Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Przybylskiej wrzuciła nowe zdjęcie. W komentarzach poruszenie, ale trudno się dziwić. Mama byłaby z niej dumna?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2024 14:59

Córka Przybylskiej wrzuciła nowe zdjęcie. W komentarzach poruszenie, ale trudno się dziwić. Mama byłaby z niej dumna?

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk poszła w ślady mamy i od kilku lat robi karierę w polskim show-biznesie. O jej nowych projektach można dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Ostatnia aktywność córki Anny Przybylskiej zwróciła uwagę internautów. Gwiazda byłaby dumna z jej zachowania?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci

Choć nigdy nie zdecydowali się na sformalizowanie związku, przeżyli wspólnie ponad dwie dekady i stali się jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Anna Przybylska łączyła życie prywatne z zawodowym. Gdy na ekrany kin wchodziły nowe produkcje z jej udziałem, ona spełniała się jako matka. 

Wraz z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona oraz Jana. Najmłodszy syn aktorki miał zaledwie 3 lata, gdy ta odeszła w wyniku długiej walki z nowotworem. Zmarła 5 października 2014 roku. Media latami zastanawiały się, jaką drogę obiorą jej pociechy. Okazało się niedaleko padł jabłko od jabłoni. Dwójka starszych dzieci zaczęła stawiać już pierwsze kroki w show-biznesie.

Szymon niedawno obchodził 18. urodziny, a jego starsza siostra już prężnie działa przed kamerami. Gdzie widzieliśmy Oliwię Bieniuk?

Wstrząsające wyznanie Jarosława Bieniuka. Po latach wyznał prawdę o chorobie Anny Przybylskiej Syn Anny Przybylskiej z tajemniczą pięknością. Ale co on ma w dłoni? Aż przykro na to patrzeć

Oliwia Bieniuk poszła w ślady matki. Gdzie wystąpiła?

Jedyna córka Anny Przybylskiej szybko obrała sobie drogę kariery. Już jako nastolatka zachwycała urodą, którą bez wątpienia odziedziczyła po matce. Sama doskonale czuła się przed kamerami, a także na parkiecie.

Oliwia Bieniuk jesienią 2021 roku wzięła udział w 25. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jako początkująca celebrytka i tancerka zachwyciła wszystkich swoimi umiejętnościami. Ostatecznie zajęła wysokie, 3. miejsce, odpadając zaraz przed finałem. W jednym z odcinków wystąpiła w przebraniu policjantki, czym jeszcze bardziej nawiązała do twórczości matki. Anna Przybylska była uwielbiana z roli Marylki w "Złotopolskich".

Później na jej koncie pojawiły się także telewizyjne propozycje. Oliwa Bieniuk zadebiutowała na szklanym ekranie w serialu Polsatu "Gliniarze". Dopiero zaczyna karierę w show-biznesie, ale już robi się o niej głośno. Internauci szybko nie zapomną o jej najnowszej aktywności.

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpiła jako policjantka, fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk wrzuciła nowe zdjęcie. W komentarzach poruszenie

Córka Anny Przybylskiej jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie opowiada internautom o najnowszych projektach. Ostatnio na jej profilu zagościły efekty sesji zdjęciowej do kampanii popularnej marki kosmetyków. Jedno ze zdjęć zrobiło ogromne wrażenie.

Widzimy na nim Oliwię Bieniuk z kobiecą miną w zwykłej koszulce i jeansach. Pozornie minimalistyczna stylizacja oraz poza zawróciły w głowie komentującym osobom.

  • O wow!
  • Laska
  • Kocham ją!
  • Ślicznie wyglądasz 
    - czytamy.

I tym razem nie zabrakło porównań do Anny Przybylskiej. Gwiazda z pewnością byłaby dumna, że jej dorosła córka zyskała tyle pewności siebie i wyrosła na tak piękną kobietę.

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF
Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk wywołała zainteresowanie nowym zdjęciem, fot. KAPiF