Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jest bardzo przystojny". Rodzina Oliwii Bieniuk poznała jej chłopaka. Sporo o nim wiadomo
Anna Lipska
Anna Lipska 29.10.2023 18:28

"Jest bardzo przystojny". Rodzina Oliwii Bieniuk poznała jej chłopaka. Sporo o nim wiadomo

Kim jest ukochany Oliwii Bieniuk?
Oliwia Bieniuk, fot. KAPIF

Oliwia Bieniuk jest zakochana. Rodzina opowiedziała o jej partnerze w czasopiśmie. Co wiadomo o nowym wybranku córki Anny Przybylskiej?

Gdzie studiuje Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk już zasmakowała życia w Warszawie przy okazji udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W październiku ubiegłego roku córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej przeprowadziła się do stolicy na stałe. Studiuje aktorstwo. Dostała się do Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusław Lindy. 

Teraz mam pierwsze zajęcia. Na razie jest fajnie, ale wiadomo, jak to na studiach, są wzloty i upadki. Nie chcę zapeszać – mówiła Pudelkowi w ubiegłym roku. 

W Warszawie najpierw zamieszkała z koleżanką, ale teraz samodzielnie wynajmuje mieszkanie. Nie ukrywa, że wyjazd z rodzinnej Gdyni i opuszczenie domu pełnego życia, jest dla niej trudnym doświadczeniem.

Oliwia Bieniuk ma dość. Tak mówi o swojej mamie: "Nie chce być z nią porównywana" Oliwia Bieniuk na okładce magazynu! Błyskotliwa kariera córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk jest zakochana

Oliwia Bieniuk gdy miała 17 lat, spotykała się z modelem Michałem, a ich wspólne zdjęcia często trafiały do sieci. Chłopak spędzał czas z dziewczyną i jej rodziną. 

Potem pojawiały się plotki o tym, że Oliwia i fotograf pracujący przy “Tańcu z Gwiazdami” maja się ku sobie. Bieniuk zapewniała, że to tylko przyjaźń. Teraz pojawiły się do niesienia o tym, że jej serce znowu jest zajęte. 

Oliwka nie zdążyła jeszcze przedstawić swojego chłopaka wszystkim, ale tata Jarek wie o wszystkim od samego początku - donosił ShowNews.

Poznali się tego lata w Chałupach.

Oliwka razem z tatą i rodzeństwem często bywa w Chałupach na jednym z popularnych kempingów i tam się zakochała - mówi ShowNews jej znajomy z plaży.

Sama Oliwia także potwierdziła, że jej serce jest zajęte, ale nowy partner nie chce zostać osobą publiczną. Ona jednak nie wytrzymała i na jednym z wakacyjnych postów widać mężczyznę na desce…

Teraz rodzina Oliwii miała okazję poznać jej nową miłość.

Co rodzina Oliwii Bieniuk myśli o jej nowym partnerze?

Oliwia Bieniuk niedawno świętowała 21. urodziny. Oczywiście pojawiła się w Gdyni, gdzie z najbliższymi celebrowała ten ważny dzień. Tym razem jednak nie przywiozła ze sobą partnera. 

Niestety, akurat w ten weekend 15 października, kiedy ona przyjechała do Trójmiasta, on nie mógł ruszyć się z Warszawy. Rodzina musiała więc zadowolić się jedynie tym, że zobaczyła jego zdjęcia w telefonie Oli. Wszyscy zgodnie uznali, że jest bardzo przystojny - opowiadała magazynowi Świat i Ludzie osoba z otoczenia rodziny Bieniuków. 

Dalej czasopismo donosi, że nowa miłość nie tylko uskrzydla Oliwię, ale tez mężczyzna jest dla niej realnym wsparciem w Warszawie. 

Bardzo mnie wspiera i zawsze mogę mu się zwierzyć, bez niego byłoby mi jeszcze ciężej - zapewnia Bieniuk.

Razem świętowali też jej urodziny. Był tort, szampan, kwiaty…

Lubię kochać i być kochana - wyznała Oliwia.

Czy na tradycyjnym świątecznym wyjeździe rodzinnym Bieniuków w Alpy pojawi się nowy ukochany Oliwii?

KAPIF_1000pix_K996328F.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K999730F.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1018304F.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1018150F.jpg
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Szymon Bieniuk, fot. KAPIF