Emilia Korolczuk - wykształcenie Żródło: Fot. Ranczo Laszki / YouTube

Wykształcenie Emilii Korolczuk

16 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Emilii Korolczuk chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mieszkanka wsi Laszki w ostatnim czasie zyskała ogromną popularność, a to wszystko dzięki udziałowi w serialu “Rolnicy. Podlasie”. Teraz wyszło na jaw, jaki kierunek studiów ukończyła ulubienica telewidzów.

  • Emilia Korolczuk zyskała sławę dzięki serialowi "Rolnicy. Podlasie"
  • Ostatnio narzekała na natarczywych fanów
  • Wraz z partnerem oczekuje na narodziny córeczki
  • Wiemy, jakie ma wykształcenie

Emilia Korolczuk zasłynęła za sprawą produkcji telewizji FOKUS TV “Rolnicy. Podlasie”. Okazuje się, że bohaterka programu może pochwalić się ciekawym wykształceniem.

Emilia Korolczuk - jakie ma wykształcenie?

Jak donosi Super Express, Emilia Korolczuk skończyła biologię i rolnictwo.W Gazecie Współczesnej ukazał się artykuł, z którego wiadomo, że kobieta chciała zostać ornitologiem i pracować w parku narodowym.

Niestety na czwartym roku studiów miała miejsce przykra sytuacja - zmarł jej dziadek. Zaraz potem Emilia postanowiła przejąć gospodarstwo w Laszkach, a w szkole w Michałowie została technikiem rolnikiem. Gospodarstwem zajmuje się od 2011 roku.

Emilia Korolczuk ulubienicą Polaków

Emilka niewątpliwie podbiła serca tysięcy Polaków. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za jej skromność i szczerość. I dziewczyny faktycznie nie da się nie polubić, gdyż aż bije od niej ciepło, które przelewa m.in. na zwierzęta w swoim gospodarstwie.

Małżeństwo Grażyny ZielińskiejMałżeństwo Grażyny ZielińskiejCzytaj dalej

W ostatnim czasie w życiu Emilii dużo się zmieniło. Przede wszystkim kobieta zaszła w ciążę, więc wraz z partnerem Karolem z niecierpliwości czeka na narodziny Laury.

Ostatnio jednak w mediach społecznościowych poinformowała, że narzeka z powodu nagłej popularności. Okazuje się, że natarczywi fani nie dają jej spokoju. 8 marca miała miejsce nieprzyjemna sytuacja, podczas której jeden z nich późnym wieczorem stał pod jej domem w oczekiwaniu na wspólne zdjęcie…:

- Otwieram okno, a tam pan, nie powiem pełna kultura, trzeźwy, ale nie chodziło o żaden wypadek, tylko o to, czy zrobimy sobie wspólne zdjęcie - napisała Korolczuk na swoim profilu na Facebooku.

Emilia gwiazdą YouTube

Emilia Korolczuk prowadzi gospodarstwo wraz ze swoją 82-letnią babcią Heleną. Opiekuje się tam ponad setką zwierząt, wśród których są krowy, konie, kozy, byki, kaczki, kury, króliki oraz psy i koty. Niedługo Emilia zamierza też uruchomić serowarnię, a co za tym idzie - zwiększyć produkcję.

Bohaterka serialu “Rolnicy. Podlasie” prowadzi też swój kanał na YouTube “Ranczo Laszki”, gdzie oprowadza po swoim gospodarstwie i opowiada o hodowli zwierząt.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: se.pl

Następny artykuł