Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W takim stroju imprezuje Oliwia Bieniuk. Ta siateczka prawie nic nie zasłania...
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.11.2023 16:02

W takim stroju imprezuje Oliwia Bieniuk. Ta siateczka prawie nic nie zasłania...

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji, fot. KAPiF; instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk doskonale odnajduje się na studiach aktorskich. Kiedy jednak postanawia iść na imprezę, robi to na całego. Ta stylizacja robi wrażenie, choć jest bardzo odważna. Mamy zdjęcia.

Jak wygląda teraz i co robi Oliwia Bieniuk?

Córka Anny Przybylskiej nie próżnuje. Choć ma dopiero 21 lat, może pochwalić się niejednym sukcesem. Na Instagramie obserwuje ją ponad 295 tysięcy osób. Oliwia nie ogranicza się jednak do działalności w sieci. W 2021 roku trafiła do programu „Taniec z gwiazdami”, a w międzyczasie wystąpiła w kilku produkcjach, jak „Gliniarze”, „Licho nie śpi”, „Jak nie zgubić siebie” i oczywiście dokument „Ania”.

Bieniuk postanowiła też wreszcie zrealizować swoje marzenie. Przeniosła się do stolicy i rozpoczęła studia w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej. Wyraźnie widać, że nie tylko zdobywa tam wiedzę, ale i przyjaźnie. W internecie właśnie pojawiły się zdjęcia z imprezy, na którą wybrała się ze znajomymi z roku, poniżej szczegóły.

Halloween 2023. Oliwia Bieniuk jak Marylka ze "Złotopolskich" XXI wieku. Jej partner oszaleje, jak to zobaczy Oliwia Bieniuk na okładce magazynu! Błyskotliwa kariera córki Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej w odważnych stylizacjach

W Warszawie Oliwia pojawia się czasem na ściankach podczas wydarzeń branżowych. Jeżeli przyjrzeć się wybieranym przez nią kreacjom, wyraźnie widać, że córka Przybylskiej uwielbia czerń. To właśnie ten kolor dominuje w wybieranych przez nią stylizacjach. Bieniuk eksperymentuje z długościami, krojami i fakturami.

Oliwia nie krępuje się też odsłonić nieco ciała. To z kolei widać na jej Instagramie, gdzie często wrzuca bardzo odważne zdjęcia. Tak było i tym razem. Bieniuk wybrała stylizację na imprezę, która zdecydowanie przyciąga wzrok. Poniżej możecie zobaczyć nie tylko fotki z tego wydarzenia, ale też pozostałe kreacje gwiazdy „Gliniarzy”, w których widać ją w ulubionym kolorze.

Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk imprezuje w niezwykłym stroju

Na Instagramie Bieniuk pojawiła się cała relacja z wyprawy na imprezę. Oliwia nagrała filmik z dworca kolejowego, a później oznaczyła cel wyprawy: Grodzisk Mazowiecki. Później pokazała, jak się wystroiła na tę okazję. Córka Anny Przybylskiej założyła czarne dżinsy, a do nich dobrała czarne, przezroczyste, siateczkowe body, ozdobione błyszczącymi kryształkami. Pod nim miała jedynie czarny stanik.

Razem z nią bawili się znajomi z Warszawskiej Szkoły Filmowej: między innymi Matylda Pastwa, która dodała kolejne zdjęcia z zabawy. Obecny był też Bartosz Wicher, który ma na koncie pierwsze sukcesy w branży, bo pracował przy głośnym filmie „Teściowie 2”.

Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk na imprezie ze znajomymi ze szkoły filmowej, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk na imprezie ze znajomymi ze szkoły filmowej, fot. instagram.com/matylda_caroline
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk na imprezie ze znajomymi ze szkoły filmowej, fot. instagram.com/matylda_caroline
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF