Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie. Syn Anny Przybylskiej wziął przykład ze starszej siostry
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.04.2024 08:13

Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie. Syn Anny Przybylskiej wziął przykład ze starszej siostry

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
fot. KAPiF

Szymon Bieniuk w styczniu bieżącego roku osiągnął pełnoletność. Coraz częściej mówi się o nim pod kątem podobieństwa do starszej siostry. Starszy syn Anny Przybylskiej wziął przykład z Oliwii Bieniuk i w wyjątkowy sposób uhonorował pamięć matki. Już nigdy nie zapomni tego dnia.

Anna Przybylska doczekała się trójki dzieci z Jarosławem Bieniukiem

Aktorka i piłkarz tworzyli jeden z najzgodniejszych związków polskiego show-biznesu, choć nigdy nie sformalizowali związku. Jarosław Bieniuk był przy ukochanej aż do jej śmierci w październiku 2014 roku. Anna Przybylska pozostawiła partnera i trójkę małoletnich dzieci.

Para doczekała się córki, Oliwii, oraz dwóch synów: Szymona i Jana. Najmłodszy z rodzeństwa miał zaledwie 3 lata, gdy odeszła jego mama. Rodzina mocno przeżyła chorobę i śmierć aktorki. Mimo wielu sukcesów zawodowych, to ukochany i pociechy stanowiły dla niej największą wartość.

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki - mogliśmy usłyszeć z jej ust w filmie "Ania".

W 2024 roku starszy syn Anny Przybylskiej osiągnął pełnoletność. Postanowił w piękny sposób uhonorować pamięć o mamie.

Matka Anny Przybylskiej mówi dość. Poszło o jej wnuczkę. Dłużej nie może milczeć Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!

Starszy syn Anny Przybylskiej poszedł w ślady siostry

O dzieciach Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka do tej pory głośno było pod kątem ich córki. Oliwia Bieniuk wybrała ścieżkę kariery matki i zaczęła występować przed kamerami. Do tej pory mogliśmy oglądać ją w m.in.: rozrywkowym programie "Taniec z gwiazdami" czy kryminalnym serialu Polsatu "Gliniarze". Córka Anny Przybylskiej zdecydowała się na studia aktorskie w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej.

Aktorstwo to moja pasja i, mam nadzieję, mój przyszły zawód. Chłonę od wykładowców wiedzę i staram się maksymalnie wykorzystać ten czas - mówiła w rozmowie z "Vivą!".

21-latka jest również obecna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze sporą rzeszą fanów m.in. efektami sesji zdjęciowych. O coraz większą uwagę zabiega także jej młodszy brat, Szymon Bieniuk.

Chłopak w tym roku osiągnął pełnoletność i już zaczął podejmować dojrzałe decyzje. Jedna z nich jeszcze bardziej zbliżyła go do zmarłej matki, ale także i starszej siostry. 18-latek poszedł w jej ślady, co musiał okupić sporą ilością bólu. Szczegóły poniżej.

Starszy syn Anny Przybylskiej upamiętnił mamę. Już nigdy nie zapomni tego dnia

Szymon Bieniuk po uzyskaniu pełnoletności podjął decyzję o uhonorowaniu pamięci matki. Podobnie do siostry postanowił więc wytatuować sobie datę narodzin Anny Przybylskiej. Rodzeństwo wybrało nawet to samo miejsce na ciele. 

Z relacji w mediach społecznościowych chłopaka można wywnioskować, że wizyta u tatuatora nie była najbardziej komfortowym przeżyciem, jednak po sesji starszy syn Anny Bieniuk pochwalił się świeżym, wyjątkowym tatuażem. Na jego ciele pojawiła się data: 26.12.1978. 

Czas pokaże, czy najmłodszy syn aktorki również zdecyduje się na taką pamiątkę. Jan ma obecnie 13 lat i jeszcze nie udziela się w mediach społecznościowych czy show-biznesie tak jak jego rodzeństwa. Tatuaż z datą narodzin matki jest jednak wyjątkowym sposobem uhonorowania jej pamięci, a także zbliżenia do siebie dzieci aktorki.

Szymon Bieniuk
Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie, fot. Instagram
Szymon Bieniuk
Szymon Bieniuk złożył wyjątkowy hołd zmarłej mamie, fot. Instagram