Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdjęcia córki Przybylskiej prosto z egzaminu! Ale chwila... To nie Oliwia jest na nich najbardziej podobna do Anny
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.03.2024 20:05

Zdjęcia córki Przybylskiej prosto z egzaminu! Ale chwila... To nie Oliwia jest na nich najbardziej podobna do Anny

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk
Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF

Córka Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki. Rozwija się aktorsko i studiuje na jednej z najpopularniejszych uczelni w kraju. Właśnie wstawiła zdjęcia z egzaminu, a uwagę zwraca jednak ktoś zupełnie inny niż ona. Szczegóły.

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Mimo że Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie sformalizowali swojego związku, spędzili razem ponad dwie dekady i stali się jedną z najlepiej dopasowanych par w polskim show-biznesie. Aktorka równoważyła życie prywatne i zawodowe. Kiedy na ekrany kin wychodziły nowe filmy z jej udziałem, ona równocześnie angażowała się w rolę matki. Wraz z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem miała troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana

Najmłodszy syn aktorki miał zaledwie 3 lata, gdy przegrała długą walkę z nowotworem i odeszła 5 października 2014 roku. Przez lata media spekulowały, jak potoczy się los jej dzieci. Okazało się, że talent artystyczny jest dziedziczny – dwoje starszych dzieci zaczęła już kroki w show-biznesie.

Najlepiej sobie radzi jednak aktualnie najstarsza z rodzeństwa.

Oliwia Bieniuk wreszcie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło czułości z przystojniakiem Oliwia Bieniuk na imprezie z młodszym bratem. Zdjęcia mogą zaniepokoić. Co się działo?

Kariera Oliwii Bieniuk

Jedyna córka Anny Przybylskiej – Oliwia Bieniuk szybko podążyła swoją ścieżką kariery. Już będąc nastolatką, zachwycała swoim urokiem, który wyraźnie odziedziczyła po matce. W pełni komfortowo czuła się zarówno przed kamerą, jak i na parkiecie.  

Oliwia Bieniuk wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" jesienią 2021 roku. Pomimo bycia początkującą celebrytką i tancerką, zachwyciła wszystkich swoimi umiejętnościami. Zajęła wysokie, trzecie miejsce, odpadając tuż przed finałem. W jednym z odcinków wystąpiła jako policjantka, co dodatkowo nawiązywało do dziedzictwa artystycznego matki. Anna Przybylska była uwielbiana za rolę Marylki w serialu "Złotopolscy".  

Później zaczęły się pojawiać także propozycje telewizyjne. Oliwia Bieniuk zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Gliniarze" na antenie Polsatu. Dopiero co rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie, ale już robi się o niej głośno. 

Dziewczyna ze zdjęcia Oliwii Bieniuk łudząco podobna do Anny Przybylskiej

Oliwia uczy się w Warszawskiej Szkole Filmowej, chcąc jeszcze bardziej rozwijać się aktorsko. Właśnie opublikowała serię zdjęć z egzaminu z ruchu scenicznego. 

Egzamin z ruchu scenicznego (wachlarze bojowe) @buifilm @warsaw_film_school – napisała Oliwia. 

Na jednym ze zdjęć widać, że to wcale nie Oliwia jest najbardziej podobna do Anny Przybylskiej. Dziewczyna na środku na ostatnim zdjęciu łudząco przypomina aktorkę w młodości. Podobieństwo jest uderzające. Ciekawe, czy umknęło to uwadze Oliwii…

A wy co myślicie?

Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF