Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak Sara James przygotowuje się do półfinału w "Mam Talent"? Jest komentarz taty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.08.2022 17:29

Jak Sara James przygotowuje się do półfinału w "Mam Talent"? Jest komentarz taty

Sara James
fot.instagram.com/sara_james_music/

Sara James jest obecnie jedną z najsławniejszych polskich wokalistek, które robią międzynarodową karierę. Tata gwiazdy zdradził, jak czuje się nastolatka przed półfinałami amerykańskiego show. Emocje sięgają zenitu nie tylko wśród jej fanów.

14-latka podbiła polski rynek muzyczny zwycięstwem programu "The Voice Kids". Popularność w kraju pozwoliła jej zostać reprezentantką podczas dziecięcego konkursu Eurowizji, gdzie zajęła drugie miejsce. Teraz Sara James ma szansę podbić Stany Zjednoczone, a jej tata zdradził, jak dziewczyna czuje się przed wielkim występem.

Sara James oczarowała jurorów amerykańskiego "Mam Talent"

Nastolatka zgłosiła się do programu z coverem znanej piosenkarki, Billie Eilish. Gdy głos Polki rozbrzmiał w studio zarówno publiczność jak i jurorzy nie mogli oderwać od niej wzroku. Talent wokalny zachwycił przede wszystkim przewodniczącego grona oceniających, który zaoferował wokalistce "złoty przycisk".

W ten sposób Sara James automatycznie przeszła do półfinałów "America's Got Talent". Niedługo nastolatka ponownie stanie na scenie, by zawalczyć o międzynarodową karierę. Bliscy wspierają ją w próbach i dodają otuchy przed stresującym wydarzeniem.

Ojciec dziewczyny, John Egwu James, w rozmowie z Faktem zdradził, jakie emocje towarzyszą jego córce przed półfinałami słynnego programu. Mężczyzna doskonale rozumie, przez co może przechodzić jego pociecha. Sam wielokrotnie stał na scenie, by dzielić się z publicznością wokalnym talentem.

Tata Sary James zdradził, jak czuje się jego córka przed występem w amerykańskim "Mam Talent"

Młoda wokalistka swoje zamiłowanie do muzyki odziedziczyła po równie utalentowanym ojcu. John Egwu James w 2011 roku wystąpił w telewizyjnym programie "X Factor", a jego córka poszła w jego ślady. W mediach społecznościowych 14-latki można znaleźć nawet filmik, który przedstawia wokalne talenty tego duetu.

Sara James już niedługo zmierzy się z pozostałymi uczestnikami "America's Got Talent" w zawalczy o swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Tata wokalistki wyznał, że obecne zmiany są dla niej bardzo stresujące. W podjęciu ważnych decyzji pomagają jej bliscy.

Sara czuje dużą presję, to zrozumiałe, bo to jednak konkurs. Oczywiście zrobi co w jej mocy. Teraz jest na wakacjach, ale to oczywiście nie są takie pełne wakacje, bo przecież ma próby. Denerwuje się, ale wszyscy trzymamy za nią kciuki — wyznał John Egwu James.

Muzyk wyznał, że jego córka wybrała już kawałek, który zaprezentuje przed amerykańską publicznością. Utwór jednak do końca pozostaje tajemnicą, a wokalistka bezustannie poddaje się licznym próbom głosu. Fani mają nadzieję, że już niedługo po raz kolejny olśni zagraniczną publiczność i zdobędzie międzynarodowy rozgłos.

Sara James
fot.StritaAkAWikiDwa - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=113494548

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. On naprawdę ma 60 lat? Nagrali, co Cezary Pazura wyrabia w USA

  2. 36-letnia gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno przeżyła wielką tragedię

  3. Ciężko uwierzyć, co dzieje się na profilu Roksany. Fani nie pohamowali emocji, kadr z wakacji robi furorę Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sara James