Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Anny Przybylskiej w odważnej sesji. Oliwia wyrosła na zmysłową kobietę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.09.2023 16:04

Córka Anny Przybylskiej w odważnej sesji. Oliwia wyrosła na zmysłową kobietę

Oliwia Bieniuk / Anna Przybylska
fot. KAPiF; instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Kiedy jej mama zmarła, miała zaledwie 12 lat. Teraz jest już dorosłą kobietą. Nie tylko idzie w ślady matki aktorki, ale też śmiało pokazuje się w nowych sesjach fotograficznych. Najnowsze zdjęcia aż ociekają zmysłowością.

Anna Przybylska: dzieci

Przybylska związała się z Jarosławem Bieniukiem wkrótce po rozstaniu z Dominikiem Zygrą. W październiku 2002 na świat przyszło ich pierwsze dziecko: córka Oliwia. Cztery lata później urodził się Szymon. Trzeci i najmłodszy Jan pojawił się na świecie w 2011, na trzy lata przed śmiercią aktorki. 

Później piłkarz doczekał się jeszcze jednego syna Kazimierza, z kolejnego związku. Kazimierz ma obecnie trzy lata. Oliwia ma zatem aż trzech braci. Jej życie na zawsze zostało naznaczone chorobą i śmiercią Anny w 2014 roku. Poradziła sobie jednak dzielnie z traumą i obecnie sama walczy o miejsce w polskim show-biznesie. O jej najnowszych zdjęciach na pewno będzie głośno: poniżej szczegóły.

Anna Przybylska.jpg
Anna Przybylska, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Jarosław Bieniuk z synem Szymonem i córką Oliwią, fot. KAPiF
Wielki powrót Oliwii Bieniuk na salony! Na ramówkę Polsatu przyszła w nietypowej kreacji. Tak się kradnie uwagę

Co robi teraz Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej?

Córka Przybylskiej od dłuższego czasu pracuje na swój wizerunek w mediach. Na Instagramie obserwuje ją już 291 tysięcy osób. Sporą rozpoznawalność przyniósł jej udział w „Tańcu z gwiazdami” w 2021 roku. Kolejne lata przynosiły następne sukcesy, jak angaż do obsady serialu „Gliniarze”. Oliwia wcieliła się tam w Julię Szwarc, siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji, Roberta.

Na dodatek w zeszłym roku Bieniuk spełniła swoje marzenie: zdecydowała się na studia aktorskie w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej, którą w 2004 roku założył Bogusław Linda oraz Maciej Ślesicki. Przeprowadziła się wtedy z rodzinnej Gdyni do Warszawy.

Regularnie dba o to, by zwracać na siebie uwagę internautów. Dziś na Instagramie Oliwii pojawiło się nagranie, na którym Bieniuk pozuje w naprawdę kusej bluzeczce. Poniżej możecie zobaczyć kadry z filmu.

Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

18 października Oliwia będzie obchodzić 21. urodziny. Wyraźnie widać, że nie wstydzi się ani swojego ciała, ani wyglądu. Często publikuje w mediach społecznościowych kadry z sesji zdjęciowych. Tym razem zamieściła film, na którym pozuje w czerwonej, sweterkowej bluzce.

Uwagę zwraca przepiękny, kobiecy makijaż, który doskonale podkreśla jej urodę. Bieniuk wyraźnie dobrze czuje się w roli „kusicielki”: przesyła do kamery buziaki i z dumą pręży przed obiektywem. Poza tym czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Oliwia Bieniuk4.jpg
Oliwia Bieniuk na Instagramie, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk na Instagramie, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk5.jpg
Oliwia Bieniuk na Instagramie, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF