Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elżbieta Zapendowska oceniła występ Sary James w "Mam Talent". Jedna rzecz szczerze ją zirytowała
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.08.2022 16:41

Elżbieta Zapendowska oceniła występ Sary James w "Mam Talent". Jedna rzecz szczerze ją zirytowała

Sara James EA
TRICOLORS/East News; YouTube @America's Got Talent

Dziś w nocy odbyły się półfinały amerykańskiego wydania "Mam talent". Wystąpiła tam Sara James, która wcześniej otrzymała złoty przycisk, pozwalający jej na automatyczne przejście do tego etapu programu. Jak oceniła jej występy Elżbieta Zapendowska? Jak zwykle użyła bardzo mocnego języka.

Pierwszy występ Sary w "America’s Got Talent!" zrobił tak duże wrażenie na jurorach, że najbardziej surowy z nich, Simon Cowell, nacisnął złoty przycisk. Po tym wydarzeniu o młodej piosenkarce zrobiło się naprawdę głośno na całym świecie.

Sara James w półfinałach "America’s Got Talent!"

"Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. [...] To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy" mówił o występie Sary juror Simon Cowell. Dziś w nocy, z wtorku na środę, obyły się długo oczekiwane półfinały.

Na antenie NBC transmitowano na żywo występy uczestników. 14-letnia gwiazdka zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Rocket Man". Zarówno na jurorach, jak i fanach Sary zrobiła wrażenie nowa aranżacja oraz wysoka skala głosu dziewczyny.

James wystąpiła w srebrnym kostiumie, kojarzącym się z kosmicznym stylem. O tym, czy jej wykonanie zagwarantowało jej miejsce w finale, dowiemy się w kolejnym odcinku półfinałów, który odbędzie się w nocy ze środy na czwartek. Tymczasem jej talent oceniła Elżbieta Zapendowska, w wywiadzie dla gazety "Fakt".

Elżbieta Zapendowska o występie Sary James

Zapendowska podkreśliła, że Sara jest wybitnie zdolna i ma szanse na międzynarodową karierę. Może w tym jej pomóc doskonałe operowanie językiem angielskim, bez naleciałości wynikających z polskiego akcentu. Najważniejsze, by trafiła też na dobrego menedżera i kompozytorów. To, co irytuje trenerkę głosu, to porównywanie nastolatki do innych gwiazd.

Najlepiej być nieporównywalnym do nikogo, to świadczy o wielkości. Mnie te wszystkie porównania bardzo denerwują. Wręcz szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić. Ona musi być odróżnialna – zaznaczyła rozgniewana. Zapendowska podkreśliła, że bardzo ważne jest, by młoda wokalistka wyrobiła sobie dobry smak muzyczny i nie pozwoliła, aby życie go zniszczyło. Trenerka widzi też inne zagrożenie. "Uwierzy w to, że jest wielka na przykład. Dziecko, na które spada sukces, to gorsza sytuacja niż taka, gdy ktoś głupi wygra w totolotka" dodała.

Zobacz zdjęcia:

Sara James EA
Elżbieta Zapendowska, fot. TRICOLORS/East News
Sara James
Sara James, YouTube @America's Got Talent

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Martyna Wojciechowska znika z TVN, prosi widzów o przebaczenie. "Są rzeczy ważne i ważniejsze"

  2. Uwielbiana gwiazda schudła 18 kg w 3 miesiące. Zdradziła największy sekret swojej diety

  3. Zaskakujące, jak i gdzie mieszka Sara James. Pokazała wszystko na żywo, jedno zwraca szczególną uwagę

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt

Tagi: Sara James