Swiatgwiazd.pl
Edyta Pazura

TRICOLORS/East News

Edyta Pazura zmagała się z depresją. „Jeden z gorszych momentów w moim życiu”

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Na profilu Edyty Pazury pojawił się poruszający wpis. 33-latka otworzyła się w kwestii swojego zdrowia psychicznego. Wielu fanów nie miało pojęcia, że jeszcze niedawno dla małżonki słynnego aktora to własne cztery ściany były całym światem. Problemy ze zdrowiem zaczęły się u Edyty Pazury po wybuchu pandemii COVID-19.

  • Edyta Pazura zmagała się z depresją

  • W najnowszym wpisie wróciła do czasów, gdy choroba uniemożliwiała jej wyjście z domu

  • Życie 33-latki zmieniło się o 180 stopni

Edyta Pazura to osoba, której trudno odmówić popularności. Instagramowe konto małżonki Cezarego Pazury obserwuje liczne grono ponad 200 tys. internautów. Zwykle na profilu 33-latki goszczą jej własne, pełne uśmiechu zdjęcia oraz podobizny najbliższych, w tym małżonka i dzieci (dwóch córek Amelii oraz Rity i syna Antoniego). Jeden z ostatnich wpisów Edyty Pazury był jednak inny - 33-latka nawiązała w nim do osobistych problemów natury zdrowotnej.

Edyta Pazura zmagała się z depresją

Parę miesięcy temu Edyta Pazura udzieliła osobistego wywiadu, który znalazł się w serwisie YouTube. Wyznała prawdę na temat swojego stanu zdrowia w rozmowie z psychiatrą Aleksandrą Piętą. Okazało się, iż małżonka Cezarego Pazury zmagała się z depresją.

W tym przypadku do rozwoju choroby przyczyniło się kilka czynników. Wśród nich Edyta Pazura wymieniła między innymi dwie zagrożone ciąże oraz śmierć bliskich osób. To, że coś jest z nią nie w porządku, jako pierwszy zauważył ukochany 33-latki.

O tym Edyta Pazura opowiadała na łamach programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie zgodziła się wystąpić w listopadzie 2020 roku. Pierwsze objawy depresji wydawały się niewinne: Edyta Pazura miała problemy z zaśnięciem, doświadczała braku koncentracji, nic nie wywoływało na jej twarzy uśmiechu. Cezary Pazura zwrócił na te zmiany uwagę i zachęcił wybrankę do szukania pomocy.

kadr z programu Power Couple gruszka

Widzowie są oburzeni konkurencją w programie "Power Couple". Pojawiły się liczne negatywne komentarze

CZYTAJ DALEJ

W najnowszym wpisie na Instagramie Edyta Pazura postanowiła jeszcze raz sięgnąć pamięcią do trudnych chwil sprzed paru miesięcy. Jak wyznała, depresja zamknęła ją we własnych czterech ścianach i odebrała radość życia.

- Dokładnie rok temu cztery ściany sypialni były całym moim światem. Każde wyjście na zewnątrz wiązało się z niebotycznym wysiłkiem niczym wyprawa na Kilimandżaro. To był jeden z gorszych momentów w moim życiu, a gdy przyznałam się publicznie, że nie poradziłam sobie sama ze sobą, było chyba jeszcze gorzej. Posągowa i niczym niezniszczalna wizja mnie samej runęła i zaczęłam długi proces godzenia się, że nie jestem z żelaza i że każdy ma granice, których przekroczenie bywa katastrofalne w skutkach dla naszego zdrowia i umysłu - czytamy w social mediach.

Jak dziś miewa się małżonka Cezarego Pazury?

O czym Edyta Pazura informowała już jakiś czas temu w jednym z wywiadów, depresja w jej przypadku zaczęła po czasie ustępować. 33-latka mogła liczyć na nieocenione wsparcie najbliższych, w tym męża oraz rodziców. O tym, jak patrzy na życie dziś, opowiedziała obserwującym na Instagramie.

W dalszej części wspomnianego wcześniej wpisu Edyta Pazura wyjaśnia bowiem, że udało jej się dojść do momentu, w którym potrafi spoglądać w przyszłość z optymizmem. 33-latka angażuje się w nowe zawodowe projekty. Co więcej, małżonka Cezarego Pazury stara się zawsze pamiętać o tym, żeby nie przejmować się rzeczami, na które zwyczajnie nie mamy wpływu.

- Dzisiaj nadal idę pod prąd. W tej kwestii się nic nie zmieniło, z tym że obecnie jestem w najlepszym momencie swojego życia. (...) Będę tworzyć koncepcje oraz realizacje różnych projektów medialnych- czyli to, co kocham najbardziej. Założyłam kolorowe okulary, a moim życiowym motto, zgodnie z tym co mówiłam w pierwszym podcaście, który nagrałam z Czarem jest: „Miej wyj…., a będzie Ci dane” - napisała na Instagramie Edyta Pazura.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Paulla wspiera Andrzeja Piasecznego. Wyznała także co myśli o tolerancji

Źródło: Gwiazdy WP, Instagram, Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >