Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jarosław Bieniuk chwali się najmłodszymi synami. Jaś to cała Anna Przybylska! A Kazik?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.09.2023 21:36

Jarosław Bieniuk chwali się najmłodszymi synami. Jaś to cała Anna Przybylska! A Kazik?

Jarosław Bieniuk / Anna Przybylska
Jak wyglądają najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka?, fot. KAPiF

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli razem kilkanaście lat, aż do jej śmierci. Choć nigdy nie wzięli ślubu, doczekali się trojga dzieci. Owocem kolejnego związku byłego piłkarza jest najmłodszy synek Kazimierz. Jak wyglądają najmłodsi synowie sportowca?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska: dzieci

Bieniuk i Przybylska związali się wkrótce po jej rozwodzie z tenisistą Dominikiem Zygrą. W 2002 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Oliwia, która obecnie idzie w ślady znanej mamy. W 2006 urodził się ich syn Szymon, a w 2011 dołączył do niego braciszek Jan. Po śmierci ukochanej piłkarz długo dochodził do siebie.

Obecnie od trzech lat jest szczęśliwy z Zuzanną Pactwą, która ma też doskonały kontakt z jego dziećmi. Para była ostatnio na weselu znajomych i wyraźnie doskonale bawiła się w swoim towarzystwie. Zanim jednak Jarosław związał się z Pactwą, była w jego życiu jeszcze Martyna Gliwińska. Ich związek przeszedł już do przeszłości, jednak jego owocem jest mały Kazimierz, który urodził się w 2020 roku.

Najmłodszy syn Bieniuka ma już trzy lata. Teraz dumny tata pokazał Kazia w towarzystwie starszego brata. Jak wyglądają chłopcy?

Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, fot. KAPiF
Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, fot. KAPiF
Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa, fot. KAPiF
Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcia z wesela. Zuzanna Pactwa z dekoltem do pępka. Na liście gości Natalia Siwiec

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka

Związek Bieniuka i Gliwińskiej budził ogromne zainteresowanie prasy. Para dość szybko zaczęła pokazywać się publicznie, a w wywiadach wypowiadali się o sobie w samych superlatywach. Jarosław mówił o Martynie, że jest wyjątkową dziewczyną, przy której odzyskał radość życia. Opowiadał, jak partnerka go rozumie i wspiera.

Okazało się jednak, że ich związek nie potrwał zbyt długo. Pierwsza w mediach wypowiedziała się o jego rozpadzie sama Martyna. Nie żałowała gorzkich słów na temat byłego ukochanego: twierdziła, że nie spełnił jej oczekiwań jako człowiek i partner, nie ujawniła jednak dalszych szczegółów. Na zawsze jednak połączył ich syn Kazimierz. Teraz chłopiec ma już trzy lata, a Jarosław coraz częściej pokazuje go w swoich mediach społecznościowych. Właśnie zdał relację z uroczego rodzinnego dnia z chłopcami.

Martyna Gliwińska.jpg
Martyna Gliwińska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna

Bieniuk co jakiś czas pokazuje swoje dzieci na Instagramie. Zazwyczaj jednak możemy zobaczyć na zdjęciach tylko Oliwię, Szymka i Jana. Teraz piłkarz pokazał najmłodszą pociechę. W relacji na Instastories opublikował wspólny posiłek Kazia i Jaśka.

Trochę węgli i na trening – napisał pod zdjęciem, na którym chłopcy spożywają z apetytem makaron.

To nie wszystko. Nieco później zamieścił też nagranie z czasu spędzanego z chłopcami. Bawili się w parku rozrywki o nazwie Kolejowy Odjazd Sopot. Jedną z nich była wycieczka kolejką. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia. Trzeba przyznać, że Kazik jest przeuroczym maluchem. Widzicie podobieństwo do taty?

Synowie Jarosława Bieniuka.jpg
Kazio (po lewej) i Jaś (po prawej), synowie Jarosława Bieniuka, fot. instagram.com/jaretpalmer
Jarosław Bieniuk.png
Jarosław Bieniuk na rodzinnej zabawie, fot. instagram.com/jaretpalmer
Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk z córką Oliwią i synem Szymonem, fot. KAPiF
Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk z córką Oliwią i synami Szymonem oraz Janem, fot. KAPiF