Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Martyna Wojciechowska znika z TVN. "Zdecydowałam się na przerwę"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.08.2022 13:21

Martyna Wojciechowska znika z TVN. "Zdecydowałam się na przerwę"

Martyna Wojciechowska EA
fot. TRICOLORS / East News

Martyna Wojciechowska od lat związana jest ze stacją TVN, dla której tworzy program reportażowy "Kobieta na krańcu świata". Podróżniczka przekazała ważne informacje odnośnie nowego sezonu produkcji – po raz pierwszy od lat nie pojawi się ona bowiem w ramówce stacji.

Podróżniczka ze swojej pasji zrobiła całą karierę i już od dziesięciu lat prowadzi własny program telewizyjny. Opisując ciekawe historie kobiet z różnych zakątków świata, zyskała spore grono odbiorców. Teraz jednak musiała im przekazać niespodziewane informacje.

Martyna Wojciechowska znika z TVN

Podróżniczka często o swoich prywatnych i zawodowych planach informuje za pomocą mediów społecznościowych. Tym razem podzieliła się z internautami wiadomością o wstrzymaniu emisji programu "Kobieta na krańcu świata".

Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Wybaczcie mi to — pisała Martyna Wojciechowska.

W dalszej części oświadczenia gwiazda TVN zdradziła, że podjęta przez nią decyzja nie należała do najprostszych. Ostatnie miesiące wymusiły jednak na niej przewartościowanie priorytetów w karierze.

W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę — podkreślała.

Martyna Wojciechowska zapewniła fanów, że nie znika na zawsze z ich telewizyjnych ekranów. Wybór przerwy od produkcji chce przeznaczyć na rozwój swojej fundacji. O kolejnych planach z pewnością powie w mediach społecznościowych.

Obserwatorzy na razie trzymają kciuki, by nowy etap w jej życiu okazał się równie owocny, co telewizyjna kariera.

Martyna Wojciechowska staje przed nowymi wyzwaniami

Podróżniczka wpisem w mediach społecznościowych chciała również uspokoić swoich odbiorców. Brak jesiennej edycji programu nie oznacza, że gwiazda zupełnie wycofuje się z życia publicznego, wręcz przeciwnie. Dany sobie czas Martyna Wojciechowska postanowiła wykorzystać w różnych dziedzinach.

Gwiazda od jakiegoś czasu prowadzi dobrze prosperujący kanał na YouTubie "Dalej", gdzie przeprowadza wywiady z kobietami o ciekawych historiach. Podczas przerwy od telewizji chce skupić się na rozwoju tego działu swojego życia, a także zaopiekować się fundacją UNAWEZA.

Martyna Wojciechowska zdradziła również, że już niedługo jej obserwatorzy będą mogli usłyszeć o książce jej autorstwa. Podróżniczka przeżyła wiele przygód, które doskonale sprawdzą się w wyobraźni czytelnika.

Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam! Do zobaczenia na krańcach świata — zakończyła wpis.

Martyna Wojciechowska
fot.instagram.com/martyna.world/
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska i jej córka Kabula, fot. instagram.com/martyna.world

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan Markle pokazała się bez grama makijażu, nie możemy się napatrzeć. A to jeszcze nie wszystko

  2. Gwiazdor TVN próbował odebrać sobie życie. Długo ukrywał, co działo się za kulisami popularnego show

  3. Tajemnica Krystiana Ochmana wyszła na jaw. Na wizji dziennikarz ujawnił prawdę o jego ukochanej

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].