Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk przestała ukrywać swoje szczęście. Córka Anny Przybylskiej opublikowała wymowne zdjęcie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.02.2024 15:00

Oliwia Bieniuk przestała ukrywać swoje szczęście. Córka Anny Przybylskiej opublikowała wymowne zdjęcie

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF/Instagram

Oliwia Bieniuk jest wschodzącą gwiazdą, córką znanej aktorki Anny Przybylskiej. Ostatnio media huczały o tym, że 21-latka jest szczęśliwie zakochana. Z okazji walentynek młoda celebrytka podzieliła się wymownym zdjęciem.

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk, córka znanej aktorki Anny Przybylskiej, od najmłodszych lat śledziła, jak jej mama harmonizuje życie rodziny z karierą. Niestety, tragiczna choroba zabrała ją w 2014 roku. Teraz, już bez matczynego wsparcia, jej dzieci muszą radzić sobie w dorosłym życiu. Oliwia Bieniuk wybrała ścieżkę kariery podążającą śladami matki. Widziano ją już w programie "Taniec z Gwiazdami" i serialu "Gliniarze". Ostatnio pojawiła się też na okładce popularnego magazynu. 

Teraz przyszła pora na osiągnięcia w życiu osobistym. Dwudziestolatka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kulisami aktorskich projektów i prywatnymi spostrzeżeniami. Często publikuje posty dotyczące swojego życia prywatnego. Dzięki temu wiemy, że w wieku 18 lat spotykała się z modelem Michałem, a ich wspólne zdjęcia często pojawiały się w sieci. Następnie rozeszły się plotki o romansie z fotografem pracującym przy "Tańcu z Gwiazdami", jednak sama zainteresowana nigdy oficjalnie nie potwierdziła tej relacji.

Teraz media spekulują, że jej serce ponownie jest zajęte.

"Jest bardzo przystojny". Rodzina Oliwii Bieniuk poznała jej chłopaka. Sporo o nim wiadomo Oliwia Bieniuk jest zakochana! Córka Ani Przybylskiej przedstawiła swojego partnera

Oliwią Bieniuk jest zakochana?

Informator serwisu ShowNews ujawnił niedawno, że bliscy aktorki są doskonale poinformowani o jej nowym związku. Co więcej, Jarosław Bieniuk wydaje się entuzjastycznie przyjmować kolejną dorosłą decyzję swojej córki.

Oliwka nie zdążyła jeszcze przedstawić swojego chłopaka wszystkim, ale tata Jarek wie o wszystkim od samego początku – donosił informator.

Podczas jednej z wypraw Oliwii Bieniuk na Półwysep Helski, miała ponoć poznać ukochanego. Rodzina zmarłej aktorki często odwiedzała te nadwodne obszary, więc nie jest zaskoczeniem, że to właśnie tam mogła rozegrać się romantyczna historia między dwudziestolatką a tajemniczym chłopakiem.

Oliwka razem z tatą i rodzeństwem często bywa w Chałupach na jednym z popularnych kempingów i tam się zakochała - mówi ShowNews jej znajomy z plaży.

Córka Anny Przybylskiej sugerowała, że jedną z kluczowych wskazówek może być nagranie z letniej wyprawy, na którym obok wody można było dostrzec męską sylwetkę na łodzi. Internauci z niecierpliwością oczekiwali na wspólne zdjęcie zakochanych. 

Teraz z okazji walentynek Oliwia w końcu podzieliła się zdjęciem z ukochanym!

Oliwia Bieniuk pokazała chłopaka

Oliwia Bieniuk bardzo regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Często zamieszcza też materiały sponsorowane. Umieszcza tak samo niektóre kadry z życia prywatnego. W Walentynki nawet opublikowała zdjęcie ze swoim tajemniczym chłopakiem.

Walentynkowo – podpisała zdjęcie Oliwia.

Córka Anny Przybylskiej pilnuje swojej prywatności i nie przekracza jej granic. Twarz chłopaka obok niej zasłoniła naklejką niebieskiego serca. Bardzo wyraźnie widać jednak jak Oliwia jest przy nim szczęśliwa. Skoro 21-latka pochwaliła się nim w sieci, więc wygląda na to, że ta relacja staje się coraz poważniejsza. 

Oliwia Bieniuk z chłopakiem, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk z chłopakiem, fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF