Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Janiak pokazał synów po latach, a fani oszaleli na ich widok. Każdy z nich to materiał na modela
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.05.2024 12:13

Janiak pokazał synów po latach, a fani oszaleli na ich widok. Każdy z nich to materiał na modela

Olivier Janiak
Olivier Janiak, fot. KAPiF/Instagram

Olivier Janiak niedawno pochwalił się rodzinnym kadrem. To pierwszy raz od dawna, gdy możemy zobaczyć jego synów. Ależ oni wyrośli!

Związek Oliviera Janiaka z Karoliną Malinowską

Olivier Janiak rozpoczął swoją karierę w telewizji w 2001 roku jako gospodarz programu show-biznesowego "Co za tydzień". Ta współpraca okazała się strzałem w dziesiątkę, zapewniając mu rozpoznawalność, stabilną pracę i... miłość. Na temat poznania swojej żony, Karoliny Malinowskiej, opowiedział w programie "Dzień Dobry TVN". Od pierwszych chwil piękna modelka zrobiła na nim niezapomniane wrażenie.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 roku w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: "Nie teraz". Pomyślałem: "Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy" i gdzieś tam się wszystko zaczęło - wspominał.

Doczekali się razem trójki dzieci. 

Takiego Oliviera Janiaka fani jeszcze nie widzieli. Aż trudno patrzeć na jego nowe zdjęcie Olivier Janiak MUSIAŁ napisać o tym, co zrobiła jego żona: "Chciałabym to wykrzyczeć całemu światu"

Dzieci Olivieera Janiaka

Gwiazdor programu telewizyjnego TVN jest aktywny na platformach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami nie tylko kulisy tworzenia swojego programu, ale również aspekty swojego życia prywatnego. Dużą część jego postów zajmuje rodzina. Internauci mieli okazję zapoznać się nie tylko z jego żoną, ale także z trójką synów: 15-letnim Fryderykiem, 13-letnim Christianem oraz 11-letnim Julianem. 

Olivier Janiak spędza każdą wolną chwilę w towarzystwie swoich bliskich. Zdjęcia z ich wspólnych wakacji czy aktywności nie są dla jego fanów niczym nowym. Tym razem jednak prezenter mógł pochwalić się fotografiami ze swoim synem. Chłopak obchodził swoje urodziny, co wywołało lawinę miłych słów w komentarzach. Internauci nie mają wątpliwości, że solenizant jest podobny do swojego ojca.

Dziś ten fantastyczny facet Christian kończy 13 lat, NAJLEPSZEGO SYNKU, jesteś cudownym człowiekiem, spełniaj się i swoje marzenia - pochwalił się prezenter.

Niedawno pokazali się całą rodziną. synowie pary to prawdziwi przystojniacy.

Olivier Janiak pokazał synów

Karolina Malinowska niedawno pokusiła się o rodzinną publikację. Na fotografii, która trafiła do sieci widać wszystkich jej synów.

Radości. Miłości. Żeby życie nie uciekało Wam szybko jak, ale było słodkie jak babeczka i łagodne jak, niech Wam zawsze świeci słoneczko i czasem niech się dzieją niezłe jaja! WESOŁEGO ALLELUJA. Nadziei na lepsze jutro – czytamy.

Synowie pary rosną, jak na drożdżach i coraz bardziej przypominają sławnych rodziców. 

Olivier Janiak, fot.Instagram
Olivier Janiak, fot.Instagram
Olivier Janiak, fot.KAPiF
Olivier Janiak, fot.KAPiF
Olivier Janiak, fot.KAPiF
Olivier Janiak, fot.KAPiF
Olivier Janiak, fot.KAPiF
Olivier Janiak, fot.KAPiF