Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk wreszcie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło czułości z przystojniakiem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.11.2023 15:50

Oliwia Bieniuk wreszcie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Nie zabrakło czułości z przystojniakiem

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk z nowym chłopakiem, fot. KAPiF, Instagram

Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak do tej pory dbała o swoją prywatność. Od niedawna wiadomo, że znowu jest szczęśliwie zakochana, jednak do tej pory nie pokazywała nowego chłopaka. Dziś wreszcie zrobiła wyjątek, a w sieci pojawił się niezwykle czuły kadr pary.

Oliwia Bieniuk: związki, partnerzy

Oliwia jest obecna w świecie show-biznesu od dłuższego czasu. Występowała już w „Tańcu z gwiazdami” oraz projektach youtubera Reżysera Życia. Aktywnie działa też na Instagramie, gdzie zebrała już niemal 300 tysięcy obserwujących. Do tej pory wiadomo o dwóch jej partnerach. Do 2018 roku spotykała się z niejakim Kacprem, a później, do 2021, z modelem Michałem Krasodomskim. Jej wspólne zdjęcia z tym drugim często trafiały do sieci.

Podczas jej uczestnictwa w „Tańcu z gwiazdami” pojawiły się plotki o relacji z fotografem, pracującym przy programie. Ten związek nie został jednak nigdy potwierdzony oficjalnie. Niedawno o nowym chłopaku córki Przybylskiej napisał portal ShowNews. Co wiadomo o nowym partnerze Bieniuk?

Według informatora serwisu, tata Oliwii, Jarosław, wie o nowym ukochanym od samego początku. Para miała poznać się podczas wyprawy młodej gwiazdy na Półwysep Helski. Spotkała wybranka podczas rodzinnego wyjazdu do miejscowości Chałupy, na kempingu.

Na jednym z nagrań, jakie Oliwia udostępniła na Instagramie, widzimy sylwetkę wysportowanego, smukłego mężczyzny. Zobaczycie je poniżej. A co pokazała Bieniuk dzisiaj? Wreszcie postanowiła pochwalić się chłopakiem!

Oliwia Bieniuk na imprezie z młodszym bratem. Zdjęcia mogą zaniepokoić. Co się działo? W takim stroju imprezuje Oliwia Bieniuk. Ta siateczka prawie nic nie zasłania...

Kim jest partner Oliwii Bieniuk?

Córka Przybylskiej i Bieniuka 18 października świętowała 21. urodziny. W tym czasie pojawiła się w rodzinnej Gdyni, by świętować z bliskimi. Z informacji, do jakich dotarł magazyn „Świat i ludzie” wynika, że nie zabrała ze sobą chłopaka, bo ten nie mógł się wyrwać z Warszawy, gdzie mieszka na co dzień.

Rodzina musiała więc zadowolić się jedynie tym, że zobaczyła jego zdjęcia w telefonie Oli. Wszyscy zgodnie uznali, że jest bardzo przystojny – przekazał informator gazety.

Oliwia i jej chłopak świętowali jednak jej urodziny w Warszawie. Mężczyzna ma być dla niej ogromnym wsparciem. Poniżej możecie zobaczyć, jakie zdjęcie opublikowała teraz Bieniuk. Para wygląda razem bardzo uroczo.

Jak wygląda partner Oliwii Bieniuk?

Oliwia do tej pory nie pokazywała swojego partnera publicznie. Teraz się to zmieniło. Na Instagramie Bieniuk pojawiło się bardzo urocze, romantyczne zdjęcie z jej ukochanym. Córka Przybylskiej co prawda wciąż nie pokazała jego twarzy, jednak już po zamieszczonym kadrze widać, że musi być wysoki.

Na fotografii widzimy, jak para czule się obejmuje. Oliwia oplata ręce wokół jego ramion, fotografując ich wspólne odbicie w lustrze. Wiadomo, że ona sama jest dość wysoka, ma bowiem 170 centymetrów. Tymczasem jej partner w kadrze przerasta ją niemal o głowę.

Oliwia Bieniuk, partner
Oliwia Bieniuk z chłopakiem, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk z ojcem i bratem Szymonem, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF

Źródło: Świat i ludzie, ShowNews