Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Mąż Anny Przybylskiej, ojciec Oliwii Bieniuk

Jarosław Bieniuk
23.05.2024 08:17 Rozpacz w rodzinie Przybylskiej. Bieniuk przekazał smutne wieści

Rodzina Ani Przybylskiej ma za sobą wiele tragedii, które pozostawiły ich w ogromnym smutku. Tym razem Jarek Bieniuk powiadomił o kolejnej przykrej stracie. Nie ukrywa bólu.

Oliwia Bieniuk
26.04.2024 13:12 Córka Przybylskiej gorzko o poprzednim partnerze. Kulisy związku

Oliwia Bieniuk od lat cieszy się popularnością. Teraz wyznała, że nie chce więcej opowiadać o swoim życiu osobistym, bo poprzedni partner źle na to reagował. Znamy szczegóły.

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
06.04.2024 13:18 Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Teraz upubliczniła wiadomość, jaką napisała do niej internautka, wspomniała w niej o Przybylskiej. Spotkała ją przykrość.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
20.03.2024 14:42 Wstrząsające wyznanie Jarosława Bieniuka. Po latach wyznał prawdę o chorobie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. Niestety ich miłość przerwała śmierć aktorki. Po latach od tej tragedii Bieniuk w szczerych słowach opowiedział o chorobie ukochanej. Nigdy wcześniej tego nie zdradzał!

Jarosław Bieniuk
10.03.2024 17:06 To już 4. rodziny syna Bieniuka i Gliwińskiej! Wideo z imprezy zachwyca. W "dorosłym ubraniu" Kazik wygląda jak cukiereczek

Kilka lat temu Jarosław Bieniuk doczekał się syna Kazika ze związku z projektantką wnętrz, Martyną Gliwińską. Chłopczyk właśnie skończył 4 latka, a jego mama podzieliła się na Instagramie nagraniem z imprezy. Musicie je zobaczyć!

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska
01.03.2024 11:22 Najmłodszy syn Ani Przybylskiej to jej kopia! Bieniuk właśnie pokazał Jasia. Nie można oderwać oczu

W tym roku minie 10. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej dzieci bardzo dorosły od tego czasu. Jarosław Bieniuk właśnie pokazał najmłodszego z nich. Istna kopia mamy. Tak obecnie wygląda Jaś.

Martyna Gliwińska / Jarosław Bieniuk
05.01.2024 18:02 Syn Bieniuka poszedł do przedszkola i się zaczęło. Słodki Kazik cały czas choruje

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są rodzicami uroczego, trzyletniego Kazika. Niestety chłopiec wciąż choruje, co się z nim dzieje? Załamana matka pokazała nowe zdjęcia.

Ania Przybylska, Jarosław Bieniuk
23.12.2023 12:13 Jarosław Bieniuk dzień przed Wigilią zaczął wspominać Anię Przybylską. Zdradził jej ukochany zwyczaj

Choć w przyszłym roku minie już dziesiąta rocznica śmierci Ani Przybylskiej, rodzina aktorki nadal aktywnie podtrzymuje pamięć o niej. W czasie zbliżających się świąt Jarosław Bieniuk postanowił podzielić się osobistym wspomnieniem. Tak gwiazda radziła sobie podczas bożonarodzeniowej uczty.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
21.12.2023 07:47 "Wstyd mi było się przyznać". To dlatego Przybylska i Bieniuk nie zostali małżeństwem. Co stanęło im na drodze?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli zgraną parę, zbudowali rodzinę i doczekali się gromadki pociech. Nigdy, jednak nie stanęli na ślubnym kobiercu. Znamy przyczynę. 

Jarosław Bieniuk
18.12.2023 21:36 Jarosław Bieniuk zabrał synów na premierę. W końcu widzimy Jasia! To kopia Anny Przybylskiej

Polskie gwiazdy wraz z dziećmi pojawiły się na oficjalnej premierze nowej "Akademii Pana Kleksa". Na ściance nie zabrakło również Jarosława Bieniuka, który przyszedł w towarzystwie partnerki i synów. Młody Jaś skrada serce wszystkich. 12-latek to prawdziwa kopia swojej matki.

Jarosław Bieniuk / Jaś Bieniuk
18.11.2023 17:58 Najmłodszy syn Bieniuka i Przybylskiej gwiazdą TVP. Tata długo ukrywał go przed światem

Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie najmłodszego syna, którego doczekał się z Anią Przybylską. Piłkarz do tej pory ukrywał go przed mediami, ale chłopiec dorasta. Jak wygląda teraz i czy pójdzie w ślady taty? Na razie został gwiazdą telewizji.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
11.11.2023 15:04 Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem naukowym. Nastolatek ma wybitne osiągnięcia

Jarosław Bieniuk pochwalił się sukcesem najstarszego syna. Dumny ojciec pęka z dumy. Co takiego zrobił syn Anny Przybylskiej? Ciężko się nie wzruszyć. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
24.10.2023 14:44 Jarosław Bieniuk świętuje urodziny partnerki. Kadry tak romantyczne, że może zrobić się gorąco

Jarosław Bieniuk dopiero kilka lat po śmierci Ani Przybylskiej na nowo ułożył sobie życie. Niedawno świętował 3 lata związku, a teraz pięknie uczcił urodziny partnerki. Pokazał serię romantycznych kadrów. 

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
18.10.2023 16:23 Morze łez po projekcji filmu "Ania". Jarosław Bieniuk podzielił się intymnym kadrem

Jarosław Bieniuk świętuje dziś wyjątkową rocznicę, która była ważna także dla Anny Przybylskiej. Tego dnia na Instagramie piłkarza pojawiły się intymne, archiwalne kadry ze zmarłą ukochaną. Nie zabrakło też wyciskającego łzy wyznania.

Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała się w bikini, fot. Instagram
12.10.2023 18:00 Była partnerka Jarosława Beniuka w skąpym bikini. Jednak to ich synek kradnie uwagę

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk tworzyli parę przez pięć lat. Ich uczucie zaowocowało synkiem Kazimierzem, którego dumna mam zaprezentowała ostatnio w swoich mediach społecznościowych. Malec jest doprawdy uroczy.

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
05.10.2023 17:21 Jarosław Bieniuk pamięta o Annie Przybylskiej: "Wszyscy ją kochaliśmy". Co opublikował?

Anna Przybylska zmarła dokładnie dziewięć lat temu. Dziś w rocznicę jej śmierci wielu bliskich wspomina aktorkę. Jak jej pamięć uczcił jej partner oraz ojciec jej dzieci, Jarosław Bieniuk? Na jego Instagramie pojawiło się nagranie z Sylwią Grzeszczak. O co chodzi?

Jak wygląda najmłodszy syn Jarosława Bieniuka?
04.10.2023 17:14 Umorusany lodami najmłodszy syn Jarosława Bieniuka, to prawdziwy słodziak! Kazik to już taki duży chłopiec

Jarosław Bieniuk ma czworo dzieci. Troje z nieodżałowaną Anną Przybylską i najmłodszego synka, Kazika, którego mamą jest Martyna Gliwińska. Jak wygląda chłopiec? 

Oliwia Bieniuk o relacji z Zuzanną Pactwą, fot. KAPIF
03.10.2023 21:13 Oliwia Bieniuk kochała mamę nad życie. Jak po jej śmierci reaguje na partnerki ojca?

Oliwia Bieniuk o relacji z Zuzanną Pactwą. Jak córka podsumowała partnerkę Jarosława Bieniuka? Szczere słowa 20-latki.

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
28.09.2023 21:36 Jarosław Bieniuk chwali się najmłodszymi synami. Jaś to cała Anna Przybylska! A Kazik?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli razem kilkanaście lat, aż do jej śmierci. Choć nigdy nie wzięli ślubu, doczekali się trojga dzieci. Owocem kolejnego związku byłego piłkarza jest najmłodszy synek Kazimierz. Jak wyglądają najmłodsi synowie sportowca?

Jarosław Bieniuk
17.09.2023 15:14 Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcia z wesela. Zuzanna Pactwa z dekoltem do pępka. Na liście gości Natalia Siwiec

Jarosław Bieniuk wraz z ukochaną wybrał się do Włoch. Para w mediach społecznościowych pokazała, jak spędzili romantyczny weekend. Internauci do samego końca mieli o tym nie wiedzieć. Para pochwaliła się zdjęciami z wesela.

Jarosław Bieniuk: najmłodszy syn
03.09.2023 12:31 Tak wygląda najmłodszy syn Jarosława Bieniuka. Mama Kazika pokazała nowe zdjęcia. Ale on wyrósł!

Jarosław Bieniuk przez kilkanaście lat był partnerem życiowym Anny Przybylskiej. Para doczekała się trojga dzieci. Kilka lat po śmierci aktorki wszedł w nowy związek i doczekał się syna. Jak wygląda Kazik?

Jarosław Bieniuk
22.07.2023 19:17 Jarosław Bieniuk świętuje trzecią rocznicę związku z ukochaną. Poznali się jeszcze za życia Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk po latach żałoby wreszcie odnalazł ukochaną, z którą układa sobie życie. Co ciekawe, para poznała się dwie dekady temu, jeszcze za życia Anny Przybylskiej. Teraz kobieta jest już częścią rodziny, a na najnowszym rocznicowym zdjęciu, jakie pojawiło się w mediach, widać prawdziwą miłość.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
26.04.2023 17:39 Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy się nie pobrali. Po latach wyszło na jaw dlaczego

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli ze sobą przez wiele lat, ale nigdy nie sformalizowali swojego związku. Po latach od śmierci aktorki, jej siostra wyznała, dlaczego para podjęła taką decyzję. Gdy Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka, była w związku małżeńskim. I choć nigdy nie wykluczała, że również z piłkarzem stanie pewnego dnia na ślubnym kobiercu, nigdy się na to nie zdecydowała. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
12.02.2023 14:07 Jarosław Bieniuk o związku z Zuzanną Pactwą: "Moja miłość jest dojrzała"

Jarosław Bieniuk dziś tworzy szczęśliwy związek z Zuzanną Pactwą. Para mimo ogromnej popularności dopiero teraz zdradziła szczegóły swojej relacji. Opowiedzieli o dojrzałej miłości i wspomnieli o Annie Przybylskiej. Jarosław i Zuzanna znają się od wielu lat. Los połączył ich serca stosunkowo niedawno, a przez lata każdy zajmował się swoim życiem. Potrzebowali czasu, by dojrzeć i zrozumieć, czego oczekują od drugiej połówki.

Oliwia Bieniuk
15.01.2023 13:43 Oliwia Bieniuk odpowiada na komentarz dotyczący jej ojca i Zatoki Sztuki. "Niesmaczne, a w dodatku..."

Oliwia Bieniuk, jako aktywna influencerka regularnie zamieszcza w sieci kolejne posty. Pod najnowszym zdjęciem z profesjonalnej sesji zdjęciowej pojawił się komentarz, obok którego młoda gwiazda nie przeszła obojętnie. Odpowiedziała i to podwójnie. Córka Anny Przybylskiej pokazała się w niecodziennej stylizacji. Zapozowała do zdjęcia w białym futrze i czarnych szpilkach, zdobionych błyszczącymi kryształkami. Internauta dodał pod postem komentarz i nawiązał do Bieniuka i Zatoki Sztuki.

Bieniuk z partnerkami EA
17.05.2022 22:28 Partnerka Jarosława Bieniuka szczerze o opiece nad jego dziećmi. "Jestem osobą zadaniową"

Zuzanna Pactwa to obecna partnerka Jarosława Bieniuka. Podczas swojego ostatniego InstaStory poruszyła kwestie przeszłości swojego ukochanego i jego związku ze zmarłą już Anną Przybylską. Wyznała także, jak układają się jej relacje z dziećmi Bieniuka.Od śmierci Anny Przybylskiej Bieniuk nie może na stałe ułożyć sobie życia prywatnego. Najpierw przez kilka lat był z Martyną Gliwińską, z którą ma synka Kazia. Para jednak rozstała się, a Bieniuk wszedł w nową relację z Zuzanną Pactwą.