Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Nienawidziłem jej". Wstrząsające słowa o Annie Przybylskiej. Tylko on mógł to powiedzieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2024 08:09

"Nienawidziłem jej". Wstrząsające słowa o Annie Przybylskiej. Tylko on mógł to powiedzieć

Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF

Anna Przybylska była jedną z aktorek, które podbijały ekrany samą swoją obecnością. Zaczynała jako początkująca artystka u boku najbardziej doświadczonych gwiazd. Niestety przedwczesna śmierć zakończyła jej świetnie rozwijającą się karierę. Miała mnóstwo fanów, ale mierzyła się także z wrogami. Po śmierci ujawniono okrutne słowa na jej temat.

Anna Przybylska stawiała rodzinę nad karierę

Przed kamerami zadebiutowała w 1997 roku w "Ciemnej stronie Venus" jako zaledwie 19-latka. Już wtedy miała szansę pracować z legendami kina m.in.: Agnieszką Wagner, Janem Englertem oraz Pawłem Delągiem jednak to jej dziecięca uroda z wielkimi oczami i pełnymi ustami przyciągała widzów.

Producenci zobaczyli w niej potencjał, a kolejne propozycje sypały się jak z rękawa. Największą popularność przyniosła jej rola Marylki w "Złotopolskich", a sama Anna Przybylska miała okazję spróbować swoich sił w Hollywood. Do Stanów Zjednoczonych ostatecznie nie wyjechała ze względu na rodzinę.

Gwiazda związała się z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. To dla rodziny była w stanie przenieść się do Turcji, gdzie występował piłkarz. Nadal rozwijała karierę w Polsce, kursując między domem a pracą.

Pomimo wzrastającej popularności Anna Przybylska nie udawała przed obiektywami wielkiej gwiazdy, wręcz przeciwnie. Stroiła mini i bardziej skupiała się na znajomych aktorach i partnerze niż na perfekcyjnym wyjściu na ściance. Kwestia prywatności była dla niej bardzo ważna

Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF
Córka Przybylskiej wrzuciła nowe zdjęcie. W komentarzach poruszenie, ale trudno się dziwić. Mama byłaby z niej dumna? Wstrząsające wyznanie Jarosława Bieniuka. Po latach wyznał prawdę o chorobie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska chroniła prywatności rodziny do końca

Mimo sławy i rozpoznawalności, Anna Przybylska pragnęła z bliskimi prowadzić zwyczajne życie. Przeniosła się do ukochanej Gdyni, gdzie z partnerem i trójką dzieci stworzyła rodzinny dom. Zainteresowanie jej osobą jednak nie cichło, a prawdziwa sensacja wybuchła po wykryciu u aktorki nowotworu.

Nie rozumiem tego ogromnego zainteresowania moją osobą, bo zawodowo, robię naprawdę niewiele - mówiła w programie "Tomasz Lis na żywo" z 2013 roku.

Gdy Anna Przybylska rozpoczęła leczenie, odsunęła myśli o karierze, a już tym bardziej o sławie. W ostatnich latach chciała najbardziej przygotować bliskich na swoje odejście. Najtrudniejsza była kwestia małoletnich dzieci. Jej ostatnia wola chwyta za serce.

Przekonywała Jarka, że musi uchronić dzieci przed traumą i nauczyć się żyć na nowo. Bo tylko szczęśliwy ojciec da szczęście swoim dzieciom. To było jej życzenie - mówiła w "Na Żywo" osoba z jej otoczenia.

Anna Przybylska długo walczyła o prywatność dla siebie i bliskich, co ostatecznie przyniosło jej wrogów. Ujawniono okrutne słowa o aktorce. Życzono jej najgorszego.

Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono gorzkie słowa na jej temat

Gwiazda jedną z największych batalii w życiu stoczyła nie tyle z chorobą ile z ciekawskimi paparazzi, którzy często ingerowali w jej przestrzeń osobistą. W filmie "Ania" opowiadającym o życiu zmarłej gwiazdy możemy dowiedzieć się, że bywały przypadki, w których dziennikarze wynajmowali mieszkania blisko niej, by tylko zdobyć ciekawe zdjęcie. Podczas codziennych czynności była śledzona krok w krok.

Ona sama często wdawała się w dyskusję, a nawet publikowała ich zachowanie w mediach społecznościowych. Wiele spraw trafiło do prokuratury.

Mam wrażenie, że teraz chodzi już tylko o upodlenie mojej osoby. Paparazzi są coraz bardziej zuchwali i bezczelni, zdarzają się pyskówki i wyzwiska pod moim adresem. Każdy, kto w sposób istotny naruszy moją prywatność, będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Nie poddam się - mówiła u Tomasza Lisa.

Bliżej jej "relacji" z paparazzi przyjrzał się Tomasz Potkaj w książce "Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland". Przytoczona jest tam historia jednego z fotografów, który dostał wiadomość o wybraniu się Anny Przybylskiej na spacer z partnerem. W tym okresie aktorka poruszała się już na wózku inwalidzkim. Czy nawet w takiej sytuacji zrobiłby zdjęcie? Okazuje się, że mężczyzna nie miał skrupułów.

Nienawidziłem jej. Po tych wszystkich wyzwiskach i chamskich zachowaniach z jej strony nie miałbym żadnych oporów. Zrobiłbym jej zdjęcie nawet na szpitalnym łóżku. Bo zrobienie zdjęcia to jest impuls, jeden moment. Musisz być na miejscu i nacisnąć migawkę. A potem zastanawiałbym się, czy dać to zdjęcie komuś do publikacji, czy zostawić je sobie. Na gorzką pamiątkę - cytuje były dziennikarz, Tomasz Potkaj.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Wiele jej spraw przeciwko nękaniu paparazzi zostało umorzonych przez sąd, ponieważ "Prokurator uznał, że zachowanie reporterów nie miało charakteru uporczywego, więc nie było znamion przestępstwa".

Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF
Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF
Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF
Anna Przybylska
Anna Przybylska miała wrogów? Ujawniono okrutne słowa, fot. KAPiF

Źródło: Na Żywo, "Tomasz Lis na żywo"