowią jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Mało kto jednak wie, że początki ich relacji wcale nie były proste i kolorowe, a o swój związek musieli bardzo długo walczyć. Co ciekawe, zakochani poznali się podczas jednego z kultowych polskich seriali. Oto historia ich zaskakującej miłości.Aktorzy od lat uznawani są za prawdziwy wzór do naśladowania, jeśli chodzi o trwały i dobrze prosperujący związek. Zakochani poznali się dokładnie 19 stycznia 2007 roku w taksówce w drodze na konferencję prasową przed rozpoczęciem prac na planie serialu "Halo, Hans".Jak sami mówią, od początku poczuli, że łączy ich coś wyjątkowego, ale wówczas nie spodziewali się jeszcze, że będzie to płomienne uczucie. Zwłaszcza że wtedy jeszcze każdy z nich były w związku i miało szczęśliwą rodzinę.
Czytaj dalej