Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Martyna Wojciechowska może stracić pracę? Echa rozwodu nie milkną, w tle zmiany w TVN
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 13.08.2022 16:04

Martyna Wojciechowska może stracić pracę? Echa rozwodu nie milkną, w tle zmiany w TVN

Wojciechowska Kossakowski EA
fot. Jan Bielecki, TRICOLORS / East News

Czy Martyna Wojciechowska po latach współpracy odejdzie z TVN-u? Coraz więcej mówi się o ewentualnych zmianach zawodowych w życiu dziennikarki. Winny ma być jej były mąż Przemysław Kossakowski, który może zastąpić ją na ekranie.

Wojciechowską i Kossakowskiego połączyła pasja do podróży i zdobywania nowych doświadczeń. Okazało się jednak, że wspólne zainteresowania nie są wystarczające i słynna para rozstała się po dwóch latach małżeństwa. Teraz pojawia się coraz więcej głosów twierdzących, że związek z Kossakowskim może źle odbić się na karierze Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska zniknie z TVN-u?

Martyna Wojciechowska prawie całą swoją karierę związała ze stacją TVN. Obecnie podróżniczka znana jest przede wszystkim z serii "Kobieta na krańcu świata", w której opowiada o losach wyjątkowych kobiet ze wszystkich kontynentów. Jednak według magazynu "Na Żywo" program może niedługo zniknąć z ekranów naszych telewizorów.

– Jak się dowiadujemy, najbliższej jesieni najprawdopodobniej zabraknie programu Martyny, "Kobieta na krańcu świata" – czytamy.

To niestety nie wszystko. Zgodnie z anonimowym informatorem tygodnika, coraz więcej w stacji mówi się o ewentualnym zwolnieniu Martyny Wojciechowskiej. Wszystko przez zmianę dyrektora programowego i idący za tym możliwy powrót Kossakowskiego.

Za Wojciechowską ciągną się echa rozwodu

Przypominamy, że Wojciechowska i Kossakowski byli małżeństwem przez zaledwie 2 lata, a później podjęli decyzję o rozwodzie. Możliwe jednak, że przez jakiś czas nie będą mogli o sobie zapomnieć. Wraz z pojawieniem się Lidii Kazen jako nowej dyrektorki programowej stacji, zaczęto podejrzewać, że Kossakowski powróci na antenę. Prywatnie bowiem mają oni świetne relacje.

– Przemek wróci. Lidka na pewno go do tego namówi – komentuje informator "Na Żywo".

Zmiany te mogą negatywnie odbić się na przyszłości Martyny Wojciechowskiej. Coraz więcej osób podejrzewa, że całkowicie zniknie ona z TVN-u.

– Na korytarzach TVN dużo mówi się o tym, że może nie być dla niej miejsca w stacji. Nowa szefowa bardzo ceni sobie pomysły i odwagę w eksperymentowaniu Przemka -– miał zdradzić jeden z pracowników stacji w rozmowie z tabloidem.

Martyna Wojciechowska EA
fot. Pawel Wodzynski/East News
M Wojciechowska EA
fot. Piotr Molecki/East News
Przemysław Kossakowski EA
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ceniona aktorka nie żyje, wcześniej poinformowano o wypadku. Okoliczności śmierci budzą grozę

  2. Rozenek dopięła swego, pojawi się w uwielbianym programie. Ujawniono, kto stanie u jej boku

  3. Wielka gwiazda spocznie na drugim końcu świata. Ujawniono szczegóły wyjątkowego pogrzebu Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].