Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.04.2024 13:18

Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Teraz upubliczniła wiadomość, jaką napisała do niej internautka, wspomniała w niej o Przybylskiej. Spotkała ją przykrość.

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Mimo że Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie formalizowali swojego związku, spędzili niemal dwie dekady razem, stając się jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. 

Ania równoważyła życie prywatne i zawodowe, spełniając się jako matka, gdy na ekranach kin pojawiały się jej nowe produkcje. Wraz z Jarosławem Bieniukiem miała troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Najmłodszy syn aktorki miał tylko 3 lata, gdy przegrała walkę z długą chorobą nowotworową i odeszła 5 października 2014 roku

Media przez lata zastanawiały się, jak potoczą się losy jej dzieci. Okazało się, że talent rodzinny jest dziedziczny, gdyż dwójka starszych dzieci zaczęła już zaczeła stawiać pierwsze kroki w show-biznesie.

Oliwia Bieniuk przestała ukrywać swoje szczęście. Córka Anny Przybylskiej opublikowała wymowne zdjęcie Oliwia Bieniuk wreszcie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło czułości z przystojniakiem

Kariera Oliwii Bieniuk

Jedyna córka Anny Przybylskiej Oliwia szybko rozpoczęła swoją karierę. Już jako nastolatka zachwycała urodą, którą z pewnością odziedziczyła po matce. Swobodnie czuła się przed kamerami i na parkiecie. Oliwia Bieniuk wzięła udział w 25. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" jesienią 2021 roku. Pomimo bycia nowicjuszką w show-biznesie, zaimponowała wszystkim swoimi umiejętnościami tanecznymi. Ostatecznie zajęła wysokie, trzecie miejsce, odpadając tuż przed finałem. 

W jednym z odcinków wystąpiła w przebraniu policjantki, co dodatkowo nawiązywało do kariery jej matki. Anna Przybylska była uwielbiana za rolę Marylki w serialu "Złotopolscy".  Następnie Oliwia Bieniuk zadebiutowała na małym ekranie w serialu Polsatu "Gliniarze". Choć dopiero zaczyna swoją przygodę w show-biznesie, już zaczyna się o niej robić głośno. Internauci szybko zauważyli jej najnowsze działania i wrażenie, jakie robi na ekranie.

Chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. Właśnie ujawniła szokującą wiadomość, jaką dostała. 

Oliwia Bieniuk otrzymała przykrą wiadomość od internautki

Czasami bycie córką Anny Przybylskiej potrafi być dla Oliwii bardzo ciężkie. Dostaje ona mnóstwo wiadomości, w których jest porównywana do aktorki. Czasem bywa, że to, co czyta, jest dla niej wyjątkowo bolesne. Mimo że Oliwia stara się nie poświęcać dużej uwagi hejtom i przykrym wiadomościom, tym razem nie wytrzymała i opublikowała na relacji na Instagramie jedną z nich. 

Brawo, ale bardziej bym wolała Anię widzieć – napisała do niej jedna z internautek.

Oliwia Bieniuk postanowiła ironicznie odpowiedzieć na tę wiadomość. 

Dobry wieczór – napisała Oliwia dodając emotikonkę z serduszkqmi zamiast oczu.

Myślicie, że internautka przesadziła?

Oliwia Bieniuk, fot. Instagram @oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram @oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram