Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk jest zakochana! Córka Ani Przybylskiej przedstawiła swojego partnera
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.10.2023 12:23

Oliwia Bieniuk jest zakochana! Córka Ani Przybylskiej przedstawiła swojego partnera

Oliwia Bieniuk, Ania Przybylska
Oliwia Bieniuk jest zakochana, fot. KAPiF

Oliwia Beniuk jest najstarszym dzieckiem Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 20-latka zaczęła już odważnie stawiać kroki w show-biznesie. Teraz na jaw wychodzą szczegóły jej prywatnego życia. Okazuje się, że serce piękności zostało już zajęte.

Oliwia Bieniuk poszła w ślady matki

Córka znanej aktorki od małego obserwowała, jak jej mama godziła życie rodzinne z karierą. Bolesna choroba zabrała ją w 2014 roku, jednak Ania Przybylska przekazała dzieciom ogrom miłości. Ze wskazówkami co do dorosłego życia musiały poradzić sobie już bez niej.

Oliwa Bieniuk za ścieżkę kariery obrała ten sam kierunek co matka. Mogliśmy widzieć ją już w programie "Taniec z gwiazdami", a także serialu "Gliniarze". Niedawno pochwaliła się swoją okładką popularnego magazynu. Teraz pora na sukcesy w życiu prywatnym.

Oliwia Bieniuk (6).jpg
Oliwia Bieniuk jest zakochana, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk (7).jpg
Oliwia Bieniuk jest zakochana, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk na okładce magazynu! Błyskotliwa kariera córki Anny Przybylskiej

Z kim spotyka się Oliwia Bieniuk?

20-latka chętnie prowadzi media społecznościowe, gdzie dzieli się kulisami aktorskich projektów. Wrzuca też posty dotyczące prywatności. Gdy miała 18 lat spotykała się z modelem Michałem, a ich wspólne zdjęcia często trafiały do sieci. 

Następnie pojawiały się plotki o relacji z fotografem pracującym przy Tańcu z Gwiazdami. Związku z nim jednak nie potwierdziła oficjalnie. Teraz pojawiły się do niesienia o tym, że jej serce znowu jest zajęte. O wszystkim napisał portal ShowNews. Co wiadomo o nowym związku Oliwii Bieniu.

Oliwia Bieniuk jest zakochana

Informator serwisu wyznał, że bliscy aktorki doskonale wiedzą o jej relacji. Co więcej, Jarosław Bieniuk zdaje się z entuzjazmem podchodzić do kolejnej dojrzałej decyzji córki.

Oliwka nie zdążyła jeszcze przedstawić swojego chłopaka wszystkim, ale tata Jarek wie o wszystkim od samego początku.

Duet miał poznać się podczas jednej z wypraw Oliwii Bieniuk na Półwysep Helski. Nie od dziś wiadomo, że rodzina zmarłej aktorki ukochała sobie nadwodne rejony. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam strzała Amora mogła trafić serce 20-latki.

Oliwka razem z tatą i rodzeństwem często bywa w Chałupach na jednym z popularnych kempingów i tam się zakochała - mówi ShowNews jej znajomy z plaży.

Jedną ze wskazówek córki Anny Przybylskiej miałoby być nagranie z wakacyjnej wyprawy, na którym oprócz wody widać także męską sylwetkę na łódce. Internauci czekają na wspólne zdjęcie zakochanych. Czas pokaże, czy podobnie jak matka, Oliwa Bieniuk będzie zdecydowanie oddzielać życie zawodowe od prywatnego.

Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk.jpg
Oliwia Bieniuk fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl