Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Edward Miszczak wybrał partnerkę dla Hakiela w "TzG"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 24.05.2024 12:13

Edward Miszczak wybrał partnerkę dla Hakiela w "TzG"

Marcin Hakiel, Edward Miszczak
fot. KAPiF

Edward Miszczak szykuje prawdziwą bombę w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami” u boku Marcina Hakiela ma pojawić się kontrowersyjna postać. Cichopek i Kurzajewski się wściekną.

Marcin Hakiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Marcin Hakiel z “Tańcem z Gwiazdami” związany jest od pierwszych edycji. Gdy program jeszcze emitowano w TVN. Tańczył między innymi z Katarzyną Cichopek, z którą połączyło go silne uczucie. Para po kilku latach związku zdecydowała się na ślub. Doczekali się dwojga dzieci i byli małżeństwem przez 14 lat. Dwa lata temu doszło jednak do rozstania. 

Każde z nich jest już w nowym związku. Kasia spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, który był mężem Pauliny Smaszcz. Marcin natomiast spotyka się Dominiką, a para oczekuje na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. 

Wokół rozstania Marcina i jego byłej żony wybuchła wielka burza. W jej centrum była Paulina Smaszcz, która ujawniła, że Kasia spotyka się z Maciejem i cały czas wspierała Hakiela. Teraz Paulinę i Marcina może połączyć ciekawa współpraca. Fani będą zachwyceni. 

Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek? Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili

Macien Hakiel w parze z Dagmarą Kaźmierską

Marcin Hakiel w ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami” tańczył w parze z Dagmarą Kaźmierską. Sytuacja mocno się skomplikowała najpierw przez zdrowie celebrytki, a później przez przykre doniesienia na temat szczegółów jej kryminalnej działalności. 

Jak udało się dowiedzieć Światu Gwiazd, Marcin mimo skandalu z poprzednią partnerką ma pojawić się w nowej edycji programu. Edward Miszczak wybrał dla niego kontrowersyjną partnerkę, ale ten duet na pewno przyciągnie widzów przed ekrany. Poniżej wszystkie szczegóły.

Marcin Hakiel z Pauliną Smaszcz w "Tańcu z Gwiazdami"?

Jak dowiedział się Świat Gwiazd Edward Miszczak już planuje kolejną edycję “Tańca z Gwiazdami” i łączy uczestników w pary z tancerzami. Na parkiecie chciałby zobaczyć hitowy duet, czyli Marcina Hakiela w towarzystwie Pauliny Smaszcz.

Edward (Miszczak, dyrektor programowy Polsatu – red.) uważa, że to byłaby prawdziwa bomba. Marcin Hakiel tańczący w parze z Pauliną Smaszcz na pewno przyciągnęliby wielu widzów „Tańca z gwiazdami”. Dlatego ma w planach zaproponować obojgu kontrakt – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden ze współpracowników szefa Polsatu.

Nic dziwnego, Marcin Hakiel to były mąż Katarzyny Cichopek, która zostawiła go dla Macieja Kurzajewskiego, byłego męża Pauliny. Marcin i Paulina nie ukrywają, że mają
pozytywne zdanie na swój temat.

Marcin Hakiel jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu "Czar par". Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki – mówiła Paulina, gdy romans Kurzopków ujrzał światło dzienne. 

Zapewniała, że okaże mu wsparcie.

Pan Marcin może na mnie liczyć 24 godziny na dobę – dodała zaś w jednym z ostatnich wywiadów.

Marcin Hakiel przyznał, że nie znają się osobiście. 

Nie znam pani Pauliny. Przez długi czas było mi jej żal. Wydaje mi się, że może pewnych emocji miała w sobie za dużo, ale ja ją po ludzku trochę rozumiem – rewanżował się z kolei Paulinie Marcin.

Dziś tancerz przyznaje, że produkcja tanecznego show podjęła z nim już rozmowy na temat udziału w następnej edycji. Deklaruje też, że zatańczy z każdym, kto zostanie dla niego wybrany. Jak się dowiaduje „Świat gwiazd”, szefostwo Polsatu jest pod wrażeniem jego profesjonalizmu.

Edward zachwycił się, jak Marcin potrafił nauczyć tańca Dagmarę, która jest po wypadku i ma niesprawne nogi. To trener, który rzeczywiście każdego może
nauczyć. Edward docenia też klasę, jaką Marcin pokazał po aferze z Dagmarą.
Nie komentował tej sytuacji, bez problemu zaakceptował decyzję produkcji, by
nie wystąpić w finale, nie odcinał się też publicznie od byłej partnerki. Edward
jest przekonany, że z Pauliną Smaszcz też by znakomicie sobie poradził. Nawet, jeśli chlapnie ona coś pod adresem byłego męża. A w zasadzie to nawet na to liczy, bo przecież to jest show. Chodzi o przyciągnięcie widzów, a widzowie kochają emocje – zdradza nasz informator z Polsatu.

To byłaby naprawdę niezapomniana edycja show, gdyby Paulina i Marcin stworzyli parę w “Tańcu z Gwiazdami”.