Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem naukowym. Nastolatek ma wybitne osiągnięcia
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.11.2023 15:04

Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem naukowym. Nastolatek ma wybitne osiągnięcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska fot. KAPiF

Jarosław Bieniuk pochwalił się sukcesem najstarszego syna. Dumny ojciec pęka z dumy. Co takiego zrobił syn Anny Przybylskiej? Ciężko się nie wzruszyć. 

Związek Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Piłkarz i aktorka wielki spokojne życie i chociaż nigdy nie zdecydowali się na ślub, to stworzyli piękną rodzinę. Wspólnie doczekali się trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. 

Rodzinne szczęście przerwała informacja o chorobie. U Ani zdiagnozowano nowotwór trzustki. Mimo heroicznej walki o zdrowie nie udało jej się wygrać z chorobą. Zmarła 5 października 2014 w swoim domu w Gdyni. 

Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku.(…) "Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci”. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech - opowiedziała Krystyna Przybylska w rozmowie dla Wysokich Obcasów. 
 

Anna Przybylska z dziećmi fot. Instagram
Anna Przybylska z dziećmi fot. Instagram
Oliwia Bieniuk na wakacjach nabawiła się infekcji oka. Prosi o radę Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy się nie pobrali. Po latach wyszło na jaw dlaczego

Syn o Annie Przybylskiej

Córka Ani poszła w jej ślady. Oliwia zdała do szkoły aktorskiej w Warszawie i wkracza do świata show-biznesu. Najmłodszy z synów rzadko pojawia się w mediach. Jaś ma zaledwie 12 lat, a w jednym z wywiadów powiedział o wspomnieniach związanych z mamą. 

Staram się więc myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem. A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to czy na tamto. […] Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać - przyznał Vivie!.
 

Jarosław Bieniuk/Anna Przybylska.jpg
Jarosław Bieniuk z dziećmi fot. KAPiF

Szymon ma 17 lat, a właśnie jego tata pochwalił się sukcesem syna. O nastolatku już jest głośno za granicą. 

Syn Ani Przybylskiej z międzynarodowym sukcesem

Jarosław Bieniuk świetnie poradził sobie w roli samotnego rodzica. Miał przy tym ogromne wsparcie rodziny, a od kilku lat także nowej partnerki, Zuzanny Pactwy. Były piłkarz ma ze swoimi dziećmi fantastyczną więź. Kibicował Oliwii, gdy ta brała udział w “Tańcu z Gwiazdami”, a teraz cieszy się sukcesem najstarszego z synów. 

Okazało się, że Szymon jest jednym z reprezentantów Polski na zawodach prawniczych dla nastolatków. Konkurs odbywa się w Rumunii. Jarek udostępnił w sieci screeny artykułów, które ukazały się na ten temat. 

Pozostaje pogratulować bardzo zdolnego dziecka. Brawo!

ldldlff.jpg
Syn Jaroława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem fot. Instagram @jaretpalmer
lsldl.f.jpg
Syn Jaroława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem fot. Instagram @jaretpalmer
lk,dslkdlflgf.jpg
Syn Jaroława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem fot. Instagram @jaretpalmer