Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 56-letnia gwiazda niedawno powitała na świecie trzecie dziecko. Teraz udostępniła poruszający kadr
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.04.2024 09:50

56-letnia gwiazda niedawno powitała na świecie trzecie dziecko. Teraz udostępniła poruszający kadr

David Guetta
fot. Instagram

David Guetta niedawno po raz kolejny został tatą. Muzyk pochwalił się na Instagramie nowym zdjęciem, które przedstawia noworodka w objęciach starszego o 20 lat brata.

Kariera muzyczna Davida Guetty

David Guetta to znany na całym świecie DJ. Muzyką zaczął się interesować jako dziecko a w wieku 14 lat po raz pierwszy próbował miksować, by trzy lata później podjąć swoją pierwszą pracę w roli DJ-a. Na rynku ukazało się osiem albumów muzycznych Guetty, które sprzedały się w licznym nakładzie, co czyni Guettę jednym z najpopularniejszych twórców w branży. W swojej karierze zdobył wiele nagród i nominacji oraz współpracował z wielkimi nazwiskami. Byli to m.in. Rihanna, Avicii, Nicki Minaj, Usher czy Ludacris.

Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy Sandra Kubicka oburzona zachowaniem lekarza w szpitalu. "Kpina z człowieka". To przykre co spotkało jej matkę

David Guetta po raz trzeci został ojcem

Muzyk w 1992 roku ożenił się z Cathy Lobé. Z tego małżeństwa David Guetta doczekał się syna, Tima Elvisa, który przyszedł na świat w 2004 roku. Dziś posługuje się on imieniem Elvis i pracuje jako model. Trzy lata po jego narodzinach małżeństwu urodziła się córka Angie. Para jednak postanowiła się rozstać i w 2014 roku doszło do rozwodu. 

Jakiś czas później gwiazdor związał się z Jesscicą Ledon. Para miesiąc temu podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie. David Guetta, który w tym roku skończy 57 lat po raz trzeci został ojcem. Z partnerką pokazali zdjęcie chłopczyka, któremu nadali imię Cyan.

Miłość wisi w powietrzu. Witaj Cyan – podpisali zdjęcie.

Guetta pokazał synów

David Guetta spełnia się jako ojciec. Gwiazdor mimo natłoku obowiązków związanych z pracą chętnie zajmuje się najmłodszym dzieckiem. Niedawno didżej podzielił się nowym zdjęciem z fanami w mediach społecznościowych. Fotografia na Instagramie przedstawia jego najstarszego syna, Elvisa, który karmi młodszego brata butelką. Cyan wygląda na spokojnego i szczęśliwego w jego obecności. Guetta nie krył dumy z tej sytuacji:

Nie sądzę, że zrozumiecie, jakie emocje wywołuje we mnie widok mojego najstarszego syna @elvisguetta karmiącego mojego nowo narodzonego Cyana. Jestem w niebie.

Urocze?

Synowie Davida Guetty, fot. Instagram
Synowie Davida Guetty, fot. Instagram
David Guetta z synem Elvisem, fot. Instagram
David Guetta z synem Elvisem, fot. Instagram