Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk na imprezie z młodszym bratem. Zdjęcia mogą zaniepokoić. Co się działo?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 18.11.2023 09:46

Oliwia Bieniuk na imprezie z młodszym bratem. Zdjęcia mogą zaniepokoić. Co się działo?

Oliwia Bieniuk Szymon Bieniuk
Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk idzie w ślady swojej mamy i zaczęła studia aktorskie. Jej młodszy brat również odnosi sukcesy, chociaż ma dopiero 17 lat. Rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt. Razem wybrali się na imprezę. Pokazali niepokojące zdjęcia. 

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Ania Przybylska 9 lat temu przegrała walkę z chorobą, ale zostawiła po sobie nie tylko pamiętne role, ale i dzieci. Wspólnie z Jarosławem Bieniukiem doczekali się trojga dzieci. Najstarsza z rodzeństwa jest Oliwia, która ma 21 lat. Następnie na świat przyszedł młodszy od niej o 4 lata Szymon. Najmłodszy jest Jaś, który ma zaledwie 12 lat.

Po śmierci aktorki Jarosław Bieniuk stanął na wysokości zadania i wspaniale zajął się dziećmi. W wychowaniu pociech mocno wspierała go najbliższa rodzina. Teraz może być z siebie dumny i chętnie chwali się kolejnymi sukcesami tej gromadki. 

Jarosław Bieniuk z dziećmi
Jarosław Bieniuk z dziećmi fot. KAPiF
Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z międzynarodowym sukcesem naukowym. Nastolatek ma wybitne osiągnięcia W takim stroju imprezuje Oliwia Bieniuk. Ta siateczka prawie nic nie zasłania...

Sukcesy dzieci Ani Przybylskiej

Najbardziej znana z rodzeństwa jest Oliwia Bieniuk. Stawia już pierwsze kroki w show-biznesie. Ma za sobą pierwsze role w serialach, występ w “Tańcu z Gwiazdami”, kontrakty reklamowe, sesje na okładkach magazynów, czy wizyty w różnych programach rozrywkowych. 

Szymon Bieniuk również wzbudza spore zainteresowanie. Nastolatek towarzyszył siostrze w jednym z odcinków tanecznego show, a niedawno jego tata pochwalił się wielkim sukcesem 17-latka. Wziął on bowiem udział w międzynarodowym konkursie prawniczy. 

Starsze rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt, a w piątek pochwalili się zdjęciami z imprezy. 

Jarosław Bieniuk z dziećmi
Jarosław Bieniuk z dziećmi fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk i Szymon Bieniuk razem na imprezie. Zdjecia

Oliwia jest bardzo aktywna w social mediach. Pokazuje tam kulisy swojej pracy w show-biznesie, nauki, czy w końcu życia prywatnego. W piątkowy wieczór młoda kobieta wybrała się na imprezę. W sieci opublikowała zdjęcia, a widzimy, że bawiła się także u boku brata. 

Młoda gwiazda wybrała bardzo skąpą stylizację. Miała na sobie jedynie czarne body, które uwydatniło dekolt, a do tego dobrała spodnie z błyszczącej siatki, które praktycznie niczego nie zakryły. 

Strój idealnie wyeksponował jej idealnie wyrzeźbioną figurę. Zaniepokoić może jednak fotografia Szymona. Nastolatek pokazał się z mocno czerwonym okiem. Co się stało? Tego nie wiadomo, ale wszystko dokładnie widać na zdjęciach.

Oliwia Bieniuk i Szymon Bieniuk
Oliwia Bieniuk i Szymon Bieniuk fot. Instagram @oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk fot. Instagram @oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk fot. Instagram @oliwia.bieniuk