Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Dygant, Olivier Janiak i... nowo narodzone dziecko na rodzinnym zdjęciu. Takiego widoku nie spodziewał się nikt
Anna Lipska
Anna Lipska 29.11.2023 20:43

Agnieszka Dygant, Olivier Janiak i... nowo narodzone dziecko na rodzinnym zdjęciu. Takiego widoku nie spodziewał się nikt

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant z niemowlęciem
Janiak i Dygant, fot. Instagram

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant na zdjęciu z niemowlęciem. Takiego widoku nikt się nie spodziewał. O co chodzi i co piszą fani?

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant to dwie bardzo znane w Polsce osoby. On jest gwiazdą TVN i od lat prowadzi w tej stacji swoje programy, a także imprezy. Jest też mężem Karoliny Malinowskiej i ojcem trzech synów. 

Agnieszka Dygant to znana i lubiana aktorka. Jej role są uwielbiane przez widzów, a ma ich na swoim koncie niemało. Prywatnie jest zona Patricka Yoki i mamą Xawerego.

Co więc tych dwoje robi na wspólnym zdjęciu? I to z niemowlęciem?

Takiego Oliviera Janiaka fani jeszcze nie widzieli. Aż trudno patrzeć na jego nowe zdjęcie Olivier Janiak MUSIAŁ napisać o tym, co zrobiła jego żona: "Chciałabym to wykrzyczeć całemu światu"

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant na zdjęciu z niemowlęciem. Fani poruszeni

Kiedy w sieci pojawiła się sesja zdjęciowa, na której widać Oliviera Janiaka i Agnieszkę Dygant z niemowlęciem w ramionach prezentera, w komentarzach aż się zagotowało. Piękne pełne czułości fotki wywołały istną lawinę:

  • Piękna sesja.
  • A kto to taki piękny?
  • Cudowne kadry!
  • Dziekujemy za to!

Już nawet nie wspominamy, jaka ilość serduszek “wylała” się pod postem, który możecie zobaczyć poniżej. O co chodzi?

Olivier Janiak i Agnieszka Dygant na zdjęciu z niemowlęciem. O co chodzi?

Już spieszymy z wyjaśnieniem, skąd takie zdjęcia aktorki i prezentera pojawiły się w sieci. Otóż Olivier Janiak i Agnieszka Dygant wsparli wspaniałą inicjatywę i wzięli udział w sesji do kalendarza charytatywnego, co w poście wyjaśnił prezenter:

Piękna akcja @magdalena_rozczka która od 15 lat @fundacja_rodzin_adopcyjnych tym razem zdjęcia do charytatywnego kalendarza robiła @martawojtal a mamusią na zdjęciu jest @agnieszka_dygant_official  gdzie można dołożyć swoją cegiełkę i dostać kalendarz napisze zaraz tylko obejrzę raz jeszcze @co_za_tydzien_tvn na @player.pl polecam wczorajszy odcinek tam kulisy tej pięknej sesji - napisał.

Poniżej efekty sesji nie tylko z Agnieszką Dygant, ale także z Magdaleną Różczką.